Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Молодь на сході України може подати заявки на отримання малих грантів

Краматорськ, УКРАЇНА, 20 грудня 2018 року - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує молодь у Донецькій та Луганській області до участі у конкурсі малих грантів, що впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Молода енергія громад», що має на меті залучити підлітків та молодь до розвитку місцевих громад на сході України. Проект розпочався у червні цього року і вже було відібрано 28 команд, що отримали фінансування та втілюють у життя свої ініціативи.

Наразі в рамках проекту здійснюється ще один прийом заявок, що триватиме до 31 січня 2019 року включно. На початку лютого буде оголошено 30 учасників, які отримають гранти на реалізацію запропонованих ідей.

Проект є частиною великої програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків та молоді у східній Україні», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Реалізацією проекту у регіоні займається громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля».

Як взяти участь у конкурсі

Участь у конкурсі можуть взяти громадські організації, об’єднання, учні/студенти навчальних закладів, групи або індивідуальні учасники віком від 14 до 19 років. Заявники самі мають бути ініціаторами та виконавцями запропонованого проекту. Пропозиції учасників мають бути спрямовані на виконання одного чи кількох із наведених нижче завдань:

  • Налагодження діалогу щодо соціальної згуртованості та шляхів примирення
  • Посилення просвіти за принципом “рівний-рівному” на соціально значущі теми
  • Пропагування інноваційних шляхів самовираження молоді
  • Сприяння мирному співіснуванню та методам ненасильницького розв’язання конфліктів
  • Підтримка інноваційних підходів до охоплення малозабезпеченої молоді
  • Підтримка соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО)
  • Поглиблення знань про ризики для підлітків у проектних регіонах (серед можливої тематики – ВІЛ/СНІД, наркотики, міни та вибухонебезпечні об’єкти, тощо)
  • Забезпечення корисних та довготривалих переваг для всієї громади
  • Підтримка ґендерної рівності та соціального включення

Не будуть підтримані статті витрат направлені на:
- ремонтні роботи
- установку інфраструктурних об'єктів
- оплату виконання робіт та послуг, які можуть бути виконані волонтерами
- оплату робіт та послуг, які повинні мати, але не мають ліцензії на їх виконання

Відбір переможців буде здійснюватися регіональним конкурсним комітетом, який забезпечить об’єктивність і прозорість надання грантів. До складу комітету увійдуть представники органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей, активісти, представники міжнародних та громадських організацій. До розгляду будуть прийняті всі конкурсні заявки, що відповідають вимогам отримання фінансування.

Очікуваний обсяг фінансування на одну заявку становить не більше 50 000 грн. Реалізація проектів повинна розпочатися з лютого 2019 року.

Учасники конкурсу повинні заповнити заявку у Гугл-формі та прикріпити до неї детальний бюджет проекту (Форма Б). Заявки приймаються українською та російською мовами.

У разі потреби учасники можуть звертатися по консультаційно-інформаційну допомогу із заповненням та подачею заявки за номером +38 050 9901815 або на електронну пошту megproject2018@gmail.com

 

 
Search:

 Email this article

unite for children