Наша робота

Здоров'я та розвиток дитини

Грудне вигодовування

ВІЛ/СНІД

Захист дитини

Адвокація, інформаційна та соціальна політика

U-Report: Твоя думка важлива!

Вода, санітарія та гігієна (WASH)

 

U-Report провів мотивуючий форум для молоді «Від Мрій до Дій»

Проект U-Report від ЮНІСЕФ провів молодіжний захід “Від мрій до дій” у м. Дніпро, на території Дніпровського національного університету залізничного транспорту. Понад 250 юнаків та дівчат з різних областей взяли участь у заході.

На урочистому відкритті заходу були присутні заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, регіональний Радник ЮНІСЕФ з питань підлітків та молоді Ніна Ференчич, заступник Голови ЮНІСЕФ Артур Айвазов, заступник директора Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Антон Демура. Гості обговорили досягнення проекту U-Report за рік та важливість участі молоді загалом.

Учасники заходу долучилися до майстер-класів, присвячених освіті, екології, комунікації, підприємництву. Лекторами стали молоді українці, які розповіли практичні поради у своїх тематиках: Георгій Арабулі, ментор Української Академії Лідерства та програми наставництва Make Me Better; Світлана Сом, менеджер проектів у Освіторія; Анна Петрова, засновниця Startup Ukraine і Global Entrepreneurship Network Ukraine; Ольга Конончук, засновниця проекту «Квіткове щастя»; Богдан Кутєпов, журналіст і документаліст Громадське телебачення; Марія Крючок, менеджер з комунікацій у TEDxKyiv.

Також відбулась фішбоул-дискусія на тему «Молодь і діалог заради миру» за участі заступника Міністра молоді і спорту, Регіонального Радника ЮНІСЕФ з питань підлітків та молоді, молодіжних організацій та інших учасників заходу. Фасилітатором виступив лідер Національної молодіжної ради Андрій Колобов. Протокол дискусії буде опубліковано.

Після майстер-класів учасники долучилися до облаштування відкритого парку на території університету. За кілька годин молоді люди створили клумбу із квітів, пофарбували дитячий майданчик та лавки, намалювали графіті та зробили палетний парк.

Завершив захід концерт дніпровського музичного гурту «Натоліч».

“Емоції зашкалюють і хочеться повернутись та пережити все знову, - розповіла учасниця з Молодіжного комітету U-Report Настя Шевчук. - За день я зрозуміла, що сила у єдності. Лише разом ми зможемо змінити майбутнє. Говори, тебе почують.”

Про U-Report

U-Report – це глобальний проект ЮНІСЕФ, який станом на липень 2017 р. об'єднує понад 3 млн молодих людей. Метою проекту є дослідження думки молоді шляхом опитувань через СМС та соцмережі. ЮНІСЕФ та його партнери аналізують дані, отримані від молоді, та використовують результати опитувань у прийнятті рішень та формуванні молодіжної політики. Станом на липень 2017 р.до U-Report долучилося 36 тис.молодих українців.

 

 
Search:

 Email this article

unite for children