Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Делегація Посольства Японії в Україні відвідала навчальні заклади на сході України, які підтримує ЮНІСЕФ

Новолуганське, 6 листопада 2018 року – Сьогодні делегація Посольства Японії в Україні під керівництвом Надзвичайного та Повноважного Посла пана Шігекі Сумі відвідала школи у Донецькій та Луганській області, які постраждали від конфлікту. Метою візиту було ознайомлення з ходом виконання проектів, які реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Уряду Японії.

З початку конфлікту Уряд Японії надає гуманітарну підтримку Донецькій і Луганській областям через ЮНІСЕФ. Станом на сьогодні загальна вартість допомоги від Японії становить 8,9 млн. дол. США.

Зокрема, у 2018 році Уряд Японії виділив ЮНІСЕФ 300 тис. доларів США для поліпшення умов навчання дітей у 12 школах поблизу "лінії розмежування" на сході України. Ці кошти були направлені на придбання меблів, спортивного обладнання та навчальних матеріалів. Це також дозволило ЮНІСЕФ провести навчальні заходи з питань мінної небезпеки для 1 800 школярів та тренінги для 100 вчителів щодо психологічної допомоги. Ця діяльність допомагає дітям і вчителям краще долати щоденні виклики, пов'язані з конфліктом.

Делегація відвідала загальноосвітні школи в Троїцькому в Луганській області та Світлодарську й Новолуганському в Донецькій області. В одній зі шкіл делегація взяла участь у медіа-брифінгу та церемонії, під час якої Посол передав школі спортивне обладнання та навчальні матеріали.

“Я дивлюся на обличчя дітей і бачу, що вони щасливі, незважаючи на те, що їхня школа знаходиться лише y 2 кілометрах від “лінії розмежування”. Вони щасливі тому, що середовище в школі стало безпечнішим. Щасливі тому, що тепер мають матеріали для ігор та знання, щоб захистити себе від мін та інших вибухових речовин. ЮНІСЕФ дякує народу Японії за таку щедру допомогу”, - зазначив Джама Гулейд, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

“Для Японії є дуже важливою допомога для східної України, яка постраждала від конфлікту. Освіта – це один із наших пріоритетів, оскільки діти – це фундамент майбутнього нації. Ми дуже вражені, що діти посміхаються, не зважаючи на складні умови в районамх поблизу лінії розмежування”, - підкреслює Шігекі Сумі, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні.

Про ЮНІСЕФ

В усій своїй діяльності ЮНІСЕФ відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з нашими партнерами ми працюємо у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися. Більше інформації про ЮНІСЕФ та нашу роботу з дітьми: www.unicef.org/ukraine . Слідкуйте за нами у Twitter та Facebook.
За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до:
Ніни Сорокопуд, спеціалістки з комунікацій, ЮНІСЕФ в Україні, +38 050 388 29 51, nsorokopud@unicef.org

 

 
Search:

 Email this article

unite for children