Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Голова ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо та Уповноважений Валерія Лутковська підписали Угоду про співробітництво задля захисту прав дітей

© UNICEF/Ukraine/2012

Київ, 18 грудня 2012 - Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо підписали Угоду про співробітництво.

Метою цієї угоди є консолідація зусиль, спрямованих на захист прав дітей в Україні, зокрема, – на зростання в сімейному оточенні, охорону здоров’я та безоплатну медичну допомогу, тощо.

Сторони домовились про співпрацю у форматі організації спільних заходів, зустрічей, семінарів, конференцій, просвітницьких компаній,  розробки спільних  пропозицій і рекомендацій щодо проектів законів, нормативно-правових актів та ратифікації міжнародних договорів.

Валерія Лутковська підкреслила важливість цієї угоди та наголосила: «Яким буде майбутнє суспільства – залежить від того, якими виростуть наші  діти. Ми маємо робити все можливе, аби відстоювати їх право на рівень життя, достатній для гармонійного розвитку, право на захист від дискримінації, будь-яких форм жорстокості та насильства, право на щасливе майбутнє».

Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо наголосила: «Ми вже давно плідно співпрацюємо з Омбудсменом України Валерією Лутковською, а формалізація цих відносин надасть новий імпульс подальшій спільній діяльності у сфері захисту прав дитини і реалізації положень Конвенції про права дитини в Україні».


# # #

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту та підтримки дітей. Цього року ЮНІСЕФ в Україні святкує п’ятнадцятиріччя своєї діяльності. В Україні представництво ЮНІСЕФ було відкрито у 1997 році після підписання Україною Основної угоди про співробітництво між Урядом України та ЮНІСЕФ. Пізніше Угода була ратифікована Парламентом України, створюючи підстави для співробітництва ЮНІСЕФ з урядом України задля покращення життя дітей та родин в Україні. Більше інформації: http://www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Facebook , Twitter та ВКонтакте.

За додатковою інформацією, будь ласка звертайтесь до: Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, тел. +38 044 245 2450, vvashchenko@unicef.org

 

 
Search:

 Email this article

unite for children