Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Новини та прес релізи

(!) Ми будуємо новий сайт UNICEF.org
Поки триває процес трансформації сайту, деякі сторінки тимчасово перебувають у перехідному стані. Дякуємо за Ваше терпіння - повертайтеся, щоб незабаром побачити оновлені сторінки.

Забезпечення сталого водопостачання Донбасу
Покровськ (Україна), 10 квітня, 2019 - Уряд Японії передав два спеціалізовані ремонтні транспортні засоби та 20 наборів індивідуального захисного спорядження Комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу» в рамках спільного проекту ЮНОПС і ЮНІСЕФ

Лотта Сільвандер призначена новою Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні
Лотта Сільвандер почала працювати в Представництві ЮНІСЕФ в Україні у березні 2019 року.

“Вода під прицілом” фотовиставка від авторів New York Times та The Washington Post
22 березня до Всесвітнього дня води в Києві відкрилась фотовиставка під відкритим небом “Вода під прицілом”, організована представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Уряду Німеччини.

3,6 млн людей на Сході України потерпають від пошкоджень водної інфраструктури
Київ/Нью-Йорк, 22 березня 2019 року: Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) оприлюднив глобальний звіт «Вода під прицілом», щоб привернути увагу до загроз для дітей від атак на об’єкти водної інфраструктури в країнах із тривалими збройними конфліктами.

Конкурс малих грантів для екологічних проектів до Всесвітнього дня води
До Всесвітнього дня води ЮНІСЕФ за підтримки Уряду Німеччини оголошує конкурс малих грантів «НЕ ПОЛИШАЮЧИ НІКОГО ОСТОРОНЬ».

Харківська молодь отримала гранти від ЮНІСЕФ та ЄС
3 березня у Харківському національному університеті ім. В. Каразіна визначили п’ять проектів, що отримають фінансування від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу (ЄС) в рамках глобальної інноваційної програми UPSHIFT Україна.

ЮНІСЕФ: Загрозливе зростання кількості випадків кору у світі посилює небезпеку для дітей
НЬЮ-ЙОРК/КИЇВ, 1 березня 2019 року: Сьогодні ЮНІСЕФ наголосив, що кількість нових випадків кору у світі стрімко зростає до загрозливого рівня.

Молодіжні команди Донеччини та Луганщини отримають гранти від ЮНІСЕФ та ЄС на розвиток своїх громад
14 лютого 2018 року, КИЇВ/CВЯТОГІРСЬК, Україна. 28 молодіжних команд отримають малі гранти у розмірі до 50 тис. гривень на реалізацію своїх ініціатив у Донецькій та Луганській області.

Всесвітній день безпечного Інтернету: 50,2% дітей віком до 15 років в Україні вже є онлайн
Київ, 5 лютого 2019 року: У Всесвітній день безпечного Інтернету Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) попереджає про загрози онлайн-насильства, булінгу та домагань, що постають перед 90% українськими користувачами Інтернету віком від 15 до 24 років.

У Харкові пройшов молодіжний фестиваль соціального підприємництва
31 січня у Харкові відбувся перший в Україні DemoDay – фестиваль молодіжних проектів у сфері соціального підприємництва.

ЮНІСЕФ потребує 3,9 млрд. дол. США для надання невідкладної допомоги 41 мільйону дітей у світі
ЖЕНЕВА/НЬЮ-ЙОРК/КИЇВ, 29 січня 2019 року: Мільйони дітей, що живуть у країнах, уражених конфліктами або надзвичайними ситуаціями, не мають доступу до критично важливих послуг із захисту дітей. Це створює реальні загрози для їхньої безпеки

Новорічні малюки: за даними ЮНІСЕФ, у день Нового року в світі народиться понад 395 тисяч дітей
Нью-Йорк, 1 січня 2019 року: За оцінками, у перший день нового року в світі народиться 395 072 дитини, повідомив сьогодні ЮНІСЕФ. Кожна четверта з них побачить світ у країнах Південної Азії.

ЮНІСЕФ: світ не впорався із завданням захистити дітей від конфліктів у 2018 році
Нью-Йорк, 28 грудня 2018 року: Майбутнє мільйонів дітей, які живуть в охоплених озброєними конфліктами країнах, залишається під загрозою, оскільки сторони конфліктів продовжують скоювати серйозні порушення прав дітей

Молодь на сході України може подати заявки на отримання малих грантів
Краматорськ, УКРАЇНА, 20 грудня 2018 року - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує молодь у Донецькій та Луганській області до участі у конкурсі малих грантів, що впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

5 молодіжних команд отримали гранти від ЮНІСЕФ та ЄС на соціальні ініціативи
16 грудня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна оголосили переможців нової хвилі міжнародної інноваційної програми UPSHIFT Україна, яку фінансує ЮНІСЕФ та Європейський Союз (ЄС).

Співробітники КП «Вода Донбасу» пройшли тренування з надання першої допомоги за підтримки ЮНІСЕФ та Товариства Червоного Хреста України
Маріуполь, 12 грудня 2018 року - 11-10 грудня 2018 року співробітники Маріупольського та Авдіївського регіональних управлінь КП Вода Донбаса пройшли тренування з надання першої допомоги.

Україна визначила міста, найбільш дружні для дітей та молоді
Київ, 11 грудня 2018 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Урядом України оприлюднив перелік міст та громад, які першими від України претендують на міжнародний статус «Громади, дружньої для дітей та молоді».

У Всесвітній день дитини у Києві ЮНІСЕФ ініціював Маніфест української молоді та підсвітив хмарочоси
КИЇВ, 20 листопада 2018 року – Столиця України приєдналася до Всесвітнього дня дитини, який щороку відзначається країнами ООН 20 листопада у день прийняття Конвенції про права дитини.

Делегація Посольства Японії в Україні відвідала навчальні заклади на сході України, які підтримує ЮНІСЕФ
Новолуганське, 6 листопада 2018 року – Сьогодні делегація Посольства Японії в Україні під керівництвом Надзвичайного та Повноважного Посла пана Шігекі Сумі відвідала школи у Донецькій та Луганській області, які постраждали від конфлікту.

Протидія кібербулінгу та курси жестової мови: у Харкові завершилася друга хвиля молодіжного проекту UPSHIFT
Учасники міжнародної інноваційної програми UPSHIFT планують організувати в Харкові психологічно-консультаційний центр, проводити лекції щодо сексуальної грамотності для школярів та облаштувати безкоштовний спортзал.

Українців закликали говорити проти домашнього насильства
КИЇВ, 1 листопада 2018 року– Міністерство соціальної політики України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) запустили в Україні інформаційну кампанію «Говори проти насильства».

ЮНІСЕФ: кожний другий підліток у світі зазнає насильства від однолітків у школі
НЬЮ-ЙОРК/КИЇВ, 6 вересня 2018 року: За даними нового звіту, представленого сьогодні ЮНІСЕФ, кожний другий учень або учениця віком від 13 до 15 років - приблизно 150 мільйонів дітей у світі - повідомляють, що зазнавали насильства з боку однолітків

Оновлена інформація щодо закупівлі вакцин та лікарських засобів на замовлення МОЗ України за бюджетні кошти 2017 року станом на 18 січня 2019
Оновлена інформація щодо закупівлі вакцин

#ДивисьКіноТвориДобро з Visa у кінотеатрах Multiplex на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта»
29 серпня, 2018 ‒ ЮНІСЕФ, Visa та мережа кінотеатрів Multiplex оголошують старт кампанії #ДивисьКіноТвориДобро.

ЮНІСЕФ та ЄС розпочинають інноваційну програму UPSHIFT для соціально вразливої молоді у Харкові
Харків, 9 серпня 2018 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Європейського Союзу представив у Харкові проект UPSHIFT Україна, що спрямований на розвиток професійних навичок підлітків та молоді

5 громад Донецької області будуть створювати інтегровану систему соціальних послуг за підтримки ЮНІСЕФ та ЄС
5 громад Донецької області підписали Меморандуми про наміри та взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках розбудови інтегрованої системи надання соціальних послуг.

Триває конкурс малих грантів для молоді на сході України
Краматорск, УКРАЇНА, 16 липня 2018 року - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує молодь у Донецькій та Луганьскій області до участі у конкурсі малих грантів, що впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Одеса стала першим українським містом-мільйонником, яке наблизилося до здобуття статусу “Громади, дружньої до дітей та молоді”
ОДЕСА, Україна, 24 липня 2018 року – У вівторок, 24 липня, Одеська міська рада підписала Меморандум про наміри та взаємодію із Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді».

Дружківка стала першим містом, яке наблизилося до здобуття статусу “Громади, дружньої до дітей та молоді”
ДРУЖКІВКА, Україна, 4 липня 2018 – У середу, 4 липня, відбулося підписання Меморандуму про наміри та взаємодію між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Дружківською міською радою.

150 українських міст та ОТГ виявили бажання стати Громадами, дружніми до дітей та молоді
КИЇВ, Україна,1 червня 2018 року - Першими в Україні містами, що наблизились до отримання почесного статусу Кандидата глобальної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» стали Вінниця, Одеса, Львів, Кам’янець-Подільській, Черкаси, Маріуполь...

Делегація Посольства Японії в Україні відвідала Луганщину з моніторинговим візитом до програмних об’єктів ПРООН та ЮНІСЕФ
Сєвєродонецьк, 16 травня 2018 року – Делегація Посольства Японії в Україні 15–16 травня відвідала постраждалі від конфлікту області на cході України для моніторингу виконання програм із відновлення та розвитку, що реалізуються Програмою розвитку ООН

ЮНІСЕФ: Школярі на сході України вже понад чотири роки живуть під перехресним вогнем
Женева, 4 травня 2018 року – Конфлікт на сході України, що триває вже понад чотири роки, завдав руйнівної шкоди системі освіти. Було знищено та пошкоджено сотні шкіл, а 200 тисяч дівчат та хлопчиків змушені навчатися в мілітаризованому середовищі

У Маріуполі відкрили водопровідну насосну станцію «Сартанська»
Станцію було реконструйовано за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Німеччини.

МОЗ уклало договори з міжнародними організаціями, які закуповуватимуть ліки за кошти бюджету 2018 року
КИЇВ, 27 квітня 2018 року - Міністерство охорони здоров’я уклало договори з міжнародними організаціями, які закуповуватимуть ліки за кошти бюджету 2018 року.

ЮНІСЕФ: діти на сході України отримали необхідну гуманітарну допомогу за підтримки Уряду Швейцарії
Київ/Донецьк, 24 квітня 2018 року – ЮНІСЕФ за підтримки Уряду Швеції доставив велику партію гігієнічних товарів до непідконтрольних Уряду районів Донецької області на сході України.

В Україні розпочався Європейський тиждень іммунцізації
КИЇВ, Україна, 23 квітня 2018 року - Сьогодні, 23 квітня, в Україні розпочався Європейський тиждень імунізації.

1 300 вчителів в Україні приєднаються до Найбільшого уроку у світі для навчання дітей Глобальним цілям сталого розвитку
Київ, 22 квітня 2018 – ЮНІСЕФ запросив вчителів з усієї України приєднатись до проекту «Найбільший урок у світі» та провести другу хвилю уроків про Цілі сталого розвитку у школах.

Ще 800 тисяч доз вакцини проти кору прибули в Україну
КИЇВ, 20 квітня 2018 - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) на замовлення Міністерства охорони здоров’я здійснив поставку нової партії вакцин проти кору, паротиту та краснухи (КПК).

ЮНІСЕФ оголосив імена переможців Адреналін Батлу – масштабної освітньої кампанії з ВІЛ-тестування
9 квітня 2018 р., Київ. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) опублікував імена п’яти підлітків, які після двомісячного змагання очолили рейтинг учасників всеукраїнського Адреналін Батлу.

Програма «Громада, дружня до дітей та молоді»
ЮНІСЕФ спільно з Урядом України та партнерами закликають муніципалітети приєднуватися до всесвітнього руху «Громада, дружня до дітей та молоді».

ЮНІСЕФ приєднався до меморандуму з питань правосуддя для неповнолітніх
КИЇВ, 14 березня 2018 року - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні приєднався до Меморандуму про взаєморозуміння у галузі захисту прав дітей.

Конкурс малюнків «Бережи воду = збережи життя» продовжено до 30 березня
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує школярів взяти участь у конкурсі малюнків до Всесвітнього дня води.

Завдяки зусиллям МОЗ та ЮНІСЕФ нова партія вакцини проти кору уже в Україні
КИЇВ, 27 лютого 2018 - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) на запит Міністерства охорони здоров’я здійснив прискорену доставку вакцини для відповіді на спалах кору в Україні.

Уряд Японії надає 3,6 млн. дол. США на підтримку людей і громад, які постраждали від конфлікту на сході України
Київ, 19 лютого 2018 року – В 2018 уряд Японії, уряд України, Організація Об'єднаних Націй в Україні, продовжуватимуть спільну діяльність, спрямовану на вирішення гуманітарних потреб та відновлення в регіонах, що постраждали внаслідок конфлікту

ЮНІСЕФ за участі MONATIK розпочав освітню кампанію в Україні, що мотивує підлітків тестуватися на ВІЛ
15 лютого 2018 р, Київ. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) представив адреналін-експеримент, у якому взяв участь MONATIK. У відео MONATIK на власному прикладі мотивує молодь до активного життя, а також до ВІЛ-тестування

На замовлення МОЗ ЮНІСЕФ організує прискорену доставку вакцини від кору
КИЇВ, 6 лютого 2018 - 220 тисяч доз вакцини від кору, паротиту, краснухи (КПК) прибудуть в Україну наприкінці лютого 2018 року.

ЮНІСЕФ потребує 3,6 млрд. доларів США для надання невідкладної допомоги 48 мільйонам дітей
НЬЮ-ЙОРК/ЖЕНЕВА/КИЇВ, 30 січня 2018 року – Сьогодні Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив про те, що ЮНІСЕФ потребує 3,6 млрд. дол. США для надання життєво-важливої гуманітарної допомоги 48 мільйонам дітей, які страждають від конфліктів

ЮНІСЕФ: Міни та інші вибухові предмети загрожують життю 220 тисяч дітей на сході України
ЖЕНЕВА/КИЇВ, 21 грудня 2017 року – Зона конфлікту на сході України є однією з найбільш забруднених за кількість мін та вибухових предметів у світі.

#ІнноваційнаБлагодійність з Visa та порталом Portmone.com підтримує Програму ЮНІСЕФ «Інклюзивна освіта»
14 грудня, 2017 ‒ ЮНІСЕФ, Visa та портал Portmone.com оголошують про старт кампанії #ІнноваційнаБлагодійність.

ЮНІСЕФ: Зробити цифровий світ безпечнішим для дітей та розширити доступ до мережі для найбільш знедолених
КИЇВ, 11 грудня 2017 року - Незважаючи на масову присутність дітей в інтернеті (кожен третій користувач в світі - дитина), дуже мало зроблено для захисту дітей від небезпек цифрового світу і для розширення їх доступу до безпечного контенту.

Німеччина надає 14.3 млн євро гуманітарної допомоги для поліпшення доступу до води на сході України
Київ, 12 грудня 2017 року – Уряд Німеччини надав Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) додатково 14,3 млн. євро для поліпшення доступу до води для громад, які проживають уздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Відомий український мультиартист MONATIK став Другом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
27 листопада 2017 р, Київ. Представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс та MONATIK підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері захисту прав дітей.

Найбільший урок у світі ознайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку
Київ, 20 листопада 2017 року - У Всесвітній день дитини Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив про початок проекту «Найбільший урок у світі» - ініціативи, яка познайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку

ЮНІСЕФ провів футбольний кубок «EmPower Girls» на підтримку прав дівчат
Київ, 12 жовтня 2017. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Німецького банку розвитку (KfW) спільно з Федерацією футболу України 11 жовтня у Києві провели футбольний кубок «EmPower Girls», присвячений Міжнародному дню дівчат.

ЮНІСЕФ та Американська торговельна палата в Україні передали новітнє обладнання дитячій лікарні «Охматдит»
Київ, 18 жовтня 2017 року. КИЇВ. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Американської торговельної палати в Україні (Палата) передав Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» новітнє обладнання GeneXpert (Виробник: Cepheid Inc., U

Право дітей на освіту потребує захисту, особливо під час збройного конфлікту
Київ, Україна, 28 вересня 2017 року – В умовах збройного конфлікту всім дітям потрібно гарантувати безпеку та можливість навчатися, тому Міністерство освіти на науки підтримує ініціативу приєднання України до Декларації про безпеку шкіл.

ЮНІСЕФ та P&G відкриють батьківські кімнати в медичних закладах України
Донецьк/Луганськ, Україна, 5 вересня 2017 року. — ЮНІСЕФ за підтримки компанії Procter & Gamble відкриє батьківські кімнати в медичних закладах 11 населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Булінг – важлива проблема для дітей в Україні. ЮНІСЕФ розпочинає кампанію проти булінгу
Київ, 20 липня 2017 р. – 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу (цькування) протягом останніх трьох місяців.

U-Report провів мотивуючий форум для молоді «Від Мрій до Дій»
Проект U-Report від ЮНІСЕФ провів молодіжний захід “Від мрій до дій” у м. Дніпро, на території Дніпровського національного університету залізничного транспорту.

ЄС розширює свою підтримку у сфері освіти та захисту для дітей, уражених конфліктом на сході України
КИЇВ, Україна / БРЮССЕЛЬ, 17 липня 2017 р. – Новий проект ЮНІСЕФ, що фінансується Європейським Союзом, забезпечить життєво важливе навчання та захист для дітей, що постраждали від конфлікту на сході України.

Італійський митець Millo створив мурал на стіні Кременчуцької виховної колонії
Київ, Україна,12 липня 2017 року - Автор відомого київського муралу “Любов править світом”, італійський вуличний художник Francisco Camillo Georgino, більш відомий як Millo, створив мурал “Сила уяви” на стіні Кременчуцької виховної колонії.

ЮНІСЕФ: 750 тисяч дітей можуть опинитися без чистої питної води через інтенсифікацію обстрілів на сході України
Київ, Україна/Женева, 16 червня 2017 року – ЮНІСЕФ попереджає, щонайменше 750 тисяч дітей можуть втратити доступ до чистої питної води через загострення бойових дій на сході України.

110 спеціалістів з раннього втручання пройшли навчальний курс у Харкові
Харків, 2 червня 2017 р. – після дев’яти місяців інтенсивного навчання перші в Україні спеціалісти з раннього втручання закінчили освітній курс у Харкові.

Завдяки Футбольному кубку ЮНІСЕФ 5000 дітей зі сходу України покращили навики взаємоповаги і роботи в команді
Київ, 21 травня 2017 - Футбольний Кубок ЮНІСЕФ, великомасштабний спортивний захід в якому взяли участь 5000 дітей, в тому числі діти-переселенці зі Східної України, завершився сьогодні в Києві.

ЮНІСЕФ: 200 тисяч дітей потребують термінової підтримки для подолання травм, пов’язаних з триваючим конфліктом на сході України
Київ/Женева, 7 квітня 2017 р.: Більше 200 тисяч дітей – тобто, кожна четверта дитина у двох областях на сході України – потребують термінової та постійної психосоціальної підтримки для подолання травм, які з’явилися у них за більше ніж три роки конфлікту.

Італія виділила 1 млн євро ВПП та ЮНІСЕФ для надання підтримки людям, що постраждали від конфлікту на сході України
Київ, 23 лютого 2017 – Уряд Італії надав 1 млн євро Всесвітній Продовольчій Програмі ООН (ВПП) та ЮНІСЕФ для надання у 2017 році допомоги людям, що постраждали в результаті конфлікту на сході України.

ЄС підтримує доступ до школи, психосоціальне благополуччя дітей у вражених конфліктом районах східної України
Київ/Бахмут, 20 лютого 2017 – Комісар Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістос Стіліанідес відвідав сьогодні школу №1 у місті Бахмуті Донецької області, одну зі шкіл де ЄС у партнерстві з Дитячим фондом

Число дітей, які потребують допомоги, зросло майже удвічі – до 1 мільйона – за останній рік, – ЮНІСЕФ
Kиїв/Женева, 17 лютого 2017 року: Тоді як конфлікт, що триває з різною інтенсивністю у східній Україні, вступає у свій четвертий рік, 1 мільйон дітей потребують невідкладної гуманітарної допомоги – а це майже удвічі більше, ніж минулого року, каже ЮНІСЕФ.

ЮНІСЕФ та Free Press Unlimited розпочинають програму WADADA News for Kids в Україні
Амстердам/Київ, 10 лютого 2017 р.: ЮНІСЕФ в Україні та нідерландська громадська організація Free Press Unlimited зробили перші кроки для створення на наступному тижні у Дніпрі новинної програми про дітей і для дітей.

Тисячі дітей позбавлені можливості відвідувати школу внаслідок інтенсивних обстрілів на сході України
Київ/Женева, 6 лютого 2017 – Тисячі дітей позбавлені можливості відвідувати школу на сході України через посилення бойових дій минулого тижня.

Важкі бої в Україні залишили тисячі дітей без тепла, води та школи - ЮНІСЕФ
КИЇВ / ЖЕНЕВА, 1 лютого 2017 - Після інтенсивних боїв навколо міста Авдіївка Донецької області в останні два дні більше 17000 людей – у тому числі 2500 дітей – залишилися на морозі без опалення, світла і води.

Футбол допоможе ЮНІСЕФ та партнерам підтримати права дітей в Україні
ЮНІСЕФ, Федерація футболу України та Міністерство освіти та науки підтримуватимуть права дитини та сприятимуть соціальній інтеграції внутрішньо переміщених дітей та дітей, які постраждали внаслідок конфлікту, через спорт.

Волейбол, дружба та музика: ЮНІСЕФ об'єднав школярів зі сходу України
Старшокласник Міша Бойко, який рік тому залишився сиротою, визнає, що нинішнє становище його сім'ї і ситуація в рідному місті Слов'янськ неподалік зони конфлікту змушує думати лише про сьогоднішній день.

Над «Крихітними історіями» від ЮНІСЕФ працює одна з найкращих ілюстраторок світу
Київ, 17 січня 2017 – До літературної кампанії ЮНІСЕФ «Крихітні історії» в Україні приєдналася одна з найкращих ілюстраторок світу Анна Сарвіра.

ЮНІСЕФ відзначає 70 років невтомної праці для найуразливіших дітей у світі
Нью-Йорк, 11 грудня 2016 р.: У 70-ту річницю з дня свого заснування ЮНІСЕФ відзначає величезний прогрес, якого було досягнуто для дітей у світі, і повторно закликає терміново забезпечити охоплення мільйонів дітей, життям та майбутньому яких загрожують

ДСНС України отримала 12 піротехнічних машин для гуманітарного розмінування від Уряду Японії та ЮНІСЕФ
Київ, 1 грудня 2016 року: На території державної пожежно-рятувальної частини № 25 відбулася церемонія передачі 12 оперативних піротехнічних машин для ДСНС України, що були закуплені Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Уряду Японії.

Якщо не змінити поточні тенденції, до 2030 р. кількість ВІЛ-інфікованих підлітків зросте приблизно на 60%
Нью-Йорк/Йоганнесбург, 1 грудня 2016 р.: Якщо не буде поліпшено охоплення молоді профілактичними заходами, кількість випадків інфікування ВІЛ серед підлітків зросте з 250 тис. осіб на рік у 2015 р. до приблизно 400 тис. осіб у 2030 р.

“Як тебе звати?” - діалог із сім’ями переселенців сприятиме миру і соціальній згуртованості
Київ, 18 листопада - з 8 по 25 грудня у “Мистецькому арсеналі” пройде масштабна виставка “Як тебе звати?”, присвячена соціальній інтеграції сімей переселенців та їхніх дітей.

«Ти серед своїх» – ЮНІСЕФ разом з партнерами закликають підтримати дітей, постраждалих внаслідок конфлікту в Україні
Київ, 2 листопада 2016 – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з медіа-групою StarLightMedia та кінокомпанією FILM.UA Group, за підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Агентства ООН у справах біженців

Волейбольний турнір UNICEF Volleyball Cup зібрав разом більше 3 500 школярів зі сходу України
Харків, 16 листопада 2016 р.: Вісім шкільних команд з п’яти східних областей України взяли участь у фінальній частині волейбольного турніру UNICEF Volleyball Cup, проведеній 15-16 листопада у Харкові.

Конкурс коротких оповідань «Крихітні історії»: приєднайся до всесвітньо відомих письменників, які висловилися на підтримку прав дитини
Київ, 14 листопада 2016 – Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголошує конкурс оповідей довжиною в сім рядків, де кожен зможе розказати про те, чого він бажає для кожної дитини.

Підвищення охоплення імунізацією є пріорітетом українського Уряду, - віце-прем'єр-міністр України
Київ, 24 жовтня 2016 р.: Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, представники українського Уряду та Адміністрації Президента заявили про свій намір відновити планову програму імунізації в Україні.

Більше ніж 10 тис. молодих людей приєднались до опитувань ЮНІСЕФ на актуальні для молоді теми
Понад 10,700 молодих людей приєднались до ініціативи ЮНІСЕФ «U-Report» станом на вересень 2016 року.

80% українських підлітків пробували алкоголь, кожен другий підліток пробував палити, і 10% підлітків мають сильну залежність від Інтернету, - згідно з дослідженням за підтримки ЮНІСЕФ
Київ, 20 вересня 2016 – В Україні 83,4% підлітків мають досвід вживання алкогольних напоїв, 52,3% мають досвід куріння, 11,3% мають досвід вживання незаконних наркотичних речовин, – демонструють результати Європейського опитування учнів щодо вживання...

Посли США та Канади закликають до відновлення рутинної імунізації в Україні
Покровськ (Україна), 10 квітня, 2019 - Уряд Японії передав два спеціалізовані ремонтні транспортні засоби та 20 наборів індивідуального захисного спорядження Комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу» в рамках спільного проекту ЮНОПС і ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ разом з дітьми створили мурал на відзнаку програми ЄС «Діти миру» у східній Україні
Сєвєродонецьк, 29 вересня 2016 року: Представництво Дитячого Фонду ОНН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з дітьми створили мурал у Сєвєродонецьку Луганської області у рамках програми Європейського Союзу «Діти миру».

ЮНІСЕФ спільно з міською радою та водоканалом Маріуполя розпочинають соціальний проект із забезпечення вразливих категорій населення чистою питною води
Маріуполь, 4 жовтня 2016 року: Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні підтримає міську раду та водоканал Маріуполя (Донецька область) в організації постачання безкоштовної чистої питної води соціальним установам, таким як школи, дитячі садки

В Україні стартує волейбольний турнір UNICEF Volleyball Cup
Харків, 3 жовтня 2016. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Комітетом фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки (МОН) України розпочали проведення шкільного волейбольного турніру ЮНІСЕФ.

ЮНІСЕФ Україна та Луганська область співпрацюватимуть заради забезпечення доступу дітей до освіти
Сєвєродонецьк, Україна, 18 серпня 2016: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) Україна та Луганська обласна державна адміністрація підписали Меморандум про співпрацю, в якому визначено принципи та напрямки співробітництва у сфері забезпечення безпечного доступу дітей

Вакцини проти туберкульозу та інші необхідні для дітей вакцини вже доступні в Україні
25 серпня в Україну було доставлено 2,5 млн доц вакцин від туберкульозу (БЦЖ).

Більше 150 тисяч дітей, постраждалих внаслідок конфлікту в Україні, отримали кращий доступ до освіти завдяки співпраці ЮНІСЕФ і Уряду Японії у 2015-2016 роках
30 серпня 2016 року, Сєвєродонецьк – Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі відвідали цього тижня східні області України для оцінки результатів співпраці за проектами

У Міжнародний день молоді представлено результати нового опитування, які свідчать про розповсюдженість буллінгу та його негативні наслідки для молодих людей
В останньому опитуванні U-Report молоді люди відповідали через смс, Facebook та Twitter на низку запитань про наслідки буллінгу (цькування, знущання) у своїх громадах, про власний досвід буллінгу та про те, що, на їхню думку, може допомогти покласти край

Аналітичний звіт: Опитування молоді U-Report за червень 2016
Опитування проводилося з 11 по 18 червня 2016 року. Загальна кількість опитаних становить 2114 респондентів віком від 14 до 34 роки.

ВІЛ/СНІД продовжує вражати дітей та підлітків - ЮНІСЕФ
Напередодні 21-ої Міжнародної конференції з питань ВІЛ/СНІДу, що проходить цього тижня у Дурбані, Південна Африка, ЮНІСЕФ звертає увагу, що незважаючи на значний прогрес у протидії пандемії ВІЛ/СНІДУ, необхідно ще дуже багато зробити для захисту дітей

ЮНІСЕФ Україна підтримує молодіжні клуби у Східній Україні та запускає програму малих грантів для активної молоді
Слов’янськ, Святогірськ, 29 червня 2016 р. – Сьогодні ЮНІСЕФ Україна запустив програму малих грантів для активних молодих людей у Слов’янську та Святогірську.

Дитячий фонд ООН отримав 76,000 гривень від Банку ІНГ за результатами благодійного марафону «Пробіг для ЮНІСЕФ»
КИЇВ, Україна – Співробітники ІНГ Банку Україна взяли участь у Благодійному марафоні “Пробіг для ЮНІСЕФ” з метою збору коштів для Дитячого фонду ООН в Україні.

ЮНІСЕФ Україна та департамент освіти і науки Дніпропетровської та Донецької областей підписали меморандум про співпрацю для сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України
Дніпро/Слов’янськ 30 червня 2016 р. – ЮНІСЕФ Україна та департамент освіти і науки Дніпропетровської та Донецької областей підписали меморандум про співпрацю у рамках проекту «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб

ЮНІСЕФ розпочав глобальну кампанію зі збору коштів в Україні для допомоги дітям у надзвичайних ситуаціях
КИЇВ, УКРАЇНА, 1 червня 2016 року – До Дня захисту дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Louis Vuitton, Vogue Україна та відомою співачкою Тіною Кароль презентували в Україні глобальну кампанію під назвою Make a Promise (“Дай обіцянку”).

ЮНІСЕФ наполегливо закликає уряди зробити правильний вибір і переламати тенденцію щодо найбільш вразливих дітей
На найбільш знедолених дітей в країнах Центральної і Східної Європи та Центральної Азії очікує бідність, безграмотність і смерть у ранньому віці

Понад 65 000 людей, постраждалих внаслідок конфлікту в Україні, отримали допомогу у результаті партнерства P&G Україна та UNICEF за останній рік
Київ, червень 2016 – Більше 65 000 вимушено переміщених дітей та опікунів отримали допомогу у вигляді гігієнічних наборів у 2015 році в рамках співробітництва P&G Україна з ЮНІСЕФ за програмою водопостачання, санітарії і гігієни (WASH).

Інформація щодо закупівлі вакцин та АРВ препаратів на замовлення МОЗ України. Орієнтовні графіки поставок
Інформація щодо закупівлі вакцин

П’ять центрів підтримки сім’ї працюють у Маріуполі за підтримки ЮНІСЕФ
МАРІУПОЛЬ, 2 червня 2016 року – Сьогодні Джованна Барберіс, Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, спільно з мером Маріуполя Вадімом Бойченко відкрили у місті новий Центр підтримки сім’ї.

Кампанія #EmergencyLessons підкреслює важливість освіти для дітей у зонах конфліктів та стихійних лих
БРЮССЕЛЬ / НЬЮ-ЙОРК / КИЇВ, 16 травня 2016 року – сьогодні Європейський Союз та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розпочинають реалізацію #EmergencyLessons – нової кампанії про важливість освіти для дітей, які постраждали від надзвичайних ситуацій.

Посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум відвідав східну Україну щоб підкреслити важливість освіти для дітей, які страждають від конфлікту
Посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум побував у східній Україні та відвідав школи і дитсадки, які були пошкоджені в ході воєнних дій на Сході країни.

ЮНІСЕФ розпочинає в Україні нову молодіжну ініціативу – U-Report
КИЇВ, 23 квітня 2015 р. — ЮНІСЕФ розпочав реалізацію в Україні своєї передової молодіжної ініціативи U-Report. Понад 800 молодих людей з усієї України зібралися на Навчально-розважальний воркшоп «U-Report», приєднавшись до нової ініціативи.

Аналітичний звіт: Опитування молоді U-Report за лютий-березень 2016
Опитування молоді U-Report

ЄС та ЮНІСЕФ підтримують надання освіти в надзвичайній ситуації дітям і молодим людям, які постраждали від конфлікту на сході України
Київ / Брюсель, 17 березня 2016 року – Сьогодні Комісар Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістос Стіліанідес відвідав один із проектів ЄС «Діти миру», що реалізується у школі в Константинівці, Донецька

Навчально-розважальний воркшоп «U-Report» від ЮНІСЕФ
ЮНІСЕФ Україна запрошує молодь провести час в атмосфері дружнього спілкування та мистецтва на відкритті нового проекту ЮНІСЕФ - U-Report.

Діти та їхні сім’ї у східних регіонах України отримають кращий доступ до гуманітарної допомоги, освіти та соціальних послуг завдяки новим проектам ЮНІСЕФ
Краматорськ, Україна, 18 березня 2016 року – У результаті конфлікту близько 3.1 мільйонів осіб в Україні потребують допомоги.

Із якими видами дискримінації стикається українська молодь?
СМС-опитування до Дня «Нуль дискримінації»

Півмільйона дітей постраждали від дворічного конфлікту на сході України
ЖЕНЕВА / НЬЮ-ЙОРК / КИЇВ 19 лютого 2016 – Конфлікт в Україні має глибокий вплив на життя 580,000 дітей, які мешкають на непідконтрольних уряду України територіях, а також тих, хто знаходиться біля лінії фронту на сході країни.

Гуманітарні організації забезпечують покращення санітарних умов на контрольно-пропускних пунктах у Східній Україні
“Мар'їнка / Курахове”, Україна, 10 лютого 2016 - Аксептанс Інтернешнал спільно з Дитячим Фондом Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) успішно запустили проект «Санітарія без мін та вибухонебезпечних залишків війни» у Східній Україні.

Розпочинається третій раунд вакцинації проти поліомієліту
КИЇВ, 22 січня 2016 р. – За рахунок благодійного внеску ЄС у розмірі 900 000 євро, ЮНІСЕФ закупив 4,5 млн. нових оральних поліомієлітних вакцин (ОПВ), щоб розпочати третій раунд вакцинації проти поліомієліту в Україні.

ЮНІСЕФ потребує 2.8 мільярдів доларів для надання гуманітарної допомоги дітям
ЖЕНЕВА/КИЇВ, 26 січня 2016 – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає кампанію зі збору 2,8 мільярдів доларів на гуманітарну допомогу 43 мільйонам дітей, які знаходяться в надзвичайних ситуаціях по всьому світу.

Перша леді Німеччини, патронеса ЮНІСЕФ, прибула в Україну
КИЇВ, 17 січня 2016 - Даніела Шадт (Daniela Schadt), перша леді Німеччини, патронеса Національного комітету ЮНІСЕФ в Німеччині, прибула в Україну з 3-х денним візитом з метою підвищення обізнаності громадськості Німеччини щодо викликів

ЄС та ЮНІСЕФ забезпечили 1 мільйон людей на сході України безпечною водою
КИЇВ, 21 грудня 2015 року – Понад 1 мільйон людей на сході України отримали безпечну воду для пиття, готування їжі та гігієнічних потреб в рамках проекту ЮНІСЕФ, що фінансується Департаментом Гуманітарної допомоги і Громадського Захисту (ECHO)

Організація Об'єднаних Націй доставила 634 тонни гуманітарної допомоги в Луганськ
Київ, 14 грудня 2015 – Сьогодні Організація Об'єднаних Націй доставила 634 тонни гуманітарної допомоги в Луганськ. За сприяння логістичної групи, конвой ООН доставив їжу, медикаменти та медичні набори для надання допомоги при травмах

Спалах поліомієліту в Україні – діти мають право на захист
КИЇВ, 8 грудня 2015 – Тиждень тому в Україні стартував другий із трьох раундів вакцинації від поліомієліту.

Відео про друзів та мрії до Всесвітнього дня людей з інвалідністю #thisability
#thisability

В Україні розпочинається другий тур вакцинації проти поліомієліту
Київ, 30 листопада 2015 р – Міністерство охорони здоров’я України оголосило сьогодні про початок другого туру додаткової вакцинації проти поліомієліту, щоб захистити дітей від паралічу.

ЮНІСЕФ і Фонд LEGO вчать грати з дітьми, які постраждали від конфлікту
Дніпропетровськ, 20-21 листопада 2015 року - Фонд LEGO разом з ЮНІСЕФ організували тренінг для вчителів та психологів, які працюють з дітьми, які постраждали від конфлікту, у шкілах та садочках м. Краматорська, Донецької області.

Молодь України подала спільну онлайн-петицію Президенту про справедливість для дітей
КИЇВ, 23 листопада 2015 року – Напередодні Всесвітнього дня дітей молоді активісти створили спільну онлайн-петицію Президенту України на Молодіжному форумі «Справедливість для кожної дитини» (#FightUnfair for #EveryChild Youth Forum).

Соціальна інклюзія в Україні: низький рівень прийняття найбільш вразливих дітей
Київ, 20 листопада 2015 р. – Сьогодні делегація ЄС в Україні у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Національною Асамблеєю інвалідів України (НАІУ) представили проект «#ThisAbility», спрямований на вирішення питань соціальної інклюзії в Україні.

Ініціатива “Діти миру”: Європейський Союз надає 800 тисяч євро для підтримки освітніх програм дітей на сході України
Брюссель/Київ, 18 листопада 2015 – Європейський Союз (ЄС) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розпочинають новий проект «Діти миру», метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах.

Цієї зими 700,000 дітей ризикують замерзнути через пошкоджену систему водопостачання на сході України
ЖЕНЕВА/КИЇВ, 13 листопада 2015 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) застерігає, що життя близько 700,000 дітей та інших груп населення буде поставлене під загрозу, якщо мережа водопостачання не буде терміново полагоджена в регіонах

В Україні завершився перший тур імунізації проти поліомієліту
9 листопада 2015, Київ – Сьогодні Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі разом з головою ЮНІСЕФ в Україні Джованною Барберіс та координатором ВООЗ з реагування на спалах поліомієліту Деннісом Кінгом представили результати проведення

Уявіть Україну для дітей: Бумбокса та PianoBoy випустили українську версію легендарної пісні IMAGINE
Київ, 29 жовтня 2015 року – Фронтмени рок-груп «Pianoboy» Дмитро Шуров та «Boombox» Андрій Хливнюк разом з ЮНІСЕФ презентували українську версію легендарної пісні IMAGINE та присвятили її дітям України.

В Україні стартувала кампанія з вакцинації проти поліомієліту, щоб захистити дітей від паралічу
Київ, 22 жовтня 2015 р – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вітають початок загальнонаціональної кампанії з вакцинації проти поліомієліту, що охопить 4,7 мільйона дітей.

Україна: спалах поліомієліту вимагає негайних дій
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) об’єднані спільною метою поліпшити рівень здоров'я дітей в Україні.

ЮНІСЕФ і ВООЗ готові підтримати термінову кампанію з вакцинації проти поліомієліту в Україні
КИЇВ/КОПЕНГАГЕН/ЖЕНЕВА, 9 жовтня 2015 – Після того, як минуло вже шість тижнів від дати підтвердження спалаху поліомієліту в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) посилили заклики до проведення першого

ЮНІСЕФ разом із Федерацією футболу України присвятили футбольний матч Україна-Іспанія дітям-переселенцям
12 жовтня 2015 року в Києві в Національному спортивному комплексі "Олімпійський" відбувся відбірковий матч між збірними України та Іспанії на участь у Чемпіонаті Європи з футболу 2016.

Українські медики покращують навички інформування населення про поліомієліт і вакцинацію
Ситуація досить напружена. У конференц-залі готелю у Києві перед телекамерою сидить лікар. Йому доводиться відбиватися від гострих запитань про поліомієліт і вакцинацію.

Найбільший урок у світі: 3,000 українських дітей дізнаються про Глобальні цілі сталого розвитку
КИЇВ, 28 вересня 2015 – в Україні розпочинається проект «Найбільший урок у світі» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Громадські центри на сході України пропонують перепочинок сім’ям, постраждалим внаслідок конфлікту
Харківський центр підтримки сім’ї, що на сході України, служить центром підтримки для вимушених переселенців. Він існує завдяки таким відданим волонтерам як Жанна.

Вимушені переселенці в Україні: життя матерів та їх дітей з особливими потребами
Діана (12 років) – дівчина з особливими потребами – разом із сім’єю втікала від конфлікту в місті Луганськ, що на сході України, десять місяців тому.

Посол Японії відвідав Донецьку область
8-9 вересня Донецьку область з офіційним візитом відвідала делегація Посольства Японії в Україні, Програми Розвитку ООН та ЮНІСЕФ.

ЮНІСЕФ та ВООЗ закликають до негайних заходів, щоб зупинити поширення вірусу поліомієліту в Україні
КИЇВ, 4 вересня 2015 – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликають батьків вакцинувати дітей у той час, як прикладаються всі зусилля для якнайскорішого розподілу та розвезення вакцин до всіх регіонів

ЮНІСЕФ і Фонд LEGO надали можливість дітям, які постраждали від конфлікту, грати і одночасно вчитися
КИЇВ, 7 вересня 2015 року - Сьогодні ЮНІСЕФ та Фонд LEGO розпочали місцеву ініціативу із забезпечення постраждалих від конфлікту дітей в Донецькій і Луганській областях високоякісними ігровими матеріалами задля продовження їхнього розвитку і навчання.

В Україні життя може змінитись за хвилину
Однохвилинне молодіжне відео – це курс семінарів, які проводяться по всьому світу і нещодавно пройшли в Україні для дітей-переселенців.

Ліки, що рятують життя ВІЛ-інфікованих дорослих і дітей, доставлені в Україну
ЖЕНЕВА/КИЇВ, 17 серпня 2015 - Перша партія життєво необхідних антиретровірусних препаратів для ВІЛ-інфікованих дорослих і дітей, які постраждалих від конфлікту на сході України, сьогодні була доставлена літаком в Україну.

ЮНІСЕФ передав Держсанепідслужбі обладнання для перевірки якості питної води на сході України
Київ/Краматорськ/Сєвєродонецьк, 12 серпня 2015 – Сьогодні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) передав Державній санітарно-епідеміологічній службі України реагенти та обладнання для експрес-контролю якості питної води у Луганській та Донецькій областях.

Тільки 1 з 4 немовлят-переселенців перебуває на виключно грудному вигодовуванні в Україні
КИЇВ, 5 серпня 2015 - Тільки 1 з 4 дітей-переселенців віком до шести місяців перебуває на виключно грудному вигодовуванні в Україні.

Бумбокс та Pianoбой підтримали всесвітню кампанію #IMAGINE Дитячого фонду ООН
Київ, 16 липня 2015 – Вчора лідери українських гуртів Бумбокс і Pianoбой Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров підписали Меморандум про взаєморозуміння з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та приєдналися до всесвітньої кампанії #IMAGINE на підтримку рівних

Майже 1,3 мільйона людей у Східній Україні мають обмежений доступ до води: ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА/КИЇВ, 14 липня 2015 - Майже 1,3 мільйона дітей та дорослих зіткнулися з серйозною нестачею води через пошкоджену або зруйновану систему водопостачання у зв’язку з насильством, яке триває на сході Україні

ЮНІСЕФ та ЄС збільшують гуманітарну допомогу для поліпшення водопостачання дітям та сім’ям на сході України
КИЇВ, 8 липня 2015 - Європейська Комісія надала 500 тис. євро Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, щоб покращити водопостачання та санітарно-гігієнічні умови для сімей, які постраждали від конфлікту на сході Україні.

Понад 60 експертів та управлінців розпочали навчання з новітніх стратегій розвитку системи охорони здоров’я
6 липня 2015, Львів – Літня Школа для управлінців в охороні здоров’я «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа 2015» розпочала роботу з понад 60-ма учасниками з п’яти країн Східної Європи та Середньої Азії та спікерами з семи країн світу.

Понад 11 тисяч дітей отримали ефективну психосоціальну підтримку у східних та центральних областях України - ЮНІСЕФ
Київ, 3 липня 2015 – Сьогодні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія» та за сприяння Міністерства освіти і науки України, представив результати проекту «Підвищення психосоціальної відповіді дітей та сімей

Діти знаходяться під загрозою через поновлення насильства на сході України
ЖЕНЕВА/КИЇВ, 12 липня 2015 - Принаймні 68 дітей були вбиті і 180 дітей поранені починаючи з березня минулого року в результаті конфлікту на сході України, заявив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) сьогодні.

До Дня захисту дітей ЮНІСЕФ подарував «Свято добрих слів» дітям міста Святогірськ
КИЇВ, 3 червня 2015 року - До Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня 2015 року, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні влаштувало свято для дітей на центральній площі міста Святогірськ.

ЮНІСЕФ та Юнілівер Україна надали допомогу дітям у східній Україні: звіт
Київ, травень 2015 - ЮНІСЕФ та Юнілівер Україна об’єднали зусилля задля задоволення негайних поблем дітей та іх родин, які постраждали від конфлікту в Україні.

Кожен четвертий підліток в Україні віком від 13 до 17 років раз на місяць вживає міцні алкогольні напої - ЮНІСЕФ.
Київ, 28 травня 2015 – Сьогодні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) представив результати дослідження «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» (Analitical_report_HBSC_2015_Internet.pdf), яке висвітлює різні аспекти стану здоров’я та ставлення

Проект «Слова допомагають»: більше добрих слів – більше щасливих дітей
Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з рекламною агенцією AdPro започаткувало інформаційну кампанію з психосоціальної допомоги дітям, які пережили стресову ситуацію.

ЄС та ЮНІСЕФ надали допомогу 46 000 дітей на сході України
КИЇВ, 7 травня 2015 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив питну воду для 42 тис. людей на території Донецької та Луганської області, що контролюється урядом України, та 3300 людей на території, непідконтрольній уряду, у співпраці зі Службою

ПРООН, ЮНІСЕФ, МОМ, Уряд Японії та Уряд України збільшать рівень допомоги ВПО та сприятимуть економічному та соціальному відновленню Східної України
Київ, Україна (30 квітня 2015) – Уряд Японії, Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН), ЮНІСЕФ та Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні у співпраці з Урядом України розпочинають низку нових проектів

Підлітки, що живуть з ВІЛ, зустрілись із представниками держави і громадськості
КИЇВ, 28 квітня 2015 року - Сьогодні у Представництві ООН відбулась зустріч українських підлітків, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу, з представниками української влади та громадських організацій.

Вакцинація – життєво необхідний захист для дітей під час кризи: ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА / КИЇВ, 21 квітня 2015 - ЮНІСЕФ закликає уряди, медичних працівників та батьків негайно активізувати щеплення від вакцино-керованих інфекцій, особливо таких, як поліомієліт та кір у всіх уразливих вікових групах.

Діти гинуть та отримують поранення від мін та вибухових предметів на Сході України
1 квітня 2015, Київ – Міни, що не розірвались та вибухові предмети забирають все більше життів внаслідок конфлікту на Сході України.

ЮНІСЕФ разом із Держсанепідемслужбою стали співорганізаторами Дня Води
22 березня у Музеї води в м. Києві з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Води відбудеться день відкритих дверей та брифінг представників Держсанепідслужби України і провідних науковців з освітленням актуальних питань, пов’язаних із забезпеченням населення

Регіональний директор ЮНІСЕФ: "Ні в якому випадку діти не повинні відчувати на собі всі наслідки конфлікту в Україні"
Марі-П'єр Пуар'є (Marie-Pierre Poirier), Регіональний директор Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у країнах Центральної та Східної Європи завершила свою моніторингову місію в Україні з метою оцінки становища дітей та сімей в умовах кризи.

В Україну прибуває Регіональний директор ЮНІСЕФ Центральної та Східної Європи
10 березня 2015, Київ - Сьогодні в Україну з тижневим візитом прибуває Марі-П'єр Пуар'є (Marie-Pierre Poirier), Регіональний директор Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у країнах Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) з метою моніторингу ситуації становища дітей

Вода і гігієна для малюків, що постраждали від кризи
За підрахунками ЮНІСЕФ, близько 750 тис. дітей та дорослих в Україні мають гостру потребу у безпечній питній воді та засобах гігієни.

Україна: Організація Об'єднаних Націй доставила 62 тони гуманітарної допомоги в Донецьк
ЖЕНЕВА / КИЇВ, 19 лютого 2015 року – Сьогодні Організація Об'єднаних Націй доставила 62 тони гуманітарної допомоги в Донецьк, в тому числі основні предмети гігієни, теплі речі, ковдри, згущене знежирене молоко, питну воду і медикаменти

ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ та партнери запускають кампанію "All In", щоб зупинити епідемію СНІДу серед підлітків
НАЙРОБІ/КИЇВ, 17 лютого 2015 року - У той час, як у всіх напрямках боротьби з ВІЛ/СНІДом досягнуто чималих успіхів, ситуація серед підлітків залишає бажати кращого, - такою є думка світових лідерів у глобальному зусиллі протидії ВІЛ/СНІДу.

ЮНІСЕФ потребує 3,1 мільярдів доларів на допомогу дітям у надзвичайних ситуаціях, серед яких діти України
ЖЕНЕВА/КИЇВ, 29 січня 2015 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає кампанію зі збору 3,1 мільярдів доларів на допомогу дітям, що потерпають від надзвичайних ситуацій, у тому числі українських дітей.

Понад 1000 українських дітей переховуються в бомбосховищах та потребують невідкладної допомоги, - ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА/КИЇВ/НЬЮ-ЙОРК, 27 січня 2015 року – За даними ЮНІСЕФ понад 1000 дітей у Донецьку змушені шукати притулок у підземних бомбосховищах через тривалий конфлікт у східній Україні.

Заява прес-секретаря Генерального секретаря ООН щодо України
Нью-Йорк, США, 24 січня 2015 р. - Генеральний секретар рішуче засуджує сьогоднішній ракетний удар по місту Маріуполь, у результаті якого, за повідомленнями, десятки мирних громадян загинули, а більше сотні отримали поранення.

Кольорові олівці, альбоми, ігри та книжки – прості, але необхідні речі
Валерія з Луганської області – мати шестирічного та трирічного хлопчиків. Вона не може приховати захвату від видовища, коли її діти розпаковують рюкзачки з корисними подарунками: шкільним приладдям, фарбами, альбомами, ручками та кольоровими олівцями.

ЮНІСЕФ закликає Давос: «Діти в центрі глобальних планів на майбутнє»
ДАВОС, 20 січня 2015 року – Напередодні Всесвітнього економічного форуму, ЮНІСЕФ створив багатообіцяючий «План дій заради кожної дитини», що окреслює основні цілі щодо світового розвитку після 2015 року.

 

 
Search:

 Email this article

unite for children