ЮНІСЕФ відкрив першу аудіовізуальну студію для підлітків й молоді в Чернігові

09 Лютий 2024
image
UNICEF

Першу студію «Контента» Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і «Культурна платформа Закарпаття» відкрили на базі Обласного молодіжного центру в Чернігові. Протягом 2024 року такі студії з’являться ще в 19 громадах України. 

«Контента» — аудіовізуальна студія, придатна для індивідуальної студійної роботи та проведення групових занять і лекцій. Тут можна записувати вокал і музичні інструменти, зводити їх у власні музичні треки. Також студію можна використовувати для запису та зйомки подкастів, організації трансляцій. «Контента» працює за графіком молодіжного центру, і в ній молодь може скористатися всім обладнанням безкоштовно. 

Під час відкриття студії в Чернігові учасники заходу відвідали музичний воркшоп від композитора Євгена Філатова (The Maneken), квартирник артиста BRYKULETS, записали подкаст. Згодом молоді люди за допомогою студії організували музичний вечір «Вересайки». 

Студія
UNICEF

На думку молоді, такі студії дуже потрібні місцевим громадам. «Чернігів — невелике містечко, в якому насправді небагато можливостей. Ця студія — новинка для нашої креативної молоді, яка займається музикою, блогінгом та створює контент. Тепер можна прийти і просто спробувати щось робити. І що більше спроб, то більший успіх. Тепер можна заповнити свій вільний час розвитком, бо відтепер до цього є доступ», — ділиться Аліна, яка вже спробувала себе у ролі креативниці. 

У студії підлітки та молоді люди мають змогу реалізувати право на творче самовираження, розвиваючи власні проєкти. Творчі заняття, безумовно, сприятимуть психоемоційній стабільності, соціальній згуртованості та поліпшенню ментального здоров'я. 

Blocks
Фото Дар'ї
UNICEF

«У мене зʼявилося натхнення створювати пісні й записувати їх. Вже хочу якнайшвидше почати працювати та спробувати записати щось своє. Хоч і примітивне, але воно буде моїм, і я знатиму, що можу опанувати нові круті навички та стати композиторкою», — говорить гостя заходу відкриття Дар’я. 

Проєкт розроблено ГО «Культурна платформа Закарпаття» та архітектурним офісом ФОРМА за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. У 2024 заплановано відкриття 20 осередків у молодіжних центрах.  Відбір молодіжних осередків, де запрацюють аудіовізуальні студії,  ще триває. 

audio equipment
UNICEF

Контакти для медіа

Олександра Буринська
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ Україна
Електронна пошта: oburynska@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.