Наша робота

Здоров'я та розвиток дитини

Грудне вигодовування

ВІЛ/СНІД

Захист дитини

Адвокація, інформаційна та соціальна політика

U-Report: Тбоя думка важлива!

 

U-Report: Тбоя думка важлива!

U-Report – це інтерактивний інструмент роботи з тисячами молодих людей. Це – опитування, які проводяться у звичних для підлітків і молоді засобах спілкування – СМС-повідомлення, Facebook Messenger і Twitter. 

Молоді люди добровільно приєднуються до ініціативи, і щотижня проходять актуальні опитування. Результати цих опитувань використовують у своїй діяльності урядові установи, громадські та молодіжні організації, міжнародні організації.

Станом на грудень 2016, U-Report використовують для участі молоді в прийнятті рішень у 30 країнах. Україна стала першою серед країн Східної та Центральної Європи, яка приєдналася до Ю-Репорту.

В Україні більше ніж 25,000 ю-репортерів, і ми провели 40 опитувань з початку року на такі теми, як молодіжна політика, охорона здоров’я, громадська активність, дискримінацій, освіта, тощо.

Як приєднатись до U-Report? Надіслати СМС зі словом СТАРТ на номер 4224 (безкоштовно), або написати СТАРТ спільноті U-Report Ukraine у Facebook

 

Останні новини

Більше ніж 10 тис. молодих людей приєднались до опитувань ЮНІСЕФ на актуальні для молоді теми

У Міжнародний день молоді представлено результати нового опитування, які свідчать про розповсюдженість буллінгу та його негативні наслідки для молодих людей

ЮНІСЕФ розпочинає в Україні нову молодіжну ініціативу – U-Report

 

 
Search:

 Email this article

unite for children