Обережно, шахрайські збори персональних даних від імені ЮНІСЕФ!
Натисніть, щоб закрити банер екстреного сповіщення.

U-Point у Житомирі працює з опитуваннями молоді у громадах

За період діяльності U-Point у громадах було залучено близько 500 нових активних користувачів

ЮНІСЕФ
Image
UNICEF
13 Червень 2023

Цифрова платформа U-Report від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) об’єднує проактивну молодь, яка прагне впливати на зміни у країні. За допомогою опитувальників U-Report збирає думки молодих людей віком 14-24 роки щодо різних сфер суспільного життя.

Цей загальнонаціональний проєкт активно розвивається і на регіональному рівні. Зокрема, в Житомирі у грудні 2022 року з'явилося представництво U-Report — проєкт U-Point.  Він створений на базі молодіжного центру Kreativ space, відкритого влітку 2022 року ЮНІСЕФ у межах програми підтримки молодіжних центрів.

U-Point працює з опитуваннями молоді у громадах Житомирщини. Команда проєкту проводить тренінги та залучає молодь до досліджень та опитувань U-Report.

Наразі U-Point разом із Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА хоче дізнатися, яка тематика заходів у режимі онлайн та офлайн цікавить молодих людей. На основі відповідей буде складено план актуальних подій, вебінарів та заходів.

Команда U-Point ставить перед собою завдання збирати думки місцевої молоді щодо питань, які їх стосуються, та доносити їх до тих, хто ухвалює рішення. А також створювати місцеву спільноту u-репортерів — молодих людей, які долучилися до проєкту.

Сергій Мамула — комунікаційний менеджер у проєкті U-Point. Він студент Житомирського державного університету імені Івана Франка, а також піар-менеджер молодіжного центру Kreativ space.

«Моє головне завдання — проведення презентацій, а також інтеграція системи швидких опитувань U-Report у громадах. І, відповідно, донесення всієї інформації про цей проєкт до населення. Ми робимо це в межах заходів молодіжного центру, відкритої молодіжної роботи, яку проводимо у громадах області», — розповідає Сергій.

Image
UNICEF

За його словами, в Житомирській області за період діяльності U-Point у громадах було залучено близько 500 нових активних користувачів, а загалом у регіоні налічують близько 5000 користувачів. Це активна молодь, яка здатна безпосередньо впливати на розвиток своїх громад.

Також проєкт дає змогу тримати зв’язок із тими, хто приєднався до опитувань, та ділитися з ними інформацію про можливості для навчання, розвитку чи волонтерства.

Для Сергія робота з U-Point — це можливість показати молоді, що їхня думка важлива. «Молоді люди тут і зараз впливають на зміни, на процес творення суспільства. Цей проєкт доводить, що вони важливі зараз, а не так, як у стереотипі, що молодь — це майбутнє», — говорить Сергій Мамула.