Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

5 громад Донецької області будуть створювати інтегровану систему соціальних послуг за підтримки ЮНІСЕФ та ЄС

5 громад Донецької області підписали Меморандуми про наміри та взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках розбудови інтегрованої системи надання соціальних послуг.

Меморандуми було підписано із представниками міст Дружківка та Бахмут, Миколаївської, Соледарської та Іллінівської об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Донецької області, а також Преображенської ОТГ Запорізької області.

Підписання відбулося у м. Краматорську Донецької області під час семінару із запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах.

Семінар є одним із заходів проекту, який має на меті забезпечити якісну соціальну підтримку вразливих дітей та сімей з дітьми у місцевих громадах. Проект здійснюється консорціумом міжнародної благодійної організації “Партнерство “Кожній дитині” та британської консалтингової компанії “Оксфорд Полісі Менеджмент” у рамках програми ЮНІСЕФ і за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проект передбачає пілотування компонентів моделі інтегрованих соціальних послуг у 12 громадах Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської та Харківської областей, а також розробку рекомендацій та необхідних змін законодавства.

Під час заходу учасники познайомилися з концепцією, особливостями моделі та подальшим планом її запровадження. ЮНІСЕФ та представники залучених громад підписали Меморандуми про наміри та взаємодію.

***

Інтегрована модель соціальних послуг передбачає спільну роботу різних підрозділів та служб соціальної сфери, що перетворює їх на єдину, злагоджену систему. Інтеграція не означає злиття систем соціальних служб. Вона спрямована на покращання співпраці між ними та створення партнерства, за якого різні установи мають змогу розвиватися та досягати спільних цілей.

Часто сім’ї, які потребують допомоги, стикаються зі багаторівневими проблемами, що повинні вирішуватися більш, ніж однією службою. Такі сім`ї повинні звертатися до різних установ та офісів, що робить, систему надання послуг неузгодженою.

Складна система призводить до дублювання роботи, відсутності планування індивідуальних справ, неможливості поєднати послуги усіх служб при розробці планів надання допомоги, неможливість проаналізувати передумови, що призводять до неузгодженої системи, в якій важко розібратися вразливим категоріям сімей.

Інтегрована модель соціальних послуг має на меті усунути такі недоліки та запропонувати зручну альтернативу як для отримувачів соціальних послуг, так і для працівників соціальних служб.

Проект здійснюється у рамках програми ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Європейського Союзу

 

 
Search:

 Email this article

unite for children