ЮНІСЕФ запускає мобільний додаток Bebbo, щоб допомогти батькам піклуватися про дітей під час війни

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запускає безкоштовний мобільний додаток Bebbo для підтримки батьків та осіб, які доглядають за дітьми віком від 0 до 6 років.

29 Квітень 2022
bebbo
UNICEF

Перші роки життя дитини – це найважливіший період її зростання й розвитку. Саме в цей час закладаються основи, що матимуть визначальний вплив на її доросле життя. Війна, з якою стикнулися українські діти, може мати тяжкі наслідки для їхнього розвитку. Тому завданням дорослих є пом’якшити цей вплив, намагатися мінімізувати можливі негативні наслідки воєнного часу.

Новий мобільний додаток Bebbo допоможе їм у цьому. Він містить усі необхідні матеріали та інструменти, що допоможуть батькам стежити за здоров’ям та розвитком дітей від народження і до шести років. Bebbo також пропонує поради для батьків, яких вони особливо потребують у часи війни: як підтримати себе та дитину ментально, як годувати немовля, як самостійно зробити підгузок, що треба знати, якщо ви вимушені переїхати в межах України чи за кордон тощо. 

Bebbo щодня пропонуватиме батькам корисні статті та ігри, які допоможуть малечі пройти ключові етапи розвитку. Також за допомогою додатку зручно відстежувати здоров’я дитини. 

Наприклад, можна вести календар щеплень, моніторити основні параметри росту.

Мобільний додаток Bebbo вже допоміг більш ніж 100 тис. батьків та піклувальників із 11 країн.

Завантажити українську версію можна в GooglePlay та App Store.

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.