Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Уряд України та ЮНІСЕФ підписали нову п'ятирічну програму співпраці

© UNICEF / UKRAINE / 2012 / V.Ozhydryanova
Юкіе Мокуо та Сергій Тігіпко підписують документ

КИЇВ, 1 листопада 2012 – Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики  Сергій Тігіпко та голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо підписали сьогодні п’ятирічну програму співпраці між Урядом України та ЮНІСЕФ на період 2012 - 2016 рр. Ця програма була розроблена ЮНІСЕФ спільно з Урядом України і національними партнерами. Її бюджет на п’ять років складає понад 20 млн. доларів США.

Програма співпраці спрямована на забезпечення виконання зобов'язань, викладених у Конвенції ООН про права дитини, яку Україна ратифікувала. Зокрема, спільні зусилля Уряду та ЮНІСЕФ будуть зосереджені на наступних сферах: забезпечення права кожної дитини виховуватись у родинному середовищі; забезпечення здоров'я та розвитку дітей, поліпшення їх харчування; захист дітей від насильства та жорстокого поводження; інформування про права дитини та підтримка більш ефективної політики в інтересах дітей в Україні.

«Діти є найбільш цінним ресурсом, який має будь-яка країна. У той же час вони є найбільш незахищеними. Більше 8 мільйонів дітей, що живуть в Україні, потребують більшої уваги та кращого захисту. Забезпечення повної реалізації потенціалу дітей є найкращою інвестицією, яку країна може зробити заради свого майбутнього», - зазначила Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо. «Я сподіваюсь, що ця п’ятирічна програма буде сприяти втіленню в життя прагнень Уряду і народу України забезпечити реалізацію прав всіх дітей», - додала вона.

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко підкреслив, що співробітництво з ЮНІСЕФ дозволить Україні запровадити кращі світові стандарти захисту прав дитини. «Питання захисту прав дітей, забезпечення їх виховання у сім’ях є ключовими у соціальній політиці Уряду. Ми вже зробили важливі кроки у цьому напрямі: запровадили інститут соціальних працівників, які опікуються проблемними сім’ями, постійно підвищуємо рівень соціального захисту дітей. Упевнений, що реалізація п’ятирічної програми співпраці з ЮНІСЕФ дозволить вивести цю надважливу для країни роботу на якісно новий рівень», - зазначив Сергій Тігіпко.

Цього року ЮНІСЕФ святкує своє 15-річчя в Україні. ЮНІСЕФ відкрив своє представництво у Києві у 1997 році після укладення Базової угоди про співпрацю (БУС) між Урядом України та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Пізніше документ був ратифікований Верховною Радою, створюючи основу для відносин і співробітництва між Урядом України та ЮНІСЕФ. Відповідно до БУС, програма співпраці розробляється та підписується кожні п'ять років. В документі описуються проекти та план заходів, які були спільно узгоджені Урядом України та ЮНІСЕФ задля покращення життя дітей та родин на всій території країни.

# # #

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту та підтримки дітей починаючи з раннього віку та до юності. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter and Facebook

За додатковою інформацією, будь ласка звертайтесь до: Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, тел. +38 044 245 2450, моб: +38 050 388 2951, vvashchenko@unicef.org

 

 
Search:

 Email this article

unite for children