У проекті ЮНІСЕФ запустились індивідуальні психологічні консультації для дітей і батьків

29 Липень 2022
image
UNICEF

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно із партнером ГО “ВГЦ Волонтер” та за підтримки Міністерства освіти і науки запустили індивідуальні психологічні консультації для дітей та батьків. Для отримання безоплатної онлайн консультації від професійних психологів необхідно зареєструватись на сайті. Також через сайт https://poruch.me можна долучитись до групових зустрічей підтримки, які діють в рамках проєкту “ПОРУЧ” ще з березня. 

Консультації стануть у пригоді батькам чи опікунам, які прагнуть впоратись із тривогами, пов’язаними із війною, шукають способи справитися з нав’язливими думками, чи намагаються опанувати інструменти підтримки своїх дітей. А також — дітям, які шукають підтримки, хвилюються через невідомість та невизначеність, відчувають труднощі з адаптацією у новому середовищі чи намагаються пережити втрату.

Анкета містить питання, які допоможуть краще зрозуміти запит людини та підібрати їй фахівця, який зможе найкраще допомогти в конкретній ситуації. Інформація, яку залишають в анкеті, є конфіденційною. Її отримує лише психолог, який проводитиме зустрічі. Важливо, що в межах проєкту працюють професійні психологи, які пройшли спеціальне навчання та мають досвід роботи із людьми, що пережили війну.

Індивідуальні консультації відбуватимуться в онлайн-форматі та є безплатними. Усе — щоби якнайшвидше опанувати ситуацію, узяти контроль над своїм життям, аби рухатися далі.

 

Контакти для медіа

Ольга Пришко
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: opryshko@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.