Будьте обережні, в мережі зустрічаються шахрайські оголошення!

ЮНІСЕФ наразі не проводить роздачу подарункових наборів чи реєстрацію на програми допомоги

28 Травень 2024
image
UNICEF

Обережно! В мережі інтернет можна побачити шахрайські оголошення, які пропонують батькам подати заявки для отримання подарункових наборів від ЮНІСЕФ до Дня захисту дітей. 

Наголошуємо, що ЮНІСЕФ наразі не проводить роздачу подарункових наборів чи реєстрацію на програми допомоги. Будьте обачними та не діліться своїми особистими даними з незнайомцями! 

Вся актуальна інформація про програму грошової допомоги «Спільно» доступна на офіційному сайті ЮНІСЕФ: https://www.unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers

Якщо у вас є запитання щодо програми грошової допомоги «Спільно», звертайтесь на гарячу лінію: 0 800 600 017 безоплатно, працює понеділок-п’ятниця з 8:00 до 18:00)

Свої зауваження щодо якості гуманітарної допомоги ви можете залишити на гарячій лінії ЮНІСЕФ «Скажи як є» за телефоном: 0 800 600 017, додатковий номер 1 (пн-пт з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00).

Щодо випадків шахрайства радимо звертатися у Кіберполіцію:
https://ticket.cyberpolice.gov.ua/ 
0800 50 51 70
callcenter@cyberpolice.gov.ua

Контакти для медіа

ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: kyiv@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.