Історії з життя

2018

2016

2015

Архів

 

2018

(!) Ми будуємо новий сайт UNICEF.org
Поки триває процес трансформації сайту, деякі сторінки тимчасово перебувають у перехідному стані. Дякуємо за Ваше терпіння - повертайтеся, щоб незабаром побачити оновлені сторінки.

Реальні життя Розкажи історії людей, які отримали користь від нашої роботи в Україні.

Тут останні історії 2018 року.


Вибух, що вбив його друзів: Історія школяра із України
Горлівка, Україна, 16 жовтня 2018 року – десятирічний Діма Тулуп, сидячи в порожній лікарняній палаті, притримує шкільний зошит правою перев’язаною після поранення рукою, а лівою на картатих аркушах малює троянди, автомати і військову техніку.

Працівники служб водопостачання ризикують щодня, аби люди мали доступ до води
П’ятий рік конфлікту на сході України співробітники сфери водопостачання працюють у небезпеці, щоб до будинків та квартир мирних мешканців продовжувала надходити вода.

#Вакцинидіють, щоб захистити дітей в Україні під час спалаху кору
КИЇВ, Україна, 8 травня 2018 року - Наталія, мама двох дітей, почула від свого лікаря, що маленьким дітям вакцинацію краще не робити.

Тренінги ЮНІСЕФ допомагають дітям на сході України впоратися з пережитим стресом
Торецьк, Донецька область, 21 березня 2018 року - Великі вікна, стоси підручників, фото на стінах — сьогодні атмосфера в «10 А» загальноосвітньої школи №10 у Торецьку така сама, як і в більшості українських класів.

ЮНІСЕФ допомагає дітям та дорослим на сході України пережити складний зимовий період
Попасна, Україна, лютий 2018 року. Сьогодні в теплій яскравій кімнаті попаснянського дитсадка №3 на Луганщині шестирічні малюки, узявшись за руки, танцюють і хором співають новорічні пісні

Зима — тяжке випробування по обидва боки від лінії конфлікту в Україні
Бабуся Марина Засядько та мама Тетяна Щербина мешкають зі своїми родинами по різні сторони лінії конфлікту на сході України.

Ходити кожного дня на півтора кілометри більше, щоб дати дітям змогу навчатися: познайомтеся з найвідомішою вчителькою в Авдіївці
Авдіївка, Україна, 27 вересня 2017 року: Марина Марченко, без сумніву, є найвідомішою вчителькою в Авдїївці.

Життя дітей в Авдіївці: між надією і страхом
Авдіївка, Україна, 11 липня 2017 року. Дев’ятиповерхівка, розташована на вул. Молодіжній, 20, стала відомим на всю країну символом конфлікту на сході України.

Як бути супертатом, коли все йде шкереберть
35-річний Андрій та його сини, семирічний Коля (у центрі) та шестирічний Захар, у квартирі, в якій вони живуть разом із сім’єю сестри Андрія в Маріуполі на сході України.

Підтримуємо молодь у реалізації їхніх ідей
Маріуполь, Україна, 16 травня 2017 р.: Аня, Єва, Еліна та Іра – чотири активних підлітки з Маріуполя. У них з’явилася ідея – і вони втілили її в життя.

За сприяння ЮНІСЕФ, Центри підтримки сім'ї на Сході Україні допомагають дітям та батькам зцілювати душевні рани
Коли Надія вперше прийшла до психолога Центру підтримки сім'ї Маріупольського cоюзу молоді, вона була у розпачі.

Блог психолога: допомога дітям, постраждалим від конфлікту у Східній Україні, подолати стрес
На заняття з арт-терапії в нашому Центрі підтримки сім'ї в Маріуполі діти можуть приходити разом з батьками.

Зцілення емоційних ран від конфлікту на сході України
Маріуполь, Україна, 7 квітня 2017 року: Емоційні рани та травми від конфлікту, що триває вже три роки, є повсякденною реальністю для сотень тисяч дітей і підлітків на сході України.

Зцілення через можливість бути почутим: історія з України
6 квітня 2017 р. - Окремі райони Маріуполя – міста поблизу лінії конфлікту на сході України – розташовані особливо близько до зони бойових дій. Район Лівого берегу, де я працюю психологом у молодіжному центрі – саме з таких.

Діти з синдромом Дауна в Україні вимагають дотримання свого права на участь у житті суспільства
Харків, Україна, 21 березня 2017 р.: за даними Міністерства охорони здоров’я, кожного року в Україні народжується приблизно 420 дітей з синдромом Дауна.

«Справжні герої – це гуманітарні працівники», – Єврокомісар
Горлівка, Україна, 16 жовтня 2018 року – десятирічний Діма Тулуп, сидячи в порожній лікарняній палаті, притримує шкільний зошит правою перев’язаною після поранення рукою, а лівою на картатих аркушах малює троянди, автомати і військову техніку.

Родини, які покинули все, переживають важкі часи на сході України
Наразі домом для Анни є колишній дитячий табір, перебудований для переселенців, який знаходиться у невеликому лісі на околицях Харкова. Їй безкоштовно надали кімнату для неї та її двох синів, старшому з яких 2 роки, а молодшому - лише 1 місяць.

 

 
Search:

 Email this article

unite for children