ЮНІСЕФ передає “швидкі” до восьми областей України

12 Квітень 2022
image
UNICEF

12 квітня, Львів  -  Сьогодні ЮНІСЕФ передав п’ять “швидких” до  дитячих  лікарень у Львові. Ще десять автомобілів невідкладної медичної допомоги мають надійти до кінця тижня та будуть розподілені серед  дитячих  лікарень  та пологових  будинків у Чернігові, Сумах, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві та Чернівцях.

Майже за два місяці війни в Україні більша частина “швидких” та медичного транспорту була знищена.  ЮНІСЕФ постачає життєво необхідні медичні товари та обладнання, зокрема, засоби медичного транспорту, щоб  допомогти дітям та жінкам під час насилля та руйнації в Україні.

Додатково, ЮНІСЕФ планує завести в Україну більше автомобілів швидкої невідкладної допомоги, а також  автомобілів для тимчасового зберігання та транспортування вакцин, щоб  родини в Україні мали безперервний доступ до невідкладних  медичних послуг. 

Раніше ЮНІСЕФ доправив в України 1 800 тон ліків, хірургічних та акушерських наборів, аптечок невідкладної допомоги, а також ковдр та гігієнічних засобів для лікарень  у різних  областях  України.

image
UNICEF
image
UNICEF
image
UNICEF

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.