Харківська вчителька Тетяна проводить уроки у міському метро

Діти в Україні продовжують навчання в укриттях

ЮНІСЕФ
Image
UNICEF
25 Травень 2022

Кімнату для навчання облаштували у роздягальні працівників метро. У мирний час Тетяна викладала фізику та математику, зараз вчителька викладає інші предмети та працює із дітьми різного віку. Найменші учні вчать кольори, грають у доміно, ліплять із пластиліну.

"Спочатку я хотіла просто знайти дітей старшого віку й займатися з ними математикою, щоб хоч якось скоротати час, але потім мені особисто запропонували бути волонтером і працювати з усіма дітками", — розповідає Тетяна.

Волонтери передали для навчання олівці, фломастери, альбоми та папір. Потім надійшла допомога від UNICEF.

"Я завжди боялася працювати з дітьми початкової школи. Я завжди була осторонь, тобто не треба мені початкової школи. А виявляється, що можу"

Яна, яка також переховується в метро, розповідає, що уроки проходять вранці та ввечері.

"Вони ліплять, розфарбовують. Вони спілкуються, відволікаються від цього всього. Нам подобається, дочці дуже подобається", — сказала жінка.

Заняття є частиною серії заходів, що проводяться у безпечних місцях, створених ЮНІСЕФ у рамках проекту «Спільно. Точка зустрічі», де сім’ї, які втекли від бойових дій в Україні, можуть отримати гуманітарну допомогу, соціально-емоційну підтримку, індивідуальні та групові консультації. Проект реалізується ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова». 

ЮНІСЕФ