Партнери

Партнери

 

Посли доброї волі

© UNICEF/HQ/1989
Одрі Хепберн під час свого візиту на підтримку проектаів ЮНІСЕФ у Дака, Бангладеш, 1989 рік.

Відомі особистості привертають до себе увагу, тож саме вони мають можливість направити очі світу на проблеми дітей. Вони мають доступ до тих хто при владі та можуть вплинути на зміни. Зірки можуть використати свій талант та славу для фандрайзингу та підтримки міссії ЮНІСЕФ забезпечити права кожної дитини на здоров’я, освіту та захист.

Серед Послів доброї волі ЮНІСЕФ є всесвітньо відомі персони: актори, спортсмени, музиканти та публічні люди. Вони підтримують ЮНІСЕФ, привертаючи увагу до проблем пов’язаних із дітьми та допомагають мобілізувати ресурси для впровадження різноманітних програм. Участь відомих людей у житті дітей відкриває нові перспективи та можливості для самих дітей. 

ЮНІСЕФ був першим хто розпочав користуватися допомогою зірок. Дєнні Кей започаткував роль Посла у 1954 році; його наслідувачкою була Одрі Хепберн, та багато інших вже зараз знаходяться у видатному списку міжнародних, регіональних та національних послів доброї волі, зірок- спікерів та адвокатів ЮНІСЕФ. Серед тих, хто допомагає ЮНІСЕФ, відомий футболіст Девід Бекхем  та тенісист Роджер Федерер, актор сер Роджер Мур, співак Роббі Вільямс, акторка Вупі Голдберг, гравець в шахи Анатолій Карпов, режисер Емір Кустуриця.

Дізнатися більше про Послів Доброї волі ЮНІСЕФ та наші партнерства із зірками по всьому світу

Наразі в Україні ЮНІСЕФ відкрит до нових партнерств із зірками заради інтересів дітей. Раніше наші активності підримали:

Ані Лорак
Відома співачка яка представляла Україну на конкурсі Євробаченні 2008 та посіла друге місце.

Даша Малахова
Відома акторка та телеведуча

Лілія Подкопаєва
Олімпійська чемпіонка з гімнастики

Тіна Кароль
Популярна Українська співачка

Андрій Кравчук
Популярний співак та актор

 

 
Search:

 Email this article

unite for children