Школярі знають про користь овочів… і купують у буфеті булочки

У рамках партнерства з Першою Леді України Оленою Зеленською та Швейцарською агенцією з розвиткуЮНІСЕФ публікує дані дослідження харчової поведінки українських школярів та їхніх батьків.

ЮНІСЕФ
15 Жовтень 2021

Удома і в їдальні на тарілці в українських школярів опиняється далеко не найздоровіша їжа. Низький дохід, недостатня поінформованість чи недоступність корисної їжі — дослідники «Info Sapiens» намагалися з’ясувати причини такої ситуації. 

Дослідження проведено в рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю  між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Посольством Швейцарської Конфедерації, Міністерством освіти і науки та першою леді України з метою реалізації комунікаційної кампанії здорового харчування в рамках реформування системи шкільного харчування, ініціованого Першою Леді України Оленою Зеленською.

За результатами опитування більшість родин хоча б один раз на день їдять разом, і великою мірою діти схильні повторювати харчові звички батьків. Відволікатися під час трапези на ігри, читання новин чи перегляд відео, схоже, вже також стало традицією попри наполегливі поради нутриціологів їсти усвідомлено. Адже варто зосереджуватися на їжі: відтінках смаку, її текстурі й температурі. Це дозволяє вчасно зрозуміти, чи ми ви вже наситилися, та по-справжньому насолодитися їжею.

інфографіка
UNICEF

Щодня харчуються в шкільній їдальні понад половина дітей шкільного віку. Ця кількість була б більшою, якби шкільна їжа була доступнішою і смачнішою. Адже для значної кількості учнів регулярно харчуватися в їдальні дорого, а більшість зазначає, що в їдальнях годують несмачно.

infographics
UNICEF

Дві третини школярів беруть перекуси з дому. Утім, здоровими ці перекуси не назвеш. У кращому разі це солодкі фрукти, часто — бутерброди та кондитерські вироби.

image
UNICEF

Школярі добре знають про користь каш, овочів, бобових та риби, проте на практиці віддають перевагу зовсім іншій їжі. До прикладу, саме каші найчастіше залишаються не з’їденими в шкільних їдальнях.

image
UNICEF

Проте вибір простих вуглеводів у поєднанні з цукром дає тільки короткострокове насичення. Рівень глюкози швидко впаде, і дитина знову відчує голод, водночас отримуючи надлишкові калорії. У поєднанні з цукром випічка — це найбільш «порожня» і найменш поживна їжа. «Порожні калорії» та завеликі порції є причиною того, що понад третина людей у світі мають надлишкову вагу. Проте, на жаль, коли школярі купують собі перекус самі, вони майже завжди обирають солодощі. 

 

image
UNICEF
image
UNICEF
image
UNICEF

Нутриціологи радять школярам та їхнім батькам переглянути харчові звички: споживати більше каш, овочів, ягід і фруктів та риби, відмовитися від швидких вуглеводів (солодких соків і газованих напоїв, булочок, тістечок та цукерок), включати в раціон горіхи й насіння, вживати не підсолоджені цільножирні кисломолочні продукти, замінити ковбасні вироби та смажені котлети іншими м’ясними не обробленими або запеченими альтернативами.

 

image
UNICEF
image
UNICEF

Реформування шкільного харчування допоможе забезпечити безпечний, якісний та збалансований раціон для українських школярів, а інформаційні кампанії, які розробляє ЮНІСЕФ, змінюватимуть підхід до споживання і навіть більше — мислення дітей та дорослих. Заради їхнього здоров’я і благополуччя в майбутньому.

image
UNICEF