Наша робота

Здоров'я та розвиток дитини

Грудне вигодовування

ВІЛ/СНІД

Захист дитини

Адвокація, інформаційна та соціальна політика

U-Report: Твоя думка важлива!

Вода, санітарія та гігієна (WASH)

 

U-Report: Твоя думка важлива!

U-Report – це інтерактивний інструмент роботи з тисячами молодих людей. Це – опитування, які проводяться у звичних для підлітків і молоді засобах спілкування – СМС-повідомлення, Facebook Messenger і Twitter.

Молоді люди добровільно приєднуються до ініціативи, і щотижня проходять актуальні опитування. Результати цих опитувань використовують у своїй діяльності урядові установи, громадські та молодіжні організації, міжнародні організації.

Станом на січень 2018, U-Report впроваджують у 50 країнах. Кількість учасників опитувань у світі - близько 6 млн, з них 75 000 - молоді українці. Україна стала першою серед країн Східної та Центральної Європи, де започатковано U-Report, щоб долучати більше молодих людей в прийнятті рішень.

U-Report провів понад 100 коротких опитувань на актуальні для молоді теми: освіта, молодіжна політика, громадська активність, здоров'я та інші. Результати опитувань тут. Проектом керує Наглядова рада, яка до якої входять представники уряду, міжнародних та громадських організацій, активна молодь. У U-Report є Молодіжний комітет - це молоді люди. які допомагають робити ініціативу цікавою і потрібною для молоді.

Як приєднатись до U-Report? Надіслати СМС зі словом СТАРТ на номер 4224 (безкоштовно) , або написати СТАРТ спільноті U-Report Ukraine у Facebook

Прес-релізи

U-Report провів мотивуючий форум для молоді «Від Мрій до Дій»
Проект U-Report від ЮНІСЕФ провів молодіжний захід “Від мрій до дій” у м. Дніпро, на території Дніпровського національного університету залізничного транспорту.

Більше ніж 10 тис. молодих людей приєднались до опитувань ЮНІСЕФ на актуальні для молоді теми
Понад 10,700 молодих людей приєднались до ініціативи ЮНІСЕФ «U-Report» станом на вересень 2016 року.

У Міжнародний день молоді представлено результати нового опитування, які свідчать про розповсюдженість буллінгу та його негативні наслідки для молодих людей
В останньому опитуванні U-Report молоді люди відповідали через смс, Facebook та Twitter на низку запитань про наслідки буллінгу (цькування, знущання) у своїх громадах, про власний досвід буллінгу та про те, що, на їхню думку, може допомогти покласти край

ЮНІСЕФ розпочинає в Україні нову молодіжну ініціативу – U-Report
КИЇВ, 23 квітня 2015 р. — ЮНІСЕФ розпочав реалізацію в Україні своєї передової молодіжної ініціативи U-Report. Понад 800 молодих людей з усієї України зібралися на Навчально-розважальний воркшоп «U-Report», приєднавшись до нової ініціативи.

 

 
Search:

 Email this article

unite for children