Про нас

Діяльність ЮНІСЕФ в Україні

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні

Вакансії

Тендери

Контакти

 

Діяльність ЮНІСЕФ в Україні

© UNICEF 2007/UKRA/0010/Few
ЮНІСЕФ виступає за деінституалізацію та поширення альтернативних сімейних форм виховання дітей в Україні.

(!) Ми будуємо новий сайт UNICEF.org
Поки триває процес трансформації сайту, деякі сторінки тимчасово перебувають у перехідному стані. Дякуємо за Ваше терпіння - повертайтеся, щоб незабаром побачити оновлені сторінки.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив своє представництво у Києві у 1997 році. З того часу ми працюємо над покращенням життя дітей та сімей на всій території України.

Протягом останніх років ЮНІСЕФ постійно збільшував масштаби своєї підтримки Уряду України у створенні програм з охорони здоров'я, харчування, освіти та захисту для дітей. ЮНІСЕФ відстоює права дітей на участь та виступає за пріоритетність дій направлених на допомогу найбільш знедоленим та дітям та родинам, що опинились у кризових ситуаціях. Визнаючи, що добробут дітей тісно пов’язаний із станом матерів, ЮНІСЕФ також працює заради покращення здоров’я та освіти та захисту прав матерів в Україні.

Представництво ЮНІСЕФ в Україні продовжує реалізацію програми, що відображає прагнення країни досягти Цілей розвитку тисячоліття. Ці цілі включають захист материнства, зменшення дитячої смертності, зупинення поширення ВІЛ/СНІДу й туберкульозу, захист вразливих категорій і сприяння гендерній рівності.

Поточна Програма співпраці з Урядом України, яка триває з 2012 року по 2015 рік складається із чотирьох компонентів:

© UNICEF 2007/UKRA/0011/Few
Дівчинка яка виховується у дитячому будинку сімейного типу.

Програми ЮНІСЕФ впроваджуються у Києві, АР Крим, Одесі, Донецьку, Херсоні, Сумах, Рівному, Івано-Франківську, Черкасах, Житомирі, Хмельницькому, Чернігові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві.

Діяльність ЮНІСЕФ фінансується за рахунок. добровільних внесків окремих осіб, підприємств, фондів та урядів. Ви можете дізнатись більше про те, як підтримати діяльність ЮНІСЕФ

 

 

 

 

UNICEF Ukraine

ЮНІСЕФ в Україні


Search:

 Email this article

unite for children