Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Італійський митець Millo створив мурал на стіні Кременчуцької виховної колонії

Київ, Україна,12 липня 2017 року - Автор відомого київського муралу “Любов править світом”, італійський вуличний художник Francisco Camillo Georgino, більш відомий як Millo, створив мурал “Сила уяви” на стіні Кременчуцької виховної колонії. Візит художника в Україну відбувся в рамках великого соціального проекту Mural Social Club: Back to School!, що реалізується в Україні за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Sky Art Foundation.

Колонія для вихованців - це особливе місце освіти та побуту, де вони, хоча і тимчасово, вчаться пізнавати світ, розвивають свої здібності, готуються до дорослого життя. Для того, щоб допомогти підліткам покращити свої творчі навички, організатори проекту реалізували творчу ініціативу в колонії.

Проект BacktoSchool!Ukraine прагне привнести в буденність вихованців колонії більше яскравих кольорів за допомогою вуличного мистецтва. Витвори мистецтва, особливо ті, що створені всесвітньо відомими митцями, спонукають і надихають підлітків не тільки до малювання, але й до проявів творчості і фантазії в іншій діяльності. Millo створив мурал “Сила уяви” у притаманному йому чорно-білому стилі. Художник зобразив хлопця, що сидить у власноруч збудованому дерев’яному літаку, акцентуючи увагу на тому, що дитяча уява не має меж так само, як і можливості в житті, де кожен може бути, ким завгодно, будь-то пілотом, розробником літаків або астронавтом.

У 2016-2017 ЮНІСЕФ в партнерстві з Всеукраїнським громадським центром “Волонтер” реалізував програму з поширення толерантності, запобігання конфліктам і злочинам на ґрунті ненависті під назвою “Будуємо майбутнє разом” в шести виховних колоніях в Україні. В рамках цієї програми ЮНІСЕФ надав освітні послуги за напрямками захисту прав дітей, толерантності, позитивної життєвої позиції, а також лідерства для того, щоб зменшити напруженість і кількість конфліктів серед молоді. Тренінги 46 співробітників і 168 вихованців колоній за програмою ЮНІСЕФ дозволили надати нові знання і навички за програмою “Будуємо майбутнє разом” більше ніж 2,000 вихованцям колоній і підліткам у конфлікті із законом.

Додаткова інформація:

Про ЮНІСЕФ
В усій своїй діяльності ЮНІСЕФ відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з партнерами ми працюємо у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль до охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися. Більше інформації про ЮНІСЕФ в Україні та нашу роботу з дітьми: www.unicef.org/ukraine
Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ в Україні у Twitter та Facebook

Проект “Mural Social Club: Back to School” покликаний надати цінності і значимості самим будівлям, даруючи дітлахам та підліткам монументальний твір, а також привнесення у дитяче мислення більше фантазії для творчого розвитку. Кураторами проекту “Mural Social Club: Back to School» виступає Жюл’єн Маллан (Франція) та Олег Соснов (Україна). Проект зініційовано благодійним фондом Sky Art Foundation. Створення муралу італійським художником Millo стало можливим завдяки підтримці Представництва Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні.  

Sky Art Foundation заснований в Україні восени 2014 року як приватна ініціатива з метою підтримки та розвитку нового покоління українських художників, що працюють у сфері сучасного мистецтва, а також для сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
На базі фонду активно ведеться виставкова та благодійна діяльність, організація міжнародних арт-проектів, культурних заходів за участю українських художників, видача грантів талановитим митцям.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:
Ольга Самойлова, ЮНІСЕФ в Україні, +38097 3333 925, osamoilova@unicef.org

 

 
Search:

 Email this article

unite for children