Наша робота

Здоров'я та розвиток дитини

Грудне вигодовування

ВІЛ/СНІД

Захист дитини

Адвокація, інформаційна та соціальна політика

U-Report: Твоя думка важлива!

 

U-Report: Твоя думка важлива!

U-Report – це інтерактивний інструмент роботи з тисячами молодих людей. Це – опитування, які проводяться у звичних для підлітків і молоді засобах спілкування – СМС-повідомлення, Facebook Messenger і Twitter.

Молоді люди добровільно приєднуються до ініціативи, і щотижня проходять актуальні опитування. Результати цих опитувань використовують у своїй діяльності урядові установи, громадські та молодіжні організації, міжнародні організації.

Станом на грудень 2016, U-Report використовують для участі молоді в прийнятті рішень у 30 країнах. Україна стала першою серед країн Східної та Центральної Європи, яка приєдналася до Ю-Репорту.

Щомісяця U-Report проводить 3-5 опитувань на актуальні для молоді теми: освіта, молодіжна політика, громадська активність, здоров'я та інші. Проектом керує Наглядова рада, яка до якої входять представники уряду, міжнародних та громадських організацій, активна молодь. У U-Report є Молодіжний комітет - це молоді люди. які допомагають робити ініціативу цікавою і потрібною для молоді.

Як приєднатись до U-Report? Надіслати СМС зі словом СТАРТ на номер 4224 (безкоштовно) , або написати СТАРТ спільноті U-Report Ukraine у Facebook

Прес-релізи

Більше ніж 10 тис. молодих людей приєднались до опитувань ЮНІСЕФ на актуальні для молоді теми

У Міжнародний день молоді представлено результати нового опитування, які свідчать про розповсюдженість буллінгу та його негативні наслідки для молодих людей

ЮНІСЕФ розпочинає в Україні нову молодіжну ініціативу – U-Report

 

 
Search:

 Email this article

unite for children