Реагування на надзвичайні ситуації

Oksana Deynega, the director of school number 4, holds a shell fragment and bullets recently collected from the school grounds in Avdiivka, Donetsk Oblast, Ukraine, Monday 27 November 2017.
UNICEF/UN0150881/Gilbertson VII Photo

Після майже п'яти років конфлікту на сході України гуманітарної допомоги потребують 3,4 мільйона людей, 60 відсотків з яких - жінки та діти. Приблизно 1,6 мільйона людей були вимушені покинути свої домівки, десятки тисяч мирного населення були вбиті або поранені.

ЮНІСЕФ підтримує охорону здоров'я, харчування, профілактику ВІЛ, освіту, доступ до безпечної питної води, санітарію та захист прав дітей та сімей, що опинились у конфлікті.

Ми закликаємо всі сторони конфлікту повернутись до режиму припинення вогню, підписаного в Мінську в серпні 2015 року, та дотримуватися міжнародного гуманітарного права, в тому числі допускати необмежений гуманітарний доступ.

Конвенція про права дитини

Для кожної дитини, кожне право

Тридцять років тому світові лідери взяли на себе історичне зобов’язання щодо дітей у світі, прийнявши Конвенцію ООН про права дитини – міжнародну угоду про дитинство.

Ця Конвенція була ратифікована найбільшою кількістю країн з-поміж усіх міжнародних договорів про права людини в історії. Вона допомогла змінити на краще життя дітей у всьому світі. Але й досі не всі діти можуть насолоджуватись повноцінним дитинством. У багатьох дітей дитинство закінчується передчасно.

Наше покоління вимагає від лідерів урядів, бізнесу та громад виконувати свої зобов’язання та вживати заходів щодо прав дитини зараз, щоб раз і назавжди забезпечити права дітей. Дорослі повинні взяти на себе зобов’язання гарантувати, щоб кожна дитина могла користуватися всіма своїми правами.