Українська молодь допоможе долати наслідки війни у своїх громадах через програму UPSHIFT

08 Червень 2022
image
UNICEF
Учасники тренінгу UPSHIFT, 2018 рік

Молодіжна інноваційна програма UPSHIFT зібрала випускників для того, щоб вони могли створити нові проєкти, спрямовані на подолання наслідків війни у своїх громадах. 

Програма UPSHIFT – це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що реалізується у понад 40 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. В Україні програма працює з 2018 року і за цей час близько 1400 учасників пройшли тренінги та запустили понад 100 власних успішних проєктів.

Через військові дії в Україні потреби громад значно зросли і програма UPSHIFT вирішила залучити вже досвідчених учасників для швидкого реагування на ці потреби. 

Наразі 41 команда досвідчених і вмотивованих випускників програми разом із менторами вже розпочали роботу над проєктами. Найближчим часом усі команди представлять свої ідеї, пов’язані із нагальними гуманітарними потребами громад та наданням усебічної допомоги цивільному населенню у регіонах, що найбільше страждають від бойових дій. 

За результатами презентацій команди зможуть отримати фінансування своїх ініціатив у розмірі до 75 тис. грн. Реалізація самих проєктів відбуватиметься протягом трьох наступних місяців. 

Більше інформації про програму та новини UPSHIFT Україна на сторінках Інстаграм, Фейсбук та на сайті програми.

 

Контакти для медіа

Ольга Пустовіт
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: opustovit@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.