Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Green Grey підтримав кампанію ЮНІСЕФ «Кожній дитині потрібна родина»

© UNICEF/UKRAINE/2013/S.Prokhorov
Лідер гурту Грін Грей Дизель та Заступник голови ЮНІСЕФ Руді Люхманн
Київ, березень 2013 – Український відомий музичний рок-гурт “Green Grey” презентував відео кліп до пісні «Помогите найти». Музиканти написали пісню на підтримку інформаційної кампанії ЮНІСЕФ «Кожній дитині потрібна родина». В Україні близько ста тисяч дітей позбавлені батьківської опіки. Інформаційна кампанія ЮНІСЕФ «Кожній дитині потрібна родина» направлена на привернення уваги громадськості до проблеми реалізації права кожної дитини зростати у родинному середовищі.

Презентація відео кліпу «Помогите найти» пройшла в Києві за участі багатьох музикантів з інших відомих колективів України, зокрема, Фагот з ТНМК та Олег Скрипка з ВВ, та артистів Дяді Жори та Колі Матросова з ХІТ ФМ. Заступник голови ЮНІСЕФ в Україні Руді Люхманн, який також був присутній на презентації, зазначив, що ЮНІСЕФ радо вітає бажання українських музикантів долучитися до важливої справи допомоги дітям. «Сподіваюсь, що ця пісня надихне інших артистів допомогти нам розповісти про проблеми дітей в Україні та привернути увагу суспільства,» - підкреслив пан Люхманн.

Кадр із відео кліпу пісні гурту Грін Грей «Помогите найти»
Від Green Grey кліп презентував лідер гурту Андрій Яценко, більше відомий як Дизель. Він розповів про те як з’явилась ідея написати пісню на підтримку кампанії ЮНІСЕФ. «Кожен з нас може допомогти дітям, проте якщо ви відомі, ви можете легко привертати увагу до будь-чого. Ми у Green Grey захотіли привернути увагу до проблем захисту прав дітей в Україні. Так і з’явилась пісня «Помогите найти», - пояснив Дизель. Пісня буде лунати на майбутніх концертах гурту в Україні та інших країнах, а також буде транслюватись на музичних каналах, зокрема на телеканалі М1.

Дивіться відео кліп до пісні тут.
Інформаційна кампанія ЮНІСЕФ «Кожній дитині потрібна родина» тут.

* * *

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter, Facebook та ВКонтакте.

Для отримання більше інформації, будь ласка звертатйтесь до:
Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, тел. +38 044 245 2450, vvashchenko@unicef.org

 

 
Search:

 Email this article

unite for children