Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Сьогодні відзначається Міжнародний день дівчат

© UNICEF\UKRAINE\2011\S.Prokhorov

Сьогодні відзначається другий Міжнародний день дівчат. ЮНІСЕФ звертає увагу на важливість інновацій у залученні більшої кількості дівчат до навчання у школі та підвищення якості навчання всіх дітей.

Незважаючи на те, що кількість дівчат, які не навчаються у школі, скорочується, все ще занадто багато дітей у всьому світі позбавлені можливості отримувати якісну освіту. Сьогодні у світі налічується 57 мільйонів дітей молодшого шкільного віку, які не ходять до школи, у тому числі 31 млн. дівчат. Доведено, що навіть один рік навчання дівчинки в середній школі може призвести в майбутньому до збільшення її заробітку на цілих 25 відсотків.

«Освіта може радикально змінити життя дівчат і зміцнити громаду,» - зазначив Виконавчий директор Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Ентоні Лейк. «Інновації можуть допомогти нам охопити всіх дівчат завдяки радикальній зміні освіти,» - додав він.

Разом зі своїми партнерами ЮНІСЕФ досліджує, як технології можуть розширити доступ дівчат, які не відвідують школу, до навчання та підвищити якість навчання кожної дитини.

У Південній Африці партнерська ініціатива «TechnoGirls», яка була започаткована ЮНІСЕФ, урядом і більш ніж 100 бізнес компаніями, займається встановленням контактів між керівниками з технічного сектора і 10,000 дівчат-підлітків для розвитку їх здібностей та підготовкою до роботи.

«Інновації дають нам нові потужні інструменти для охоплення та навчання більше дівчат, ніж коли-небудь мали можливість навчатись для того, щоб більше дівчат мали змогу піти до школи, почати та успішно завершити навчання, ми самі маємо вчитися, використовувати нові можливості, висувати нові ідеї та ширше застосовувати найбільш перспективні інновації,» - зазначив Е.Лейк.

З нагоди святкування Міжнародного дня дівчат Виконавчий директор ЮНІСЕФ Ентоні Лейком провів відео конференцію на ресурсі Google Hangout з студентами міжнародної Бруклінської школи та обговорив питання освіти дівчат. Відома актриса Фріда Пінто урочисто відкрила унікальну електронну дошку, на якій можна було стерти зображення дітей, які працюють на заводі.

Раніше ЮНІСЕФ разом з корпорацією Інтел провів хакатон - захід, під час якого студенти Стенфордського університету та муніципального коледжу Контра-Кости розробляли нові шляхи розширення доступу дівчат в Південному Судані до якісної освіти. В цій наймолодшій країні в світі лише 800 дівчат закінчують школу.

Відома співачка Кеті Пері також підтримала Міжнародний день дівчат. Дивіться відео з Кеті Пері тут: http://www.youtube.com/watch?v=3wzjYpUMCKY

Більше фото та відео дивіться тут: http://weshare.unicef.org/mediaresources

* * *

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter , Facebook та ВКонтакте.

За додатковою інформацією, будь ласка звертайтесь до:
Кейт Донован, Прес служба ЮНІСЕФ. Тел: 1 212 326 7452 kdonovan@unicef.org
Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Україна, тел. +38 044 245 2450, vvashchenko@unicef.org

 

 
Search:

 Email this article

unite for children