ЮНІСЕФ — українцям: програма грошової допомоги Спільно
ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.

У 2022 ЮНІСЕФ надав одноразову грошову допомогу майже 200 000 сім’ям по всій країні, в яких разом понад 560 000 дітей. Більшість родин отримали виплату 33 300 грн.
Самостійна реєстрація на грошову допомогу “Спільно” від ЮНІСЕФ була відкрита між 31 березня та 15 серпня.
Наразі ми опрацьовуємо такі дані:
-
заявки, які відповідають критеріям програми, але не отримали виплату через неправильно надані дані при заповненні анкети на register.unicef.org.
Найчастіше помилково вказані ПІБ, банківський рахунок, ідентифікаційний код. Гаряча лінія ЮНІСЕФ сконтактує з тими родинами, щоб перевірити та виправити дані.
-
заявки, які були оплачені ЮНІСЕФ, але банк отримувача коштів, повернув платіж через проблеми з рахунком чи даними отримувача.
-
заявки, подані на сайті edopomoga.gov.uа від Міністерства соціальної політики.
Грошову допомогу отримають ті родини, які відповідають критеріям програми і раніше не отримували допомоги від інших міжнародних організацій.
Додатково ЮНІСЕФ проводить другу виплату родинам, які були зареєстровані на програму і мають п’ять і більше дітей чи виховують принаймні одну дитину з інвалідністю.
Програма грошової допомоги ЮНІСЕФ фінансується Центральним фондом реагування на надзвичайні ситуації ООН, Європейським Союзом, урядами Болгарії, Німеччини, Італії, Іспанії, Швеції та Великої Британії, а також гуманітарними ресурсами ЮНІСЕФ.

Критерії відповідності
На другому етапі програми, що розпочинається 15 червня, можуть взяти участь родини, що належать до однієї з двох категорій:
- Мають трьох і більше дітей до 18 років;
- Мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.
Допомога надається сім’ям незалежно статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.
Реєстрація та етапи перевірки заявки
Якщо ваша родина належить до однієї із зазначених категорій та потребує фінансової підтримки, заходьте на register.unicef.org. Це єдиний офіційний сайт реєстрації на програму грошової допомоги.
У Житомирській, Київській та Кіровоградській областях соціальні працівники у громадах персонально реєструють родини, відповідні критеріям програми. Якщо ви не можете зареєструватися самостійно і перебуваєте у одній із зазначених областей, будь ласка, зверніться до соціального працівника з відділу соціального захисту населення у вашій громаді чи районі.
Заповнення форми не означає, що ви отримаєте допомогу автоматично, адже дані буде перевірено на відповідність критеріям. Після реєстрації заявки проходять два етапи перевірки:
- Технічний відбір. Це перевірка наявності всіх обов’язкових даних і відсутності в них помилок. Якщо заявка пройшла технічний відбір, голова домогосподарства отримує СМС. Повідомлення надходить на номер, вказаний у заявці. Технічна перевірка триває до двох тижнів, якщо це єдина зареєстрована заявка від родини (без дублікатів).
- Відбір на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми і ще не отримала допомоги від жодної іншої міжнародної гуманітарної організації, вам буде нараховано кошти. Після грошового переказу надходить СМС для підтвердження отримання платежу.
ЮНІСЕФ надсилає СМС із з короткого номеру 4224.
Важливо! Не подавайте заявки кілька разів. Це збільшує час для технічного відбору та перевірки на відповідність критеріям програми, що спричиняє затримку виплат родинам, які відповідають критеріям програми.
Сума грошової допомоги
Сума грошової допомоги на місяць складає 2 220 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ятьох осіб.
Родина отримує одноразову виплату за три місяці на вказаний у заявці банківський рахунок. Ідентифікаційний код і номер рахунку у форматі IBAN має належати одній людині, яка вказана у заявці як отримувач коштів. Помилки у внесенні цих даних можуть спричинити затримку виплат.
Як розрахувати суму допомоги?
Кількість членів родини х на 2 220 грн х 3 місяці, наприклад:
- якщо вас троє: 2 220 х 3 особи х 3 місяці, ви отримаєте 19 980 грн.
- якщо вас четверо: 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн.
- якщо вас п’ятеро чи більше: 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн.
Читайте нижче блок «Запитання та відповіді», щоб дізнатися важливі деталі щодо реєстрації та отримання допомоги, або звертайтеся за номером гарячої лінії “Спільно” 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00).
Хто може отримати грошову допомогу
Хто може претендувати на участь у програмі?
Участь у програмі можуть взяти родини, що належать до однієї з двох категорій:
- Мають трьох і більше дітей до 18 років;
- Мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.
Допомога надається сім’ям незалежно від наявності чи відсутності статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від іншої міжнародної гуманітарної організації з 24 лютого 2022 року.
Прийомні батьки/батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо вони відповідають даним критеріям.
У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінений, а перелік категорій — розширений. Якщо вам чи вашій родині потрібна допомога в цей скрутний час, реєструйтеся як учасник програми на сайті register.unicef.org.
Як визначити хто є членами домогосподарства?
Домогосподарство складається з особи або групи пов'язаних чи непов'язаних осіб, які:
- мешкають разом в одному приміщенні;
- дотримуються спільних правил проживання;
- визнають одну і ту саму особу головою домогосподарства;
- разом харчуються.
Подаючи заявку на допомогу, виходьте з перелічених критеріїв і вказуйте в анкеті лише тих осіб, які належать до вашого домогосподарства.
Чи можу я зареєструватись на програму, якщо вже отримав/отримала державну допомогу чи допомогу від іншої міжнародної організації?
Якщо ви вже отримали державну допомогу, ви маєте право зареєструватися на програму грошової допомоги Спільно від ЮНІСЕФ.
Проте, якщо ви вже отримали чи зареєструвались на отримання грошової допомоги від іншої міжнародної організації, наприклад, УВКБ ООН, ЮНІСЕФ не може надати ще одну грошову допомогу. Грошова допомога міжнародних організацій розрахована так, щоб допомогти різним категоріям людей.
Я тимчасово перебуваю за кордоном, чи можу я податись на цю програму для отримання допомоги?
Наразі програма працює для сімей в Україні. Але ми працюємо із партнерами, щоб допомогти сім’ям, які виїхали.
Реєстрація
Як зареєструватися для участі у програмі?
Якщо ваше домогосподарство відповідає критеріям програми, заповніть анкету на сайті register.unicef.org, дотримуючись інструкцій.
Впевніться, що всі обов’язкові дані внесені вірно, наприклад, ім’я, прізвище і по-батьків, ідентифікаційний код, номер рахунку у форматі IBAN та ін.Після заповнення анкети ви отримаєте ID-номер та QR-код.
Це підтвердження, що заявку зареєстровано (СМС про це не надходить). Якщо ви не отримали цих даних через технічний збій, повторіть реєстрацію. Збережіть ID-номер та QR-код.
Після реєстрації, заявки проходять 2 етапи перевірки:
- Технічний відбір, тобто перевірка чи наявні всі обов’язкові дані без помилок. Якщо заявка пройшла технічний відбір, вказаний у заявці голова домогосподарства отримаєте про це СМС на вказаний номер у заявці.
- Далі відібрані заявки перевіряють на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми і ще не отримала допомогу від іншої міжнародної гуманітарної організації, вам буде нарахована допомога. Після грошового переказу, вам надійде СМС для підтвердження отримання платежу.
Яку інформацію необхідно надати для отримання допомоги?
Для нарахування допомоги слід заповнити всі обов’язкові розділи анкети. Це:
- згода на обробку персональних даних;
- місце перебування;
- номер телефону;
- дані всіх членів домогосподарства: повне ПІБ, посвідчення особи, ідентифікаційний код, дата народження, номер рахунку у форматі IBAN для особи, яка відповідатиме за отримання допомоги для всього домогосподарства).
Також важливо додати номер документу та фото свідоцтва про народження чи іншого документу дітей.
Якщо певних даних не буде внесено до анкети або вони не відповідатимуть дійсності, це може призвести до негативного рішення щодо заявки і відмови у нарахуванні допомоги.
Які підтверджуючі документи необхідно додати?
Під час реєстрації необхідно буде вказати номер документу, який у вас доступний.
Будь ласка, уважно слідкуйте за інструкціями в анкеті.
Дуже важливо прослідкувати, щоб ви коректно вказали:
- повне прізвище, ім’я та побатьків голови домогосподарства, тобто людини, яка буде отримувати грошову допомогу на рахунок
- ідентифікаційний код
- номер рахунку у форматі IBAN
- дані і фото свідоцтва про народження дітей, які вказані у заявці.
Якщо у дитини є посвідчення дитини з інвалідністю, також важливо буде додати фото цього посвідчення.
Чи можу я надати копію документів з додатку Дія?
Так, ви можете завантажити копію документів із додатку Дія.
Якщо в дитини нема свідоцтва про народження, чи можна підвантажити будь-який інший документ, наприклад, закордонний паспорт дитини?
Так,ви можете завантажити копію закордонного паспорту дитини замість свідоцтва про народження.
Чи можна вказати номер підтверджуючий документ у якого закінчився термін дії?
Якщо у вас нема жодного іншого діючого документу, ви можете вказати той документ, який у вас наявний, навіть якщо у нього закінчився термін дії
Я не знаю чи моя анкета була зареєстрована, як перевірити статус?
Наразі неможливо перевірити статус заявки самостійно.
Але пам’ ятайте, що після заповнення анкети ви маєте отримати ID-номер та QR-код. Це підтвердження, що заявку зареєстровано. СМС про це не надходить. Якщо ви не отримали цих даних через технічний збій, повторіть реєстрацію. Збережіть ID-номер та QR-код.
Після реєстрації, заявки проходять 2 етапи перевірки:
- Технічний відбір, тобто перевірка чи наявні всі обов’язкові дані без помилок. Якщо заявка пройшла технічний відбір, голова домогосподарства отримаєте про це СМС на вказаний номер у заявці.
- Далі відібрані заявки перевіряють на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми і ще не отримала допомогу від іншої міжнародної гуманітарної організації, вам буде нарахована допомога. Після грошового переказу, вам надійде СМС для підтвердження отримання платежу.
Як зареєструватися, якщо у мене немає смартфона, комп’ютера, доступу до інтернету?
Наразі зареєструватися для участі в програмі всім можна на сайті. Якщо у вас немає можливості зробити це самостійно, попросіть довірену особу (родича, друга), яка має відповідні технічні можливості, подати заявку від вашого імені.
Будь ласка, не передавайте ваші персональні дані (банківський рахунок, дані документів) стороннім особам, яких ви не знаєте чи не довіряєте.
Окрім того, у Житомирській, Київській та Кіровоградській областях, соціальні працівники у громадах персонально реєструють родини, які відповідають критеріям програми. Будь ласка, зверніться до соціального працівника, який працює у відділі соціального захисту населення у вашій громаді чи районі. Команда ЮНІСЕФ працює, щоб розширити цю можливість для інших регіонів.
Мені запропонували зареєструвати анкету за гроші. Чи є у ЮНІСЕФ платні сервіси?
Ні, у ЮНІСЕФ чи його партнерів нема платних сервісів. Реєстрація на програму безкоштовна і відбувається тільки на сайті https://register.unicef.org/. Будь ласка, не передавайте ваші персональні дані (банківський рахунок, дані документів) стороннім особам.
ЮНІСЕФ співпрацює лише із соціальними працівниками і такими неурядовими організаціями як Triangle Generation Humanitaire, ГО «Українська освітня платформа», Українська мережа за права дитини та Українська фундація громадського здоров’я, Карітас Україна, Українська Академія Лідерства, гуманітарна місія “Проліска”, БФ “Розвиток футболу України”, “ІН ТАЧ ЮКРЕЙН”. Всі вони можуть пропонувати громадянам безоплатно зареєструвати анкету для отримання грошової допомоги від ЮНІСЕФ на сайті https://register.unicef.org/, а також допомагати в цьому тим, хто має обмежений доступ до технологій.
Окрім того, у Житомирській, Київській та Кіровоградській областях, соціальні працівники у громадах персонально реєструють родини, які відповідають критеріям програми. Будь ласка, зверніться до соціального працівника, який працює у відділі соціального захисту населення у вашій громаді чи районі. Наша команда працює, щоб розширити цю можливість для всіх регіонів.
Якщо вам відомо про осіб чи організації, які проводять реєстрацію та вимагають оплату, будь ласка, повідомте про це на гарячу лінію “Спільно” 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00).
Одна з неурядових організацій запропонувала мені допомогу в оформленні заявки для отримання грошової допомоги ЮНІСЕФ на сайті register.unicef.org. Чи це законно?
ЮНІСЕФ співпрацює лише із соціальними працівниками і такими неурядовими організаціями як Triangle Generation Humanitaire, ГО «Українська освітня платформа», Українська мережа за права дитини та Українська фундація громадського здоров’я, Карітас Україна, Українська Академія Лідерства, гуманітарна місія “Проліска”, БФ “Розвиток футболу України”, “ІН ТАЧ ЮКРЕЙН”. Всі вони можуть пропонувати громадянам безоплатно зареєструвати анкету для отримання грошової допомоги від ЮНІСЕФ на сайті https://register.unicef.org, а також допомагати в цьому тим, хто має обмежений доступ до технологій.
Окрім того, у Житомирській, Київській та Кіровоградській областях, соціальні працівники у громадах персонально реєструють родини, які відповідають критеріям програми. Будь ласка, зверніться до соціального працівника, який працює у відділі соціального захисту населення у вашій громаді чи районі. Наша команда працює, щоб розширити цю можливість для всіх регіонів.
Я вніс помилкові дані в анкету і тепер не впевнений, що отримаю допомогу. Чи можна виправити дані?
Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00). Цей номер є багатоканальним і безплатним. Оператор зареєструє ваш запит і передасть його до ЮНІСЕФ для оновлення даних. Для внесення змін оператор запитає певну інформацію, що дозволить підтвердити вашу особу, наприклад, реєстраційний номер (ID) вашої заявки, ім’я члена домогосподарства, який/яка буде отримувати допомогу. Будьте готові відповісти на ці запитання.
Чи надаватиме ЮНІСЕФ мої дані чи дані членів мого домогосподарства комусь ще (третім особам)?
ЮНІСЕФ може ділитися вашими персональними даними лише з тими організаціями, на взаємодію з якими ви надали згоду, заповнюючи анкету.
Наприклад, ЮНІСЕФ має надавати інформацію про вас і вашу родину банку для здійснення переказу, але ці дані захищатимуть правила банківської таємниці.
ЮНІСЕФ може поділитися вашими даними з іншими гуманітарними організаціями, що надають допомогу відповідним категоріям громадян.
Мене турбує питання захисту персональних даних. Як ЮНІСЕФ захищає та гарантує збереження особистої інформації?
ЮНІСЕФ зберігає персональні дані на добре захищеному сервері в хмарі. Ми використовуємо якісні та перевірені методи шифрування, включаючи асиметричне шифрування в стані спокою та передачі, що забезпечує максимальну безпеку інформації.
Чи можу я отримати допомогу без реєстрації? Я не хочу вносити свої персональні дані.
Тільки реєстрація на сайті register.unicef.org і заповнення обов’язкових пунктів анкети дозволить вам потрапити в перелік кандидатів на отримання допомоги від ЮНІСЕФ.
Якщо ви не хочете надавати персональні дані, будь ласка, перегляньте інші програми ЮНІСЕФ і партнерів. Можливо, вони стануть вам у пригоді.
Отримання коштів
Я відповідаю вимогам до заявників, але досі не зареєструвався. А гроші потрібні терміново. Що робити?
У будь-якому випадку вашим першим кроком для отримання допомоги від ЮНІСЕФ має стати реєстрація на сайті register.unicef.org. Тільки так ви маєте шанс отримати допомогу.
Яка інформація потрібна ЮНІСЕФ про мене і мою родину для нарахування допомоги?
ЮНІСЕФ потрібно знати імена, прізвища, по батькові, дати народження, дані наявних документів та ідентифікаційних кодів всіх членів домогосподарства, а також мінімальну банківську інформацію основного отримувача допомоги (номер рахунку у форматі IBAN, куди можна переказати допомогу).
Як швидко перевірити статус заявки та рішення ЮНІСЕФ щодо нарахування допомоги?
Після реєстрації, заявки проходять 2 етапи перевірки:
- Технічний відбір, тобто перевірка чи наявні всі обов’язкові дані без помилок. Якщо заявка пройшла технічний відбір, голова домогосподарства отримаєте про це СМС на вказаний номер у заявці.
- Далі відібрані заявки перевіряють на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми і ще не отримала допомогу від іншої міжнародної гуманітарної організації, вам буде нарахована допомога. Після грошового переказу, вам надійде СМС для підтвердження отримання платежу.
Будь ласка, очікуйте принаймні 2 тижні після реєстрації, аби ваша заявка пройшла технічну перевірку. Після того, ви можете звернутись на гарячу лінію “Спільно” 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00).
Яку суму допомоги отримає моя сім’я?
Якщо ви відповідаєте критеріям, вам буде нараховано тримісячну допомогу в розмірі 2 220 грн на кожного члена домогосподарства, але не більше як на п’ятьох осіб.
Наприклад, якщо у вашому домогосподарстві четверо, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн. Або якщо вас п’ятеро чи більше, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн.
Якщо ви підпадаєте під критерії програми, то цю суму ви отримаєте єдиним банківським переказом протягом 4-х тижнів після подання заявки.
Як розрахувати суму допомоги?
Кількість членів домогосподарства х на 2 220 грн х 3 місяці, наприклад:
- якщо вас троє: 2 220 х 3 особи х 3 місяці, ви отримаєте 19 980 грн.
- якщо вас четверо: 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн.
- якщо вас п’ятеро чи більше: 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн.
Чи потрібно платити податки із отриманих коштів?
Ні, гуманітарна допомога від міжнародної організації не оподатковується. Відповідно до статті 165 Податкового кодексу України, сума благодійної допомоги, яка виплачена міжнародними благодійними організаціями які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу.
Коли я зможу отримати кошти на рахунок?
Якщо ваше домогосподарство відповідає критеріям учасника програми, а наведені дані не викликають сумнівів і не потребують додаткового уточнення, основний отримувач допомоги може очікувати переказу на рахунок протягом чотирьох-шести тижнів після подання заявки через сайт register.unicef.org.
Якщо ви зареєстрували дві та більше заявок у будь-який період, час на технічну перевірку та перевірку на відповідність критеріям програми збільшується. Це спричиняє затримку виплат для родин, які відповідають критеріям програми.
Як довго триває процес розгляду анкети, винесення рішення та нарахування коштів?
Після реєстрації, заявки проходять 2 етапи перевірки:
- Технічний відбір, тобто перевірка чи наявні всі обов’язкові дані без помилок. Якщо заявка пройшла технічний відбір, голова домогосподарства отримаєте про це СМС на вказаний номер у заявці.
- Далі відібрані заявки перевіряють на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми і ще не отримала допомогу від іншої міжнародної гуманітарної організації, вам буде нарахована допомога. Після грошового переказу, вам надійде СМС для підтвердження отримання платежу.
Цей процес може зайняти від 4 тижнів. Якщо ви зареєстрували дві та більше заявок у будь-який період, час на технічну перевірку та перевірку на відповідність критеріям програми збільшується. Це спричиняє затримку виплат для родин, які відповідають критеріям програми.
Як часто і протягом якого часу ЮНІСЕФ надає допомогу за програмою? Це разова допомога чи щомісячна?
На першому етапі ЮНІСЕФ здійснює виплату родинам, які відповідають критеріям, на кожного члена домогосподарства, але не більше як на 5 осіб. Програму розраховано на три місяці, а щомісячна сума на людину складає 2 220 грн.
Переказ здійснюється одноразово: на всіх осіб, за всі три місяці, єдиним платежем.
Наприклад, якщо у вашому домогосподарстві четверо, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн. Або якщо вас п’ятеро чи більше, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн.
Цю суму ви отримаєте єдиним банківським переказом.
Якщо програму буде продовжено або в ЮНІСЕФ з’являться інші варіанти допомоги, ви отримаєте інформацію на вказаний email чи СМС.
Я не маю можливості використовувати гроші з мого банківського рахунку. Як я можу отримати допомогу?
Зазначте це в анкеті або зверніться на гарячу лінію 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00), повідомивши ID-номер вашої заявки. Ми працюємо над створенням альтернативних способів надання допомоги, наприклад, через поштове відділення. Проте це, імовірно, означатиме, що ви отримаєте виплату не так швидко, як через банк.
Як я можу витратити ці кошти? Чи є обмеження? Чи повинен я надавати будь-які документи про використання коштів?
ЮНІСЕФ вірить, що родини в цей скрутний час будуть використовувати кошти з максимальною користю для себе та своїх дітей. В майбутньому з вами можуть сконтактувати телефоном і попросити про відгук щодо ефективності наданої підтримки.
Звідки у ЮНІСЕФ ці гроші?
Ресурси для програм ЮНІСЕФ надходять із добровільних внесків урядів, міжурядових організацій, фондів, приватного сектору та окремих осіб. Саме ці ресурси ЮНІСЕФ використовує як джерела фінансування для підтримки програм та реалізації прав кожної дитини, особливо найбільш уразливих.
Проблеми із отриманням коштів
Сповіщення про платіж надійшло тиждень тому, але гроші на рахунок не надійшли. Що робити?
Якщо ви отримали сповіщення та повідомили банківський рахунок, але не отримали грошей, зв’яжіться зі своїм банком і уточніть чи працює ваш рахунок. Якщо ні, зверніться за телефоном гарячої лінії 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00). Ми з’ясуємо ситуацію та сконтактуємо з вами.
Я зареєструвався на сайті та заповнив анкету. Те саме зробив і мій сусід. Ми обидва є постраждалими від війни та маємо дітей, але сусіду нарахували допомогу, а мені ні. Чому так сталося і що робити, якщо моїм дітям потрібна термінова допомога?
Якщо ви не отримали допомоги, це може означати, що вказані вами дані не дозволяють визначити ваше домогосподарство як таке, що відповідає критеріям участі у програмі від ЮНІСЕФ на цьому етапі. Якщо ви вважаєте, що сталася помилка, ви можете надіслати апеляцію, і вашу анкету буде переглянуто. Для цього зверніться на гарячу лінію за номером 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00) повідомте оператора, що хочете подати апеляцію.
Якщо ви хотіли би уточнити або виправити дані анкети, наприклад, через зміну життєвих обставин, це також можна зробити через гарячу лінію 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00). Поясніть оператору що саме ви хочете змінити і чому. Проте зауважте, що подання апеляції не гарантує іншого рішення по заявці та нарахування допомоги.
Мені було відмовлено в отриманні допомоги від ЮНІСЕФ. Як я можу подати апеляцію?
Зверніться на гарячу лінію “Спільно” за номером 0 800 600 017 (безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00). Оператор зафіксує ваше звернення та мету дзвінка, можливо уточнить деякі дані.
Якщо з’ясується, що ви відповідаєте вимогам до учасників програми, але отримали відмову у виплаті, з вами сконтактує один з партнерів ЮНІСЕФ, який відповідає за розгляд скарг і апеляцій.
Якщо дійсно сталася помилка, вашу справу буде переглянуто, і ви отримаєте допомогу. Але можливо у відмови була причина, наприклад, неправильно вказані дані.
Додаткові можливості UNICEF
Нашу проблему чи потребу не можна вирішити тільки грошима чи потрібна більша сума. Що робити?
ЮНІСЕФ реалізує різноманітні програми, спрямовані на захист дітей і родин з дітьми. Вони стосуються охорони здоров’я, психосоціальної підтримки, харчування, гігієни, освіти тощо. Зайдіть на сайт ЮНІСЕФ і перегляньте інші програми. Можливо ви знайдете ту, що відповідає вашим потребам.