بازدید نماینده یونیسف در ایران از پارک فناوری پردیس

25 آگوست 2022
Pardis Technology Park
Pardis Technology Park

دکتر رابین ناندی، نماینده یونیسف در جمهوری اسلامی ایران، ضمن بازدید از پارک فناوری پردیس در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۱، از همکاری پارک پردیس و اجرای برنامه‌های مشترک با یونیسف قدردانی کردند.

این بازدید به میزبانی مهندس صفاری نیا، ریاست پارک فناوری پردیس، انجام گرفت. در این بازدید، دکتر ناندی با اشاره به اینکه نوآوری در دی‌ان‌ای یونیسف است، از همکاری با پارک فناوری پردیس در برگزاری دومین «چالش نوآوری » در سال ۲۰۲۲، به منظور شناسایی راهکارهای نوآورانه برای پرداختن به چالش‌هایی که کودکان در جمهوری اسلامی ایران با آن مواجه هستند، استقبال کردند.

دکتر ناندی همچنین بر اهمیت مقیاس‌پذیری راهکارها تأکید نمودند و هر دو مجموعه را در یافتن راه‌های حمایت از مقیاس‌پذیر نمودن و پایداری نوآوری‌های موفق ترغیب کردند. اولین دور چالش نوآوری در سال ۲۰۲۱ با همکاری دفتر یونیسف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

مهندس صفاری نیا نیز ضمن اعلام آمادگی خود از گسترش همکاری طرفین، پیشنهاد دادند تا با توجه به حضور جهانی یونیسف و همکاری‌های بین‌المللی رو به رشد پارک فناوری پردیس، این گونه ابتکارات در دوره‌های بعد، در سطح فراملی برگزار گردد.

در ادامه گفتگو، همکاری در اینوتکس ۲۰۲۳ مورد توافق طرفین قرار گرفت. اینوتکس، بزرگترین نمایشگاه نوآوری و فناوری است که با هدف گرد هم آوردن نوآوران، سرمایه‌گذاران و تجار با یکدیگر به صورت سالانه در ایران برگزار می‌شود.

 

تماس با ما

بهاره یگانه فر
کارشناس ارتباطات
یونیسف
تلفن: 02122594994

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در ۱۹۰ کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند. 

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.