Сім уроків для Магдалени

Опис

Усі ми різні, але усі – рівні. Про це йдеться у книжці "Сім уроків для Магдалени" Анастасії Мельниченко, видання якої підтримав Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Її герої – діти з інвалідністю та особливими освітніми потребами, які наділені суперсилами, хоча й потребують особливої уваги та підтримки.

Ця книжка – не про хвороби, а про спостереження і роздуми восьмирічної Магдалени, разом з якою навчаються діти з особливими освітніми потребами. Своїми історіями дівчинка доводить, що її однокласники, які мають порушення мовлення, слуху чи важкі захворювання, так само можуть навчатись і бути щасливими.

Книга складається з  семи історій, кожна з яких розкриває певну проблему та показує, як легко все вирішується, коли є розуміння учителя та учнів.

Наприкінці кожного розділу є нотатки для вчителів з рекомендаціями та корисними порадами, як працювати та комунікувати з дітьми із суперсилою – тими, у кого особливі освітні потреби. 

Ця книга покликана навчати, дивувати, мотивувати не боятися труднощів і показати, що інвалідність не є перешкодою для щасливого дитинства, навчання і спілкування.

Видання книги здійснено за підтримки Уряду Швеції

Cover
Автор
Анастасія Мельниченко

Файли для завантаження