Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

1 300 вчителів в Україні приєднаються до Найбільшого уроку у світі для навчання дітей Глобальним цілям сталого розвитку

Київ, 22 квітня 2018 – ЮНІСЕФ запросив вчителів з усієї України приєднатись до проекту «Найбільший урок у світі» та провести другу хвилю уроків про Цілі сталого розвитку у школах.

Проект «Найбільший урок у світі» є глобальною ініціативою, до якої приєднались більше 100 країн світу. Вчителі, волонтери та молодь навчають дітей сімнадцятьом Глобальним цілям, які були запроваджені світовими лідерами у 2015. Це все для того, аби вирішити найбільш гострі проблеми людства, тобто припинити надмірну бідність, подолати нерівність та несправедливість, зупинити зміну клімату до 2030 року.

В Україні проект символічно розпочався у Всесвітній день дитини у листопаді 2017. Більше 350 волонтерів провели 1 200 уроків про освіту, ґендерну рівність, мир та справедливість у листопаді і грудні 2017. Упродовж першої хвилі проекту про Глобальні цілі почули більше 25 000 школярів у всіх регіонах України.

До другої хвилі проекту у 2018 році приєднаються більше 1 300 вчителів, які проявили інтерес запровадити цю ініціативу в своїх школах. У квітні 2018 ЮНІСЕФ організував перший майстер-клас для вчителів у Києві, де вони дізнались про проект та інноваційні методи навчання, а також взяли участь в уроці про права дітей. До кінця цього навчального року вчителі поділяться цією інформацією з учнями та залучать їх до запропонованих активностей.

«У ЮНІСЕФ ми віримо, що для досягнення усіх Цілей сталого розвитку, ми маємо поставити дітей у центрі нашої роботи. Ми вдячні всім волонтерам з України за їх зусилля у поширенні інформації про Глобальні цілі. Ми щиро сподіваємось, що за допомогою вчителів, які долучаються до проекту, ми зможемо посилити голоси дітей і розпізнати їх потенціал у досягненні цих цілей», - говорить Лора Білл, Заступник голови представництва ЮНІСЕФ в Україні.

ЮНІСЕФ розробляє спеціальний освітній ресурс у партнерстві зі освітньою платформою EdEra (ed-era.com/world2030). На ресурсі будуть розміщені нові плани уроків та відео для дітей про Глобальні цілі. Платформа надає дітям можливість взяти участь у відео-конкурсі та показати власні проекти про те, як вони можуть наблизити досягнення однієї з цілей у місцевих спільнотах. Дедлайн для подачі відео: 30 червня 2018.

Також проект UReport розробив опитування, щоб зібрати думки дітей стосовно цілей, які мають бути пріоритетними для України. Після проведення уроку діти можуть отримати коротке опитування, надсилавши безкоштовне повідомлення з текстом «УРОК» на номер 4224. Цей інструмент допоможе почути думку дітей та мотивувати їх займати лідерські позиції та діяти, щоб допомогти втілити у життя цей глобальний план.

«Найбільший урок у світі» реалізовується за підтримки організацій GoGlobal, EdCamp, «Teach for Ukraine», Освіторія та Impact Hub Odessa.

ЮНІСЕФ закликає вчителів та директорів шкіл підтримувати проект «Найбільший урок у світі», щоб навчати дітей Глобальним цілям та правам дитини, а їхні голоси були почуті.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до:
Ніна Сорокопуд, ЮНІСЕФ Київ, +38.044.254.2450, nsorokopud@unicef.org
Анна Постовойтова, Проект «Найбільший урок у світі», +38.095.397.9450, anna.postovoitova@gmail.com

 

 
Search:

 Email this article

unite for children