ЮНІСЕФ надав допомогу вартістю 16 мільйонів гривень у відповідь на COVID-19 в Україні

05 Травень 2020
image
UNICEF

У квітні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив партію медичного обладнання та засобів особистого захисту та гігієни для медичного персоналу на сході України. Ця допомога вартістю 16 мільйонів гривень стала результатом тісного партнерства з бізнесом в Україні.

Для підтримки системи охорони здоров’я України у відповіді на COVID-19 ЮНІСЕФ надав концентратори кисню, пульсоксиметри та комплекти особистого захисту для медичних працівників. Партія важливого для порятунку людей обладнання була доставлена ​​до Донецької та Луганської областей цього тижня.

«ЮНІСЕФ підтримує заклади охорони здоров'я із постачанням необхідного обладнання  під час пандемії COVID-19. Це обладнання вкрай важливе для кисневої підтримки пацієнтів з ураженням легень через COVID-19, а захист для лікарів необхідний для збереження їхнього життя і здоров'я,поки вони надають допомогу пацієнтам, – сказала Лотта Сильвандер, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні. – Ми дуже вдячні за внесок наших партнерів з приватного сектору, які зробили цю допомогу можливою».

image

 

Концентратори кисню отримають 19 закладів охорони здоров’я у зоні конфлікту на сході України.

Найближчим часом надійдуть і закуплені ЮНІСЕФ комплекти персонального захисту та санітайзери в  лабораторію, яка здійснює тестування на коронавірус у Донецькій області.

6 мільйонів гривень із загальної суми пішли на допомогу лікарням на Сході засобами гігієни та водою. Достатнє забезпечення цими засобами залишається важливим у районах, що потерпають від регулярних перебоїв з водопостачанням. ЮНІСЕФ разом із партнерами передає близько 200 тонн питної води для створення критичного запасу у лікарнях. А також майже 10 тисяч медичних працівників та пацієнтів отримають санітарні набори в рамках цієї поставки. 

image

 

ЮНІСЕФ продовжує співпрацювати з місцевими постачальниками та компаніями у відповідь на пандемію COVID-19.

Загалом ЮНІСЕФ потребує 29,9 мільйонів доларів для допомоги Україні у боротьбі з пандемією СOVID19, у тому числі 8,5 мільйонів доларів для потреб на сході України.

Як підтримати боротьбу проти коронавірусу в Україні:

На сайті ЮНІСЕФ https://www.unicef.org/ukraine/donate-now

Якщо ви є представником бізнесу та бажаєте долучитись до допомоги, пишіть mmelkova@unicef.org

 

 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівник відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503129679
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Підтримуйте ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook