Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

ЮНІСЕФ та ФФУ здійснюють футбольні мрії дітей

© UNICEF / UKRAINE / 2013 / R.Rudakov
Українська національна збірна з маленькими уболівальниками

Діти з інвалідністю та сироти відкрили дружній матч між національними збірними України та Камеруну

2 червня 2013, Київ – Дружній матч між збірними України та Камеруну був присвячений Міжнародному дню захисту дітей за спільної ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерацією футболу України (ФФУ). Заповітна футбольна мрія 38 дітей, які опинились у важких життєвих обставинах, здійснилась. Вони вийшли на поле НСК “Олімпійського” відкривати матч разом з футболістами національних збірних та тримали прапори під час національних гімнів обох країн. Серед них були діти, яких торкнулася проблема ВІЛ, діти з інвалідністю, сироти, діти-біженці та діти з кризових родин. Загалом близько 25 000 людей прийшло подивитись гру на стадіоні, а більше 5 мільйонів дивились телетрансляцію матчу. 

Мета ініціативи - привернути увагу суспільства до нагальності захисту прав дітей, особливо найуразливіших з них, та важливості спорту і футболу у реабілітації цих дітей. Перед матчем діти відвідали Представництво ООН в Україні, де їх привітала голова ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо. Крім того, вони познайомилися та мали можливість взяти автографи у музичного гурту “С.К.А.Й.”.

© UNICEF / UKRAINE / 2013 / R.Rudakov
Голова ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо та гурт СКАЙ вітають дітей

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо звернулась до дітей та зауважила: «ЮНІСЕФ - це організація, яка працює у всьому світі для того, щоб життя дітей стало краще. Ми хочемо, щоб кожни дитина кожного дня була оточена любов’ю, турботою та увагою. Я впевнена, що сьогодні на поле вийдуть великі та маленькі переможці!».

В Україні проживає 8 мільйонів дітей, з яких 165 тисяч - це діти з інвалідністю, близько 100 тисяч дітей живуть або працюють на вулиці, і майже 95 тисяч живуть в інтернатних закладах. Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини 1991 року. Ця Конвенція є угодою між країнами, в якій визначено, як держава та суспільство кожної країни має дбати про дітей. Кожна дитина народжується з рівними правами на здоров’я, освіту та розвиток, кожна з них мріє про батьківську турботу та піклування. Єднаймося заради дітей!

***

За додатковою інформацією, будь ласка звертайтесь до: Ірини Мазур, консультанта ЮНІСЕФ, +38 093 552 9644, ira.mazur@gmail.com; Вероніки Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, тел. +38 050 388 2951, vvashchenko@unicef.org, www.unicef.org.ua.

***
Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter, Facebook та ВКонтакте.

 

 
Search:

 Email this article

unite for children