ЮНІСЕФ підтримує молодіжне волонтерство разом з Міністерством молоді та спорту та ГО «Українська Волонтерська Служба»

19 Квітень 2021
image
UNICEF

9 квітня 2021 року Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерство молоді та спорту України та ГО «Українська Волонтерська Служба» підписали Меморандум про взаєморозуміння. Сторони зобов'язалися співпрацювати для підвищення рівня культури волонтерства серед молоді, зокрема шляхом створення та розвитку Національної Волонтерської Платформи.

Національна Волонтерська Платформа знайомить українську молодь з можливостями, які відкриває волонтерство, та стає провідником у світі добрих справ. На платформі громадські організації можуть публікувати анонси волонтерських проєктів, а волонтери — переглядати можливості свого регіону та обирати найцікавіші ініціативи.

«Для нас започаткування такої волонтерської платформи – це дуже важливий крок і ми щасливі, що розпочали його з натхненними та відповідальними партнерами. Для державної молодіжної політики – це важливий крок для подальшого визнання волонтерства в Україні, і я впевнена, що ми тільки починаємо ефективний рух у цьому напрямку», - зазначила заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко.

«Коли ми говоримо з органами державної влади на всіх рівнях, а також з місцевими громадами, ми заохочуємо їх залучати молодь до прийняття рішень, слухати її та брати до уваги її думку та потреби. Якщо молоді люди не залучені, то тоді адміністрації й іншим учасникам суспільства важко підтримувати з ними діалог. Волонтерство стає містком, що допомагає неактивній молоді ставати активною частиною суспільства. Для молодих людей це перші кроки, де вони мають брати на себе відповідальність, проявляти активну позицію та вчитися розуміти, як все працює», - сказала Лотта Сильвандер, Голова офісу ЮНІСЕФ в Україні.

Запуск Волонтерської Платформи відбувся у березні цього року і став можливим завдяки плідній співпраці ЮНІСЕФ, Української Волонтерської Служби та компанії SoftServe за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

«За перший місяць тестової роботи платформи до нас долучилося понад 50 організацій з дуже різних сфер: соціальної допомоги, культури, спорту, екології. Крім того, ми вже зараз маємо великий позитивний відгук від волонтерів», - розповіла керівниця Української Волонтерської Служби Анна Бондаренко.

Відео з підписання Меморандуму можна переглянути за посиланням.

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380675050056
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.