رئیس دفتر یونیسف ایران و معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در راستای همکاری مشترک در حوزه نوآوری برای کودکان با یکدیگر دیدار کردند

16 سپتامبر 2019
Sattari
UNICEF Iran/2019/Rahdari

خانم مندیپ اوبرایان، رئیس دفتر یونیسف ایران و دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، روز دوشنبه، بیست و پنجم شهریورماه، با یکدیگر دیدار کردند.

خانم اوبرایان در این دیدار به همکاری بین دفتر یونیسف ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در ابتکار نوآوری‌ برای کودکان در ایران به عنوان یک گام بزرگ در جهت کسب نتیجه برای کودکان اشاره کرد. 

خانم اوبرایان افزود که یونیسف ایران آماده است تا دستاورهای معاونت در حوزه نوآوری را از طریق بسترهای یونیسف معرفی کرده و تخصص و بهترین روش‌های اثربخش بین‌المللی را به صورت متقابل به اشتراک بگذارد.

دکتر ستاری نیز با اشاره به موفقیت کشور در حوزه توسعه اقتصاد دانش‌‌بنیان و فرهنگ کارآفرینی بر حمایت کامل از بومی‌سازی تجارب موفق نوآورانه یونیسف برای کودکان در حوزه‌های مختلف به‌ویژه آموزش مهارت‌محور در مدارس تأکید کرد.

تماس با ما

بهاره یگانه فر
کارشناس ارتباطات
یونیسف
تلفن: 02122594994

درباره یونیسف

یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در 190 کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند. 

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های یونیسف از وب سایت www.unicef.org دیدن فرمایید.