Ще один проєкт – ще одна добра справа!

Програма UPSHIFT допомогла групі лікарів роздати набори здорової їжі серед внутрішньо переміщених дітей в Україні.

ЮНІСЕФ, UPSHIFT
Image
UNICEF
11 Серпень 2022

Мене звати Іван Панаско, я - організатор проєкту «Health-BOX». Моя команда - Владислав Токарєв та Катрін Пенья. Усі ми лікарі-інтерни в Харкові (невролог, травматолог і хірург відповідно). Я брав участь ще в першому наборі на UPSHIFT. Моя тодішня команда «МедикаМенти» реалізувала проєкт «Step UP - школа для активних підлітків». Та вже у цьому відборі маю нову ідею і команду, яка “у темі” здоров‘я.

На мою думку, вислів «Здоров'я дітей - здоров'я нації» - це не просто слова. Адже здоров’я наших маленьких земляків - це добробут всієї України, її майбутнє. 

Image
UNICEF

“Важкі часи породжують сильних особистостей” - наразі ми саме на такому етапі історії. Тож вірю, що серед тих дітей, чиї очі я запам’ятаю на все життя, були і ті, хто стануть великими людьми та змінять нашу країну, а можливо, і світ назавжди.

Під час війни обов’язком кожного з нас є допомогти тим, хто потребує цього. Ми вирішили зробити це за допомогою проєкту «Health-BOX».  Ідея полягає у забезпеченні харчуванням наповненим вітамінами, мінералами та мікроелементами дітей, що покинули свої рідні домівки через війну в нашій країні.

Я сам деякий час був внутрішньо переміщеною особою, тому знаю, що входить в гуманітарні набори, зокрема для дітей та підлітків. Там немає майже нічого, що містило б вітаміни та мінерали. Тож, коли побачив, що темою цієї хвилі може бути гуманітарна допомога, не вагаючись одразу знав, чим моя команда буде займатися. Ми розуміємо, у яке скрутне становище наразі потрапили наші маленькі співвітчизники та хочемо допомогти їм вирости здоровими та сильними, попри все.

Image
UNICEF
Image
UNICEF

Найскладніше під час проєкту було знайти постачальників, бо безліч компаній наразі не працюють. Тож багато продуктів, які ми хотіли б додати до боксів, немає в наявності через зупинку або руйнацію виробництв. Однак, ми долаємо труднощі завдяки нашій  завзятості та наполегливості. 

Наразі ми отримали всі складові, зібрали наші Health-BOXes та займаємося їх видачею.  Три сотні дітей уже отримали від нас корисні смаколики. На мою думку, останній етап є найприємнішим, адже ти бачиш очі та очікування тих, заради кого все це робив. 

Наш проєкт функціонує у Харківській області, це (майже) прифронтовий регіон України. Згодом, ми плануємо розширитись. Оскільки, багато дітей з початком війни переїхали у західні області нашої країни. 

Image
UNICEF

Я вдячний UP SHIFT за той досвід, що отримав на проєктах, зокрема  навчився основ проджект-менеджменту. А головне - отримав віру у свою справу. Тепер переконаний, якщо ти дієш з благими намірами та продумуєш кожен свій крок заздалегідь, то в тебе все обов‘язково вийде! 

Вірю, що лише об' єднавшись та доклавши максимум зусиль, ми зможемо здійснити внесок у наше щасливе майбутнє, адже здорові діти - це здоров'я нації!