Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

НОК України та ЮНІСЕФ разом допомагатимуть дітям

20 червня  2013 року, Київ - сьогодні  голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка підписали меморандум про взаєморозуміння. Національний олімпійський комітет України та ЮНІСЕФ об’єднають зусилля щодо захисту прав дітей та привернення уваги громадськості до дітей та олімпійського руху в Україні.

“Я дуже рада, що ЮНІСЕФ в Україні об’єднує зусилля з Національним олімпійським комітетом задля привернення уваги громадськості до важливості захисту прав дітей та їх фізичного виховання та культурного розвитку. Це партнерство буде спрямовано на популяризацію Олімпійських цінностей та важливості захисту прав дітей, особливо тих, які є найбільш соціально-вразливими. Спорт є  важливою платформою для фізичного та духовного виховання дітей, а також для побудови суспільства, в якому не буде дискримінації та насильства. Ми чекаємо на майбутні спільні спортивні заходи задля покращення життя дітей в Україні» - зазначила Юкіе Мокуо.

«Мені приємно поставити підпис під цим документом, який засвідчує те, що НОК України знайшов надійного партнера з світовим ім’ям, якому близька наша діяльність та спрямованість. Впевнений, що завдяки нашій тісній співпраці нам вдасться успішніше вирішувати спільні завдання, адже разом ми зможемо ще більш ефективно забезпечити дітям щасливе, активне, спортивне, а головне - здорове, життя”, - відзначив Сергій Бубка.

Церемонія підписання меморандуму про партнерство відбулася напередодні святкування 119 річниці заснування Міжнародного олімпійського комітету( МОК), який вперше почав свою роботу 23 червня 1894 року.

На глобальному рівні партнерство ЮНІСЕФ з Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) розпочалося  у 1993 році. 20 років тому ці дві міжнароджні організації взяли на себе зобов'язання працювати разом задля захисту прав усіх дітей та молоді, пропаганди здорового способу життя,  якісної початкової освіти  та втілення олімпійських ідеалів. МОК і ЮНІСЕФ продовжує і зараз  активно здійснювати спільні програми, які використовують спорт для розвитку дітей та молоді, а також для  інформаційних кампаній у всьому світі.

Меморандум діятиме до 31 грудня 2016 року й передбачатиме взаємодію та участь обох сторін у різних акціях та проектах, спрямованих на покращення життя українських дітей.

Про Національний олімпійський комітет України ( НОК): 22 грудня 1990 року І Генеральна асамблея засновників прийняла рішення щодо створення Національного олімпійського комітету України, і ця дата є офіційною датою його створення. У вересні 1993 року НОК України був визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом.Основні завдання НОК України – забезпечення участі країни в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей. НОК має 27 відділень у всіх областях, а також в Автономній республіці Крим, містах Київ та Севастополь. Більше інформації: www.noc-ukr.org. Приєднуйтесь до нас у Facebook та ВКонтакте.

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter, Facebook та ВКонтакте.

 

 
Search:

 Email this article

unite for children