Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

ЮНІСЕФ підтримує фестиваль «Павлов-фест» для дітей з обмеженими можливостями

© Pavlov Fest/2012
Репетиція перед виступом

Київ, 15 вересня 2012, - Сьогодні відбулось відкриття фестивалю «Павлов-фест» - фестиваль мистецтва людей та дітей з особливими потребами та особливостями розвитку. Цього року фестиваль проходить з 15 до 23 вересня у Києві, Житомирі, Львові, Донецьку, Харкові, Ірпені, Луцьку, Червонограді, Сумах, Полтаві, Одесі. Фестиваль проводиться другий рік поспіль за ініціативи Фонду соціальної адаптації та інтеграції «Касталія-Фонд» та Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні № 1.

© Pavlov Fest/2012
Майстер клас з малювання

Керівник програми захисту дітей ЮНІСЕФ в Україні, Габріель Акімова відвідала урочисте відкриття фестивалю та привітала учасників. «Всі діти без виключення потребують нашої любові, опіки та уваги. Від імені ЮНІСЕФ в Україні я хочу подякувати організаторам цього чудового фестивалю, який нам нагадує, що ми всі різні та талановиті. Для нас важливо протидіяти появі хибних уявлень чи страху в суспільстві через те, що ми всі різні», - зазначила Габріель Акімова. «Мені приємно бачити, що сьогодні тут багато дітей. Я привела з собою двох своїх синів, щоб показати їм, що всі діти однаково красиві та обдаровані. Я сподіваюсь, що фестиваль буде і далі нагадувати, що нам необхідно бути толерантними до дітей з обмеженими особливостями, - додала вона.

В програмі міжрегіонального Фестивалю Павлов Фест у 2012 році заплановано:

  • вистави, концерти - акції в творчих колективах людей з особливими потребами;
  • виставки живопису і скульптури художників з особливими потребами та акції професійних митців Києва на підтримку ідей Фестивалю;
  • майстер-класи відомих художників для сиріт;
  • дитяче свято для дітей спеціалізованих шкіл;
  • круглі столи з керівниками профільних державних установ, громадських організацій, присвячені проблемам людей та дітей з обмеженими можливостями;
  • міждисциплінарна конференція «Людина і норма»;
  • гала-концерт учасників та нагородження їх дипломами Фестивалю.

Більше інформації дивіться тут: http://www.pavlov-fest.kiev.ua

* * *

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту та підтримки дітей починаючи з раннього віку та до юності. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter and Facebook.

За додатковою інформацією звертайтесь до:
Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, тел. +38 044 245 2450, моб: +38 050 388 2951, vvashchenko@unicef.org

 

 
Search:

 Email this article

unite for children