Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Лотта Сільвандер призначена новою Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні

Лотта Сільвандер почала працювати в Представництві ЮНІСЕФ в Україні у березні 2019 року. Пані Сільвандер має понад тридцять років досвіду в галузі соціального розвитку, здобутого на керівних посадах у багатьох регіонах світу, де вона просувала права та інтереси дітей і жінок.

З 2014 року до свого призначення в Україні пані Сільвандер очолювала ЮНІСЕФ у Філіппінах. Під її керівництвом здійснювалось планування, втілення та оцінка проектів ЮНІСЕФ в рамках програм розвитку та гуманітарних програм, спрямованих на покращення життя дітей та жінок у Філіпінах

Раніше, Лотта Сільвандер була Головою Представництва ЮНІСЕФ у В’єтнамі у 2010-2014 роках та в Замбії у 2006-2010 роках

Перед тим, як почати працювати в ЮНІСЕФ, Лотта Сільвандер була заступницею Генерального директора та Директоркою департаменту у справах Африки Шведського агентства з міжнародного розвитку (Sida). Вона обіймала цю посаду протягом 2001-2006 років.

Пані Сільвандер є шведкою. Вона має ступінь, еквівалентний ступеню магістра з соціальної антропології. Л.Сільвандер розпочала свою кар’єру в громадській організації у Швеції та працювала у Філіппінах у 1980-тих роках. Вона викладала в Стокгольмському університеті та працювала фахівчинею з питань соціально-економічного розвитку у ПРООН в Зімбабве (1990-1994 роки), а потім була консультанткою з питань розвитку. Вона вперше почала працювати в Sida в 1996 році як радниця з питань соціального розвитку в Південній Африці, а згодом обіймала посади старшої радниці з питань соціального розвитку та спеціальної радниці з питань ВІЛ/СНІДу в штаб-квартирі Sida в Стокгольмі.

 

 
Search:

 Email this article

unite for children