Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Італія виділила 1 млн євро ВПП та ЮНІСЕФ для надання підтримки людям, що постраждали від конфлікту на сході України

Київ, 23 лютого 2017 – Уряд Італії надав 1 млн євро Всесвітній Продовольчій Програмі ООН (ВПП) та ЮНІСЕФ для надання у 2017 році допомоги людям, що постраждали в результаті конфлікту на сході України.


© UNICEF, Bezpalyi

«Уряд Італії продовжує підтримувати агенції ООН в Україні у їхніх безперервних зусиллях з надання допомоги людям, які постраждали в результаті конфлікту», – зазначив Давіде Ла Чечіліа, посол Італії в Україні. «Наш вклад у діяльність ВПП та ЮНІСЕФ допоможе полегшити страждання людей, зокрема найбільш вразливих, надаючи продовольчу допомогу, підвищуючи обізнаність та формуючи безпечну поведінку в умовах мінної загрози».

Внесок Італії дасть змогу ВПП надати продовольчу допомогу найбільш вразливому населенню, яке не отримує допомогу від інших гуманітарних організацій, а також здійснити дрібномасштабні заходи з раннього відновлення для поліпшення рівня життя місцевого населення. ЮНІСЕФ завдяки внеску від уряду Італії посилить свою програму з інформування дітей та сімей, які живуть поблизу лінії конфлікту, про мінну небезпеку.

«Всесвітня Продовольча Програма ООН хотіла б подякувати уряду Італії за забезпечення вразливого населення, що постраждало в результаті конфлікту на сході України, найбільш необхідною продовольчої допомогою», – зазначив заступник Директора ВПП в Україні Джанкарло Стоппоні, – «ВПП ООН високо цінує підтримку Італії в той час, коли громади по всій Україні продовжують зазнавати негативних наслідків конфлікту».

З листопада 2014 року, ВПП забезпечує продовольчою допомогою внутрішньо переміщених осіб (ВПО), людей, які повертаються на місця свого постійного проживання, а також жителів східної України, надаючи продуктові набори, розраховані на місяць, а також продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів і ваучерів. Близько 850,000 людей серед найбільш уразливих груп населення отримали продукти харчування від ВПП, незважаючи на триваючий конфлікт і нестабільну ситуацію в сфері безпеки, що обмежує рух гуманітарних співробітників. У 2017 році ВПП продовжить задовольняти потреби найбільш вразливого населення на сході України, поступово підтримуючи раннє відновлення. ВПП планує надати продовольчу допомогу 220,000 людей в постраждалих від конфлікту районах на сході України.

«ЮНІСЕФ вдячний уряду Італії за їхній вклад на підтримку нашої програми з освіти у сфері мінної безпеки у східній частині України. Ці кошти допоможуть захистити більш ніж 500 000 дітей та їхніх піклувальників від небезпеки, яку становлять міни та боєприпаси, що не розірвалися», зазначила Джованна Барберіс, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

ЮНІСЕФ забезпечує рятівну освіту у сфері мінної безпеки для півмільйона дітей та піклувальників. Крім того, ЮНІСЕФ надає психосоціальну підтримку більш ніж 200 000 дітей та дорослих, які піклуються про них, у районах, вражених конфліктом, відновлює школи, пошкоджені внаслідок боїв і забезпечує доступ до чистої питної води для 2,5 мільйона людей. У 2017 році, ЮНІСЕФ намагається зібрати 31,3 млн. доларів, щоби забезпечити негайні потреби людей у сферах охорони здоров’я, харчування, доступу до води, гігієни та санітарії, а також потреби в захисті для найбільш вразливих дітей та сімей, які постраждали внаслідок конфлікту.

***

Про ВПП
ВПП є найбільшою в світі гуманітарною організацією, яка бореться з голодом, забезпечуючи продовольчу допомогу в надзвичайних ситуаціях, і працює з громадами, щоб поліпшити якість харчування. Щорічно, ВПП надає допомогу близько 80 мільйонам людей в 80 країнах по всьому світу.

ВПП присутня в Україні з листопада 2014 року для забезпечення продовольчої допомоги у вигляді продовольчих наборів та грошових переказів внутрішньо-переміщеним особам (ВПО), людям, які повертаються на місця свого постійного проживання, а також жителям територій, які постраждали в результаті конфлікту на сході України (Донецька та Луганська області).

Більше інформації про ВПП: http://www.wfp.org/countries/ukraine

Слідкуйте за діяльністю ВПП у Twitter

Про ЮНІСЕФ
В усій своїй діяльності ЮНІСЕФ відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з партнерами ми працюємо у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль до охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.  

Більше інформації про ЮНІСЕФ та нашу роботу з дітьми: www.unicef.org/ukraine

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook.

Контакти для отримання детальнішої інформації:
Кристина Коваленко, ВПП, +38 050 425 35 64, krystyna.kovalenko@wfp.org
Юлія Побережна, ЮНІСЕФ у Києві, +380 50 388 29 51,  ipoberezhna@unicef.org

 

 
Search:

 Email this article

unite for children