ЮНІСЕФ доставляє життєво необхідні речі в Одесу для допомоги понад 50 тисячам дітей, постраждалим від війни

27 Липень 2022
On 26 July 2022, UNICEF delivers life-saving supplies to Odesa to help an estimated 50,000 children in the war-ravaged districts of southern Ukraine.
UNICEF
On 26 July 2022, UNICEF delivers life-saving supplies to Odesa to help an estimated 50,000 children in the war-ravaged districts of southern Ukraine.

ОДЕСА, Україна, 27 липня 2022 р. – ЮНІСЕФ доставив до Одеси 27 вантажівок з гуманітарною допомогою, щоб допомогти 50 тисячам дітей у ​​постраждалих від війни районах на півдні України.

Гуманітарна допомога, яка буде розміщена на складах в Одесі, включає обладнання для очищення води, санітарно-гігієнічні набори для запобігання захворюванням через брак чистої води та санітарних умов, що особливо небезпечно для вразливих верств населення. Поставки фільтрів та хімічних реагентів для очищення води допоможуть близько 110 тисячам людей, і ще 14 тисяч дітей отримають гігієнічні набори.

«Завдяки вантажу ЮНІСЕФ ми зможемо передати життєво необхідну допомогу у громади в Одесі та околицях.Ми можемо швидко реагувати та допомагати найбільш вразливим сім’ям, які постраждали від бойових дій та обстрілів'', — прокоментував представник ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін. — ''Доступ до безпечної води та гігієнічних наборів допоможе 50 000 дітям залишатися здоровими в цих складних обставинах».

Крім Одеси, вантажі будуть доставлені в регіони, близькі до бойових дій, зокрема до Миколаєва, який останніми тижнями зазнав потужних обстрілів.

Також поставки сприятимуть покращенню умов життя внутрішньо переміщених сімей та дітей, які переїхали до Одеси з регіонів, які постраждали від війни.


 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Мультимедійний контент

Ukraine. A girl sits on a bed in an underground carpark.

Додаткові ресурси для медіа

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.