Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

ЮНІСЕФ Україна та Луганська область співпрацюватимуть заради забезпечення доступу дітей до освіти

Сєвєродонецьк, Україна, 18 серпня 2016: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) Україна та Луганська обласна державна адміністрація підписали Меморандум про співпрацю, в якому визначено принципи та напрямки співробітництва у сфері забезпечення безпечного доступу дітей до освіти. Крім цього, він передбачає покращення інфраструктури навчальних закладів, створення дружнього до дітей середовища для освіти та розвитку, надання навчальних матеріалів, спортивного і навчального обладнання, меблів для шкіл і дитячих садків.

Ця співпраця здійснюється в рамках проекту «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України», що реалізується у п’яти східних областях: Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій та підконтрольних Уряду районах Донецької та Луганської областей. Проект виконується за фінансової підтримки Уряду Німеччини у розмірі 14 млн. дол. США, що надається через Банк розвитку KfW. 

У рамках Меморандуму школі № 14 м. Сєвєродонецьк сьогодні було передано спортивне обладнання. Загалом, проект охопить 301 школу у п’яти областях. Крім того, буде проведено ремонт, переобладнання та надано меблі для низки дитячих садків, що дозволить створити додаткові 7 500 місць для дітей дошкільного віку. Також садкам буде передано навчальні матеріали. Користь від поліпшення умов дошкільної освіти отримають 13 тисяч маленьких дітей.

«Важливість меморандуму проявляється в реальності повсякденного життя дітей. Починаючи від стільців, на яких діти сидять, занять, в яких вони беруть участь, закінчуючи викладачами, яким вони довірені, діти та їхні сім'ї повинні знати, що вони не самі: вони почуті, значимі, прийняті і найголовніше – захищені», – зазначила Джованна Барберіс, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні. – «Можливість вільно вчитися, рости і розвиватися формує те, як діти сприймають себе і навколишнє суспільство. ЮНІСЕФ впевнений: те, що відчувають діти сьогодні, визначає їхні дії завтра».

Крім того, в рамках проекту ЮНІСЕФ розширить доступу до послуг раннього втручання для дітей молодшого віку з інвалідністю і ризиком набуття інвалідності та для їхніх сімей, що сприятиме повноцінному розвитку дітей. Буде створено нові пункти надання відповідних послуг, підвищено кваліфікацію 400 фахівців, які працюють у східних областях, та забезпечено поліпшення обізнаності батьків та осіб, що піклуються про дітей, з питань інвалідності та підтримання дітей на ранній стадії розвитку. Мобільні бригади забезпечать надання послуг раннього втручання у віддалених та сільських районах.

Щонайменше 20 молодіжних центрів у п’яти областях надаватимуть підтримку 1 300 підліткам у реалізації їхніх власних соціальних проектів, розвитку лідерства і навичок вирішення конфліктів. Буде створено можливості для того, щоб діти і підлітки могли висловити свою думку шляхом виготовлення власного мультимедійного контенту.

Нині близько 3,1 мільйонів осіб в Україні потребують допомоги внаслідок конфлікту. Переважна більшість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) розміщені у громадах, що були серйозно уражені конфліктом, зокрема, постраждали від руйнування найбільш необхідних об’єктів інфраструктури, таких як система водопостачання та навчальні заклади. Громади в областях, де впроваджується проект, продемонстрували неймовірну солідарність, приймаючи та надаючи підтримку людям, які переїхали із зони конфлікту.

***

Про ЮНІСЕФ
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їхнього народження і до початку дорослого життя. Як найбільший у світі постачальник вакцин для країн, що розвиваються, ЮНІСЕФ підтримує здоров’я та харчування дітей, доступ до чистої води, санітарії та якісної базової освіти для всіх хлопчиків і дівчаток, а також захист дітей від насильства, експлуатації та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Більше інформації: www.unicef.org.ua

Про Банк розвитку KfW
KfW – один із найбільших і найдосвідченіших світових банків. Заснований у 1948 році як державна юридична установа. 80% акцій KfW належать Уряду Федеративної Республіки Німеччина, а 20% – федеральним округам. Банк розвитку KfW є одним з провідних банків Німеччини з підтримки розвитку та складовою кредитного відомства KfW. Він забезпечує фінансову підтримку та співпрацю з країнами, що розвиваються, від імені Федерального Уряду. У штаб-квартирі банку працює 600 спеціалістів, і ще 200 фахівців задіяно у 66 представництвах банку по всьому світу. Мета його діяльності – боротьба з бідністю, підтримання миру, охорона довкілля, збереження клімату та забезпечення того, щоб глобалізація сприяла справедливості. KfW надає професійні та стратегічні консультації з актуальних питань розвитку. Більше інформації: www.kfw‐entwicklungsbank.de

 

 
Search:

 Email this article

unite for children