Анонс вебінару "Як створити WOW молодіжний центр"

08 Січень 2020
image
UNICEF

Запрошуємо долучитись до першого вебінару із навчального курсу ЮНІСЕФ "Як забезпечити активну участь дітей та молоді у житті громади?". Перший вебінар стосуватиметься молодіжних центрів.

У 2020 молодіжним центром уже нікого не здивуєш. За останні 5 років, кількість різних просторів для молоді, хабів та центрів виросла у рази. Ця потужна "хвиля" молодіжної активності крокує й надалі Україною і на її шляху трапляється десятки негараздів та проблем. Адже відкрити центр і запустити його системну роботу - це різні завдання. Сьогодні досить гостро стоїть питання ефективності центрів, або іншими словами - що корисного вони приносять молоді. 

Запрошуємо долучитися до вебінару, де ми почуємо відповідь на це питання та поговоримо про:

- Історію створення центрів та їх формати у світі. Різницю між міськими та сільськими молодіжними центрами;

- Лайфхаки при запуску центру. Документи, та що точно не варто робити коли плануєте чи відкриваєте центр;

- Як залучити молодь до управління центром, його наповнення та роботи. Які види та форми участі молоді можуть мати місце у молодіжному центрі;

Спікер - Захарій Ткачук, координатор освітньої  програми "Менеджмент молодіжних центрів"засновник "Молодіжного центру Волині"

Вебінар відбудеться 16 січня о 16.00. Для участі у вебінарі необхідно зареєструватись за посиланням https://forms.gle/PJ8z9QhGsXAcAdM79

Детальніше про навчальний курс ЮНІСЕФ для фасилітаторів  дізнайтесь за цим посиланням.  

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд

Спеціалістка з комунікацій

ЮНІСЕФ в Україні

Тел: +380503882951

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Дотримуйтесь ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook