Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

ЮНІСЕФ та Американська торговельна палата в Україні передали новітнє обладнання дитячій лікарні «Охматдит»

Київ, 18 жовтня 2017 року. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Американської торговельної палати в Україні (Палата) передав Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» новітнє обладнання GeneXpert (Виробник: Cepheid Inc., USA) для швидкої діагностики туберкульозу, ВІЛ-інфекції та вірусного гепатиту. Кошти у розмірі $30 000 на придбання обладнання були надані компаніями-членами Палати під час її щорічних благодійних заходів.

«Щороку Палата організовує благодійні заходи, під час яких компанії-члени мають змогу надати кошти для підтримки доброї справи. І сьогодні ми бачимо результат – завдяки зусиллям представників соціально-відповідального бізнесу, обладнання для швидкого діагностування туберкульозу було передано лікарні «Охматдит». Я вдячний всім членам Палати за їхній внесок і вірю, що це слугуватиме прикладом для ще більш активного впровадження соціальних благодійних ініціатив в Україні», - прокоментував Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.

Зважаючи на епідемію туберкульозу в Україні, наявність цього обладнання дозволить протягом кількох годин з високою точністю визначати активний туберкульозний процес у дітей та якнайшвидше розпочати його лікування. Особливо це допоможе дітям з імунодефіцитами та позитивним ВІЛ-статусом, у яких діагностика туберкульозу значно ускладнена.

«Останнім часом серед госпіталізованих пацієнтів ми спостерігаємо збільшення таких захворювань, як туберкульоз із ураженням різних органів та систем, гепатитів В і С, в тому числі і серед ВІЛ-інфікованих дітей. Завдяки новому обладнанню визначення цих інфекцій триває 2-2,5 години, що суттєво впливає на своєчасність початку та ефективність лікування», - підкреслює Ірина Садов’як, Головний лікар Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Планується, що протягом року за допомогою цього обладнання «Охматдит» зможе обстежити на туберкульоз понад 400 дітей із складними діагностичними випадками. Варто зазначити, що за допомогою GeneXpert та наданих реагентів можна провести близько 2000 досліджень, що забезпечить потреби клініки на наступні 12 місяців.

«У ЮНІСЕФ ми віримо у силу партнерства та єднання зусиль. Ми сподіваємося, що обладнання, надане за підтримки Палати, дозволить отримати швидшу діагностику та краще лікування для дітей. Ми надіємося і далі розширювати співпрацю із Національною лікарнею «Охмадит» та розвивати наукові дослідження і ресурси медичних працівників у найближчі роки», - підсумовує Джованна Барберіс, Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

***

Про ЮНІСЕФ
В усій своїй діяльності ЮНІСЕФ відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з партнерами ми працюємо у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання в площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль до охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Про Американську торговельну палату в Україні
Американська торговельна палата в Україні (Палата) – це міжнародно орієнтована бізнес-спільнота, що представляє провідних керівників та експертів більше, ніж з 600 компаній членів. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал. Палата прагне бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес середовищі в інтересах України.

Для отримання детальної інформації звертайтесь до:
Ніни Сорокопуд, ЮНІСЕФ, +38 050 388 29 51, nsorokopud@unicef.org
Юліани Чижової, Провідного фахівця із зв’язків з громадськістю та пресою Американської торговельної палати в Україні, +38 050 414 7350, ychyzhova@chamber.ua

 

 
Search:

 Email this article

unite for children