Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

ЄС розширює свою підтримку у сфері освіти та захисту для дітей, уражених конфліктом на сході України

КИЇВ, Україна / БРЮССЕЛЬ, 17 липня 2017 р. – Новий проект ЮНІСЕФ, що фінансується Європейським Союзом, забезпечить життєво важливе навчання та захист для дітей, що постраждали від конфлікту на сході України.


Діти на уроці за партами, які надав ЮНІСЕФ за підтримці ЄС.
UNICEF/Ukraine/2017/Getman

Бюджет проекту становить 500 тис. євро. Проект забезпечить навчання життєвим навичкам, поліпшення доступу до освіти та надання психосоціальної підтримки для 13 800 дітей та молодих людей, які живуть в вздовж лінії конфлікту на підконтрольній Уряду території і де тривають найбільш інтенсивні бойові дії.

Нові кошти також дозволять ЮНІСЕФ надати основні навчальні матеріали, у тому числі 4 800 навчальних наборів для школярів, 350 наборів для дитячих садків, шкільні меблі та розвиваючі ігри. Ці матеріали стануть у нагоді 30 школам, користь від них отримають 8 300 дітей.

ЮНІСЕФ також проведе спеціалізовані тренінги для понад 350 вчителів та шкільних психологів, щоб вони могли надавати психологічну допомогу дітям, постраждалим від конфліктів.

«Поліпшення можливостей навчатися для дітей та молоді, постраждалих від конфлікту, та подолання травм, які багато з них зазнали, є пріоритетом гуманітарної допомоги ЄС в Україні, – заявив Голова Представництва ЄС в Україні Хью Мінгареллі, – ми маємо допомогти цим дітям та молодим людям, що опинилися у надзвичайній ситуації, відновити відчуття нормального життя і дати їм стабільність і надію на майбутнє».


Щасливі володарі нових шкільних рюкзаків у школі.
UNICEF/Ukraine/2017/Getman

Європейський Союз та ЮНІСЕФ започаткували партнерство для підтримки дітей в Україні у 2013 р. Вони співпрацюють у сферах забезпечення доступу до води, підтримки належних санітарно-гігієнічних умов, освіти в умовах надзвичайних ситуацій та захисту дітей.

«Євросоюз є дуже активним партнером з надання базової підтримки для дітей, що вже протягом понад трьох років страждають від конфлікту на сході України. Цей грант дозволить не лише забезпечити життєво важливі послуги для дітей, а й сприятиме зміцненню спроможності дітей подолати труднощі і впоратися з цією складною і непередбачуваною ситуацією», – підкреслила Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

За оцінками ЮНІСЕФ, у межах 30-кілометрової «сірої зони» вздовж лінії конфлікту, де кожного дня відбуваються збройні сутички, проживає більше 200 тисяч дітей.

***

Про ЮНІСЕФ

В усій своїй діяльності ЮНІСЕФ відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з партнерами ми працюємо у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль до охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися. Більше інформації про ЮНІСЕФ в Україні та нашу роботу з дітьми: www.unicef.org/ukraine 

Про Європейську комісію

Європейська комісія через Службу ЄС з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) забезпечує швидке та ефективне надання допомоги ЄС у надзвичайних ситуаціях через два основні механізми: гуманітарну допомогу та громадянський захист. Вона надає кошти для проведення операцій для осіб, що постраждали від природних лих та конфліктів за межами ЄС. Допомога надається неупереджено та безпосередньо людям, які постраждали, незалежно від їхньої раси, національної приналежності, релігії, статі, віку, громадянства або політичних переконань. Європейська комісія є одним з найбільших донорів ЮНІСЕФ.

Більше інформації: http://ec.europa.eu/echo/
Більше інформації про партнерство між ЮНІСЕФ та ЄС: https://www.unicef.org/eu/

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:

Анна Суходольська, ЮНІСЕФ в Києві, +38 097 3333 925, asukhodolska@unicef.org

Матіас Ейк (Mathias Eick), Служба ЄС з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО), +90 5334125663, Mathias.Eick@echofield.eu

 

 
Search:

 Email this article

unite for children