ЮНІСЕФ застерігає: погане харчування шкодить здоров'ю дітей у всьому світі

Бідність, урбанізація, зміна клімату і неправильний вибір харчових продуктів формують нездоровий режим харчування

16 Жовтень 2019
image
UNICEF

НЬЮ-ЙОРК/Київ, 15 жовтня 2019 року: У новій доповіді ЮНІСЕФ, яка виходить сьогодні і яка присвячена проблемам дітей, продовольства і харчування, йдеться про те, що велика кількість дітей страждає від наслідків поганого харчування і від діяльності системи забезпечення харчуванням, яка не відповідає інтересам дітей.

У доповіді «Становище дітей в світі, 2019 рік: діти, продовольство і харчування» наголошується, що принаймні кожна третя дитина у віці до 5 років (або 200 мільйонів осібхарчується недостатньо або має надлишкову вагу. Майже дві третини дітей у віці від 6 місяців до 2 років не отримують продуктів харчування, необхідних для підтримки функціонування їх тіла і мозку, які швидко ростуть. Через це виникають ризики недостатнього розвитку мозку, зниження здатності до навчання, низького імунітету і поширення інфекцій і, в багатьох випадках, ризики смерті.

«Не дивлячись на всі технологічні, культурні та соціальні досягнення останніх десятиліть ми забули про один основоположний факт: якщо діти погано їдять, вони погано живуть, – заявила Виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Фор. – Раціон мільйонів дітей є нездоровим просто тому, що у них немає вибору. Необхідно змінити наше розуміння проблеми недостатнього харчування і способів боротьби з нею. Мова йде не лише про надання дітям достатньої кількості їжі. Необхідно, перш за все, забезпечувати дітей правильними продуктами харчування. Сьогодні саме це є нашим спільним завданням».

Доповідь містить найбільш докладну оцінку неповноцінного харчування дітей в 21 столітті у всіх його формах. У ній описується потрійний згубний ефект неповноцінного харчування (недоїдання, прихований голод, обумовлений браком необхідних поживних речовин, і надмірна вага у дітей у віці до 5 років) і відзначається, що в усьому світі:

  • 149 мільйонів дітей відстають у рості або мають надто низький зріст для свого віку;
  • 50 мільйонів дітей виснажені або є занадто худими для свого росту;
  • 340 мільйонів дітей (або кожна друга дитина) страждають від нестачі необхідних вітамінів і поживних речовин, таких як вітамін A і залізо;
  • 40 мільйонів дітей мають надлишкову вагу або страждають на ожиріння.

У доповіді наголошується, що практики харчування і годування, які не відповідають встановленим стандартам, застосовуються з перших днів життя дитини. Хоча грудне вигодовування може врятувати життя, лише 42 відсотки дітей віком до 6 місяців перебувають на винятковому грудному вигодовуванні, у той час як кількість дітей, які отримують молочну суміш, зростає. У період з 2008 до 2013 року у країнах з доходом вище середнього рівня, таких як Бразилія, Китай і Туреччина, продажі суміші на основі молока зросли на 72 відсотки, головним чином через неналежну організацію збуту і неефективність політики і програм із захисту, популяризації і підтримки грудного вигодовування.

image

Згідно з доповіддю, коли діти у віці приблизно 6 місяців починають переходити на м'яку або тверду їжу, дуже часто їх раціон не відповідає встановленим вимогам. У всьому світі близько 45 відсотків дітей у віці від 6 місяців до 2 років не отримують жодних фруктів або овочів. Приблизно 60 відсотків дітей не їдять яйця, молочні продукти, рибу або м’ясо.

Із дорослішанням дітей вплив нездорового харчування на них набуває тривожних масштабів, що значною мірою обумовлено неналежним маркетингом і рекламою, великою пропозицією продуктів глибокої переробки не лише у великих містах, а й у віддалених районах, а також розширенням доступу до швидкого харчування (фаст-фуду) і напоїв з великим вмістом цукру.

Так, у доповіді підкреслюється, що в країнах з низьким і середнім рівнем доходу 42 відсотки підлітків, які ходять до школи, принаймні раз на день вживають солодкі газовані безалкогольні напої, а 46 відсотків таких підлітків хоча б раз на тиждень вживають у їжу фаст-фуд. Для підлітків в країнах з високим рівнем доходу ці показники сягають 62 і 49 відсотків, відповідно.

У результаті цього у всьому світі зростає кількість дітей і підлітків, що мають надмірну вагу або страждають на ожиріння. У період з 2000 до 2016 року частка дітей у віці від 5 до 19 років з надмірною вагою подвоїлася: з 10 до майже 20 відсотків. Сьогодні у цій віковій групі ожирінням страждають в 10 разів більше дівчаток і в 12 разів більше хлопчиків, ніж в 1975 році.

image

У доповіді наголошується, що найбільший тягар неповноцінного харчування у всіх його формах несуть діти і підлітки з найбідніших і маргіналізованих громад. Лише кожна п’ята дитина у віці від 6 місяців до 2 років з найменш забезпечених домогосподарств отримує достатньо різноманітну їжу, яка сприяє здоровому росту. Навіть у країнах з високим рівнем доходу, таких як Сполучене Королівство, поширеність надмірної ваги в найбідніших районах більш ніж удвічі перевищує відповідний показник для найбільш забезпечених районів.

У доповіді також підкреслюється, що стихійні лиха, пов’язані з кліматом, викликають гострі продовольчі кризи. Наприклад, збитки і втрати в сільському господарстві на 80 відсотків обумовлені засухою, що здійснює визначальний вплив на те, які продукти будуть доступними для дітей і сімей, а також на якість і вартість таких продуктів.

З метою подолання кризи неповноцінного харчування в усіх його формах, що продовжує загострюватися ЮНІСЕФ звертається до урядів, приватного сектору, донорів, батьків, сімей і бізнесу з наполегливим закликом допомогти дітям рости здоровими за допомогою таких заходів:

  1. Надання сім’ям, дітям та молоді прав і можливостей вимагати повноцінного харчування, у тому числі шляхом підвищення обізнаності з питань харчування і використання законодавчих заходів, які довели свою ефективність (таких, як податок на цукор), з метою скорочення попиту на шкідливі продукти;
  2. Стимулювання постачальників продовольчих товарів діяти в інтересах дітей шляхом  створення стимулів до забезпечення корисних і недорогих продуктів харчування, що надаються в зручній формі;
  3. Створення середовища для здорового харчування для дітей і підлітків на основі перевірених підходів, таких як використання точного і зрозумілого маркування та посилення заходів контролю за організацією збуту шкідливих продуктів харчування;
  4. Мобілізація допоміжних систем – охорони здоров'я, водопостачання та санітарії, освіти і соціального захисту – для поширення результатів, досягнутих в галузі харчування, на всіх дітей;
  5. Збір, аналіз і використання даних і доказів належної якості для керівництва діяльністю і відстеження прогресу.

«Ми програємо в боротьбі за здорове харчування, – наголосила пані Фор. – Цю битву ми не зможемо виграти поодинці. Нам необхідно, щоб органи влади, приватний сектор і громадянське суспільство включили питання харчування дітей до своїх пріоритетів і проводили спільну роботу для усунення причин нездорового харчування у всіх його формах».

Для отримання фотографій, матеріалів закадрових зйомок, повного тексту доповіді, інформаційного бюлетеня, графіків і набору даних натисніть тут15 жовтня після 00:01 за Гринвічем ви зможете переглянути спеціальний інтерактивний матеріал на нашому веб-сайті або завантажити доповідь тут.

 

 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд

Спеціалістка з комунікацій

ЮНІСЕФ в Україні

Тел: +380503882951

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ працює у найважчих регіонах для охоплення найбільш вразливих дітей. Ми працюємо у 190 країнах і територіях для кожної дитини, щоб забезпечити кращий світ для всіх. Більше інформації про ЮНІСЕФ та нашу роботу з дітьми: www.unicef.org.ua

 

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:

Ніни Сорокопуд, ЮНІСЕФ, Київ, тел. : +38050-388 -29-51, nsorokopud@unicef.org

Сабріни Сідху, ЮНІСЕФ, Нью-Йорк, тел. : +1 917 4761537, e-mail:  ssidhu@unicef.org.