“Допомагаючи підліткам, ми мотивуємо інших на добрі справи”

Вероніка Сосніч з друзями реалізувала «Мотиваційний тренінговий табір для підлітків «Life Start» на тему запобігання вживання наркотичних і алкогольних речовин підлітками.

Вероніка Сосніч
26 Вересень 2022
Blocks
Вероніка Сосніч.
Вероніка Сосніч.

Привіт! Мене звати Вероніка Сосніч і я хочу допомогти підліткам з різних куточків України! Я народилась у Харкові, Україна. Разом зі своєю командою друзів роблю проєкти з метою допомогти підліткам у важливих моментах їх життя. 

Ми самі підлітки та знаємо, які проблеми може мати молодь у суспільстві. Тож вирішили допомогти їм побороти власні страхи та проблеми. А з допомогою спеціалістів, хочемо показати  шляхи подолання негараздів і змотивувати рухатись по життю у позитивному ключі.

Image
ЮНІСЕФ
Blocks
Команда проєкту
ЮНІСЕФ
Команда проєкту

Ми розуміємо, що допомогти абсолютно кожному неможливо фізично. Однак, виділити найважливіші теми та розкрити потенціал учасників – нам під силу.

На жаль, в Україні зараз війна, але наша команда не зупинилась у своїх ідеях. Ми придумали ще один табір, аби побороти стрес підлітків через війну на території України. Я і мої друзі - з Харкова, тому розуміємо той моральний біль і фізичний страх, який відчув кожен мешканець країни. Ми змогли взяти себе у руки та вирішили допомогти іншим подолати той страх, той стрес, який всі відчувають. Тож, у серпні 2022 року наша команда організувала табір для підлітків на тему боротьби зі стресом. 

Цей табір став уже не міським, як ми планували рік тому, а Всеукраїнським. Він пройшов  у Івано-Франківську та додатково проводитиметься в Хмельницькому, західній частині України. 

Головна мета табору – донести підліткам, що життя продовжується і потрібно рухатись далі.

 Для учасників табору ми підготували серію із тренінгів на теми: “Навички стресостійкості”, “Актуальні софт-скіллз”, “Фінансова грамотність”, “Ефективна комунікація”, “Спілкування з батьками” тощо. Ми з командою дуже щасливі, що змогли змотивувати та “розкрити” потенціали підлітків. Раді, що учасникам табору вдалося реалізувати себе у наших іграх та тренінгах. 

Ми точно знаємо, що допомагаючи підліткам, ми мотивуємо інших на добрі справи.
 

Понад пів сотні учасників відвідали наш табір. Ось, які відгуки ми отримали:

Хочу сказати велике дякую усім організаторам! Це шалена, складна праця, яка принесла море емоцій, щастя та радості особисто мені та іншим. Це проведений час, який дав багато чого корисного, нового досвіду та нової інформації. Ці 5 днів відволікли мене від буденних проблем, допомогли знайти спокій всередині себе. Просто величезне дякую, дякую і ще раз дякую за цей вкладений час у таку потрібну, корисну, прекрасну справу!”.

Дякую вам за гарно проведений час. Спогади залишаться в серці назавжди. Організатори ви дуже круті, завжди підіймаєте настрій і заряджаєте на позитив. Завдяки цьому табору я знайшла багато однодумців.Ваші проєкти справді потрібні суспільству. Я сподіваюсь, що цей табір буде проводиться по всій Україні. Тема справді актуальна, хотілось, щоби це почули як найбільше підлітків. Продовжуйте змінювати світ на краще”.

Завдяки Вам я надихнулась створити власний проєкт, тож щира дяка вам за це♥️”.

“Ви молодці 🎉 Нехай кожен ваш проєкт буде такий же вдалий, як табір ✨ Ніколи не жалкуйте, що допомагаєте людям 👥 Бо це незамінний досвід і спогади 🖼️ Завжди розвивайтеся і знайте: у вас усе вийде 😉 а якщо раптом ні, то завжди знайдуться не байдужі люди і допоможуть 😃”.

Команда

Blocks
Вероніка Сосніч
Вероніка Сосніч

Вероніка Сосніч, 15 років,

Народилась у Харкові, з початку війни переїхала у місто Івано-Франківськ. Тут і вступила у медичний фаховий коледж. Має такі захоплення як: малювання, читання психології, у звичку увійшло заняття спортом. Наразі не зупиняється і продовжує розвивати свої скілз.

Blocks
Богдан Ємець
Богдан Ємець

Богдан Ємець, 21 рік,

Народився у Харкові,  через війну вимушено переїхав до Дніпра. Декілька років волонтерить. Займається вокалом, за професією спортивний аналітик. Уміє долати будь-які труднощі та завжди посміхається. Загалом, креативна людина.

Blocks
Дар’я Ходацька
ЮНІСЕФ
Дар’я Ходацька

Дар’я Ходацька, 20 років,

Народилась у Харкові, зараз перебуває у Хмельницькому. Яскрава та ідейна людина, яка креативить на кожному кроці. Займається волонтерством, майбутній вчитель математики. Завжди знаходить позитив у кожній справі.

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.

Шукати за темами блогів: