Медіа центр

Новини та прес релізи

Архів 2014 - 2007

Публікації

Фотогалереї

Відео

WADADA News for Kids в Україні

Контакти для преси

 

Новини та прес релізи

Результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Булінг – важлива проблема для дітей в Україні. ЮНІСЕФ розпочинає кампанію проти булінгу
Київ, 20 липня 2017 р. – 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу (цькування) протягом останніх трьох місяців.

U-Report провів мотивуючий форум для молоді «Від Мрій до Дій»
Проект U-Report від ЮНІСЕФ провів молодіжний захід “Від мрій до дій” у м. Дніпро, на території Дніпровського національного університету залізничного транспорту.

ЄС розширює свою підтримку у сфері освіти та захисту для дітей, уражених конфліктом на сході України
КИЇВ, Україна / БРЮССЕЛЬ, 17 липня 2017 р. – Новий проект ЮНІСЕФ, що фінансується Європейським Союзом, забезпечить життєво важливе навчання та захист для дітей, що постраждали від конфлікту на сході України.

Італійський митець Millo створив мурал на стіні Кременчуцької виховної колонії
Київ, Україна,12 липня 2017 року - Автор відомого київського муралу “Любов править світом”, італійський вуличний художник Francisco Camillo Georgino, більш відомий як Millo, створив мурал “Сила уяви” на стіні Кременчуцької виховної колонії.

ЮНІСЕФ: 750 тисяч дітей можуть опинитися без чистої питної води через інтенсифікацію обстрілів на сході України
Київ, Україна/Женева, 16 червня 2017 року – ЮНІСЕФ попереджає, щонайменше 750 тисяч дітей можуть втратити доступ до чистої питної води через загострення бойових дій на сході України.

110 спеціалістів з раннього втручання пройшли навчальний курс у Харкові
Харків, 2 червня 2017 р. – після дев’яти місяців інтенсивного навчання перші в Україні спеціалісти з раннього втручання закінчили освітній курс у Харкові.

Завдяки Футбольному кубку ЮНІСЕФ 5000 дітей зі сходу України покращили навики взаємоповаги і роботи в команді
Київ, 21 травня 2017 - Футбольний Кубок ЮНІСЕФ, великомасштабний спортивний захід в якому взяли участь 5000 дітей, в тому числі діти-переселенці зі Східної України, завершився сьогодні в Києві.

ЮНІСЕФ: 200 тисяч дітей потребують термінової підтримки для подолання травм, пов’язаних з триваючим конфліктом на сході України
Київ/Женева, 7 квітня 2017 р.: Більше 200 тисяч дітей – тобто, кожна четверта дитина у двох областях на сході України – потребують термінової та постійної психосоціальної підтримки для подолання травм, які з’явилися у них за більше ніж три роки конфлікту.

Оновлена інформація щодо закупівлі вакцин та лікарських засобів на замовлення МОЗ України за бюджетні кошти 2016 року станом на 28 липня 2017
Оновлена інформація щодо закупівлі вакцин

Італія виділила 1 млн євро ВПП та ЮНІСЕФ для надання підтримки людям, що постраждали від конфлікту на сході України
Київ, 23 лютого 2017 – Уряд Італії надав 1 млн євро Всесвітній Продовольчій Програмі ООН (ВПП) та ЮНІСЕФ для надання у 2017 році допомоги людям, що постраждали в результаті конфлікту на сході України.

ЄС підтримує доступ до школи, психосоціальне благополуччя дітей у вражених конфліктом районах східної України
Київ/Бахмут, 20 лютого 2017 – Комісар Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістос Стіліанідес відвідав сьогодні школу №1 у місті Бахмуті Донецької області, одну зі шкіл де ЄС у партнерстві з Дитячим фондом

Число дітей, які потребують допомоги, зросло майже удвічі – до 1 мільйона – за останній рік, – ЮНІСЕФ
Kиїв/Женева, 17 лютого 2017 року: Тоді як конфлікт, що триває з різною інтенсивністю у східній Україні, вступає у свій четвертий рік, 1 мільйон дітей потребують невідкладної гуманітарної допомоги – а це майже удвічі більше, ніж минулого року, каже ЮНІСЕФ.

ЮНІСЕФ та Free Press Unlimited розпочинають програму WADADA News for Kids в Україні
Амстердам/Київ, 10 лютого 2017 р.: ЮНІСЕФ в Україні та нідерландська громадська організація Free Press Unlimited зробили перші кроки для створення на наступному тижні у Дніпрі новинної програми про дітей і для дітей.

Тисячі дітей позбавлені можливості відвідувати школу внаслідок інтенсивних обстрілів на сході України
Київ/Женева, 6 лютого 2017 – Тисячі дітей позбавлені можливості відвідувати школу на сході України через посилення бойових дій минулого тижня.

Важкі бої в Україні залишили тисячі дітей без тепла, води та школи - ЮНІСЕФ
КИЇВ / ЖЕНЕВА, 1 лютого 2017 - Після інтенсивних боїв навколо міста Авдіївка Донецької області в останні два дні більше 17000 людей – у тому числі 2500 дітей – залишилися на морозі без опалення, світла і води.

Футбол допоможе ЮНІСЕФ та партнерам підтримати права дітей в Україні
ЮНІСЕФ, Федерація футболу України та Міністерство освіти та науки підтримуватимуть права дитини та сприятимуть соціальній інтеграції внутрішньо переміщених дітей та дітей, які постраждали внаслідок конфлікту, через спорт.

Волейбол, дружба та музика: ЮНІСЕФ об'єднав школярів зі сходу України
Старшокласник Міша Бойко, який рік тому залишився сиротою, визнає, що нинішнє становище його сім'ї і ситуація в рідному місті Слов'янськ неподалік зони конфлікту змушує думати лише про сьогоднішній день.

Над «Крихітними історіями» від ЮНІСЕФ працює одна з найкращих ілюстраторок світу
Київ, 17 січня 2017 – До літературної кампанії ЮНІСЕФ «Крихітні історії» в Україні приєдналася одна з найкращих ілюстраторок світу Анна Сарвіра.

ЮНІСЕФ відзначає 70 років невтомної праці для найуразливіших дітей у світі
Нью-Йорк, 11 грудня 2016 р.: У 70-ту річницю з дня свого заснування ЮНІСЕФ відзначає величезний прогрес, якого було досягнуто для дітей у світі, і повторно закликає терміново забезпечити охоплення мільйонів дітей, життям та майбутньому яких загрожують

ДСНС України отримала 12 піротехнічних машин для гуманітарного розмінування від Уряду Японії та ЮНІСЕФ
Київ, 1 грудня 2016 року: На території державної пожежно-рятувальної частини № 25 відбулася церемонія передачі 12 оперативних піротехнічних машин для ДСНС України, що були закуплені Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Уряду Японії.

Якщо не змінити поточні тенденції, до 2030 р. кількість ВІЛ-інфікованих підлітків зросте приблизно на 60%
Нью-Йорк/Йоганнесбург, 1 грудня 2016 р.: Якщо не буде поліпшено охоплення молоді профілактичними заходами, кількість випадків інфікування ВІЛ серед підлітків зросте з 250 тис. осіб на рік у 2015 р. до приблизно 400 тис. осіб у 2030 р.

“Як тебе звати?” - діалог із сім’ями переселенців сприятиме миру і соціальній згуртованості
Київ, 18 листопада - з 8 по 25 грудня у “Мистецькому арсеналі” пройде масштабна виставка “Як тебе звати?”, присвячена соціальній інтеграції сімей переселенців та їхніх дітей.

«Ти серед своїх» – ЮНІСЕФ разом з партнерами закликають підтримати дітей, постраждалих внаслідок конфлікту в Україні
Київ, 2 листопада 2016 – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з медіа-групою StarLightMedia та кінокомпанією FILM.UA Group, за підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Агентства ООН у справах біженців

Волейбольний турнір UNICEF Volleyball Cup зібрав разом більше 3 500 школярів зі сходу України
Харків, 16 листопада 2016 р.: Вісім шкільних команд з п’яти східних областей України взяли участь у фінальній частині волейбольного турніру UNICEF Volleyball Cup, проведеній 15-16 листопада у Харкові.

Конкурс коротких оповідань «Крихітні історії»: приєднайся до всесвітньо відомих письменників, які висловилися на підтримку прав дитини
Київ, 14 листопада 2016 – Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголошує конкурс оповідей довжиною в сім рядків, де кожен зможе розказати про те, чого він бажає для кожної дитини.

Підвищення охоплення імунізацією є пріорітетом українського Уряду, - віце-прем'єр-міністр України
Київ, 24 жовтня 2016 р.: Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, представники українського Уряду та Адміністрації Президента заявили про свій намір відновити планову програму імунізації в Україні.

Більше ніж 10 тис. молодих людей приєднались до опитувань ЮНІСЕФ на актуальні для молоді теми
Понад 10,700 молодих людей приєднались до ініціативи ЮНІСЕФ «U-Report» станом на вересень 2016 року.

80% українських підлітків пробували алкоголь, кожен другий підліток пробував палити, і 10% підлітків мають сильну залежність від Інтернету, - згідно з дослідженням за підтримки ЮНІСЕФ
Київ, 20 вересня 2016 – В Україні 83,4% підлітків мають досвід вживання алкогольних напоїв, 52,3% мають досвід куріння, 11,3% мають досвід вживання незаконних наркотичних речовин, – демонструють результати Європейського опитування учнів щодо вживання...

Посли США та Канади закликають до відновлення рутинної імунізації в Україні
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ разом з дітьми створили мурал на відзнаку програми ЄС «Діти миру» у східній Україні
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ спільно з міською радою та водоканалом Маріуполя розпочинають соціальний проект із забезпечення вразливих категорій населення чистою питною води
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

В Україні стартує волейбольний турнір UNICEF Volleyball Cup
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ Україна та Луганська область співпрацюватимуть заради забезпечення доступу дітей до освіти
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Вакцини проти туберкульозу та інші необхідні для дітей вакцини вже доступні в Україні
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Більше 150 тисяч дітей, постраждалих внаслідок конфлікту в Україні, отримали кращий доступ до освіти завдяки співпраці ЮНІСЕФ і Уряду Японії у 2015-2016 роках
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

У Міжнародний день молоді представлено результати нового опитування, які свідчать про розповсюдженість буллінгу та його негативні наслідки для молодих людей
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Аналітичний звіт: Опитування молоді U-Report за червень 2016
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ВІЛ/СНІД продовжує вражати дітей та підлітків - ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ Україна підтримує молодіжні клуби у Східній Україні та запускає програму малих грантів для активної молоді
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Дитячий фонд ООН отримав 76,000 гривень від Банку ІНГ за результатами благодійного марафону «Пробіг для ЮНІСЕФ»
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ Україна та департамент освіти і науки Дніпропетровської та Донецької областей підписали меморандум про співпрацю для сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ розпочав глобальну кампанію зі збору коштів в Україні для допомоги дітям у надзвичайних ситуаціях
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ наполегливо закликає уряди зробити правильний вибір і переламати тенденцію щодо найбільш вразливих дітей
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Понад 65 000 людей, постраждалих внаслідок конфлікту в Україні, отримали допомогу у результаті партнерства P&G Україна та UNICEF за останній рік
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Інформація щодо закупівлі вакцин та АРВ препаратів на замовлення МОЗ України. Орієнтовні графіки поставок
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

П’ять центрів підтримки сім’ї працюють у Маріуполі за підтримки ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Кампанія #EmergencyLessons підкреслює важливість освіти для дітей у зонах конфліктів та стихійних лих
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум відвідав східну Україну щоб підкреслити важливість освіти для дітей, які страждають від конфлікту
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ розпочинає в Україні нову молодіжну ініціативу – U-Report
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Аналітичний звіт: Опитування молоді U-Report за лютий-березень 2016
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЄС та ЮНІСЕФ підтримують надання освіти в надзвичайній ситуації дітям і молодим людям, які постраждали від конфлікту на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Навчально-розважальний воркшоп «U-Report» від ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Діти та їхні сім’ї у східних регіонах України отримають кращий доступ до гуманітарної допомоги, освіти та соціальних послуг завдяки новим проектам ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Із якими видами дискримінації стикається українська молодь?
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Півмільйона дітей постраждали від дворічного конфлікту на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Гуманітарні організації забезпечують покращення санітарних умов на контрольно-пропускних пунктах у Східній Україні
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Розпочинається третій раунд вакцинації проти поліомієліту
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ потребує 2.8 мільярдів доларів для надання гуманітарної допомоги дітям
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Перша леді Німеччини, патронеса ЮНІСЕФ, прибула в Україну
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЄС та ЮНІСЕФ забезпечили 1 мільйон людей на сході України безпечною водою
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Організація Об'єднаних Націй доставила 634 тонни гуманітарної допомоги в Луганськ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Спалах поліомієліту в Україні – діти мають право на захист
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Відео про друзів та мрії до Всесвітнього дня людей з інвалідністю #thisability
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

В Україні розпочинається другий тур вакцинації проти поліомієліту
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ і Фонд LEGO вчать грати з дітьми, які постраждали від конфлікту
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Молодь України подала спільну онлайн-петицію Президенту про справедливість для дітей
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Соціальна інклюзія в Україні: низький рівень прийняття найбільш вразливих дітей
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Ініціатива “Діти миру”: Європейський Союз надає 800 тисяч євро для підтримки освітніх програм дітей на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Цієї зими 700,000 дітей ризикують замерзнути через пошкоджену систему водопостачання на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

В Україні завершився перший тур імунізації проти поліомієліту
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Уявіть Україну для дітей: Бумбокса та PianoBoy випустили українську версію легендарної пісні IMAGINE
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

В Україні стартувала кампанія з вакцинації проти поліомієліту, щоб захистити дітей від паралічу
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Україна: спалах поліомієліту вимагає негайних дій
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ і ВООЗ готові підтримати термінову кампанію з вакцинації проти поліомієліту в Україні
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ разом із Федерацією футболу України присвятили футбольний матч Україна-Іспанія дітям-переселенцям
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Українські медики покращують навички інформування населення про поліомієліт і вакцинацію
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Найбільший урок у світі: 3,000 українських дітей дізнаються про Глобальні цілі сталого розвитку
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Громадські центри на сході України пропонують перепочинок сім’ям, постраждалим внаслідок конфлікту
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Вимушені переселенці в Україні: життя матерів та їх дітей з особливими потребами
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Посол Японії відвідав Донецьку область
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ та ВООЗ закликають до негайних заходів, щоб зупинити поширення вірусу поліомієліту в Україні
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ і Фонд LEGO надали можливість дітям, які постраждали від конфлікту, грати і одночасно вчитися
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

В Україні життя може змінитись за хвилину
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Ліки, що рятують життя ВІЛ-інфікованих дорослих і дітей, доставлені в Україну
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ передав Держсанепідслужбі обладнання для перевірки якості питної води на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Тільки 1 з 4 немовлят-переселенців перебуває на виключно грудному вигодовуванні в Україні
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Бумбокс та Pianoбой підтримали всесвітню кампанію #IMAGINE Дитячого фонду ООН
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Майже 1,3 мільйона людей у Східній Україні мають обмежений доступ до води: ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ та ЄС збільшують гуманітарну допомогу для поліпшення водопостачання дітям та сім’ям на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Понад 60 експертів та управлінців розпочали навчання з новітніх стратегій розвитку системи охорони здоров’я
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Понад 11 тисяч дітей отримали ефективну психосоціальну підтримку у східних та центральних областях України - ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Діти знаходяться під загрозою через поновлення насильства на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

До Дня захисту дітей ЮНІСЕФ подарував «Свято добрих слів» дітям міста Святогірськ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ та Юнілівер Україна надали допомогу дітям у східній Україні: звіт
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Кожен четвертий підліток в Україні віком від 13 до 17 років раз на місяць вживає міцні алкогольні напої - ЮНІСЕФ.
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Проект «Слова допомагають»: більше добрих слів – більше щасливих дітей
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЄС та ЮНІСЕФ надали допомогу 46 000 дітей на сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ПРООН, ЮНІСЕФ, МОМ, Уряд Японії та Уряд України збільшать рівень допомоги ВПО та сприятимуть економічному та соціальному відновленню Східної України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Підлітки, що живуть з ВІЛ, зустрілись із представниками держави і громадськості
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Вакцинація – життєво необхідний захист для дітей під час кризи: ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Діти гинуть та отримують поранення від мін та вибухових предметів на Сході України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ разом із Держсанепідемслужбою стали співорганізаторами Дня Води
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Регіональний директор ЮНІСЕФ: "Ні в якому випадку діти не повинні відчувати на собі всі наслідки конфлікту в Україні"
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

В Україну прибуває Регіональний директор ЮНІСЕФ Центральної та Східної Європи
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Вода і гігієна для малюків, що постраждали від кризи
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Україна: Організація Об'єднаних Націй доставила 62 тони гуманітарної допомоги в Донецьк
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ та партнери запускають кампанію "All In", щоб зупинити епідемію СНІДу серед підлітків
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ потребує 3,1 мільярдів доларів на допомогу дітям у надзвичайних ситуаціях, серед яких діти України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Понад 1000 українських дітей переховуються в бомбосховищах та потребують невідкладної допомоги, - ЮНІСЕФ
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Заява прес-секретаря Генерального секретаря ООН щодо України
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

Кольорові олівці, альбоми, ігри та книжки – прості, але необхідні речі
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

ЮНІСЕФ закликає Давос: «Діти в центрі глобальних планів на майбутнє»
ЖЕНЕВА, 17 липня 2017 - З’явилися результати оцінки національного охоплення імунізацією, проведеної ВООЗ та ЮНІСЕФ у 2016 році.

 

 
Search:

 Email this article

unite for children