Заява про злам вебсайту партнера ЮНІСЕФ, присвяченого мінній безпеці

08 Вересень 2023

Безпека та благополуччя дітей для нас є пріоритетами. Тож дізнавшись про те, що вебсайт, який використовувався одним із наших партнерів для підвищення обізнаності населення про мінну небезпеку, було зламано (зараз там викладено матеріали неприйнятного змісту), ми повідомили про це Кіберполіцію України.

ЮНІСЕФ зробив запит на блокування доступу до цього вебсайту. Зараз ми співпрацюємо з відповідними органами влади та партнерами, щоб розв'язати цю проблему шляхом упровадження необхідних заходів для запобігання шкоді.

Ми закликаємо дітей та їхніх батьків/опікунів, які шукають інформацію на тему мінної безпеки, відвідати наш вебсайт https://bezpeka.info/, де зібрано вичерпну інформацію і надано вказівки щодо цього важливого питання.

ЮНІСЕФ продовжує виконувати свою місію із захисту прав дітей і сприяння благополуччю кожної дитини. Ми посилено працюємо над розв'язанням цього інциденту, щоб забезпечити цілісність украй важливої інформаційної кампанії.

 

Контакти для медіа

Олександра Буринська
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: oburynska@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.