ЮНІСЕФ доправив в Україну 2 мільйони швидких тестів на COVID-19

20 Січень 2022
image
UNICEF

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив та доправив 2 мільйони швидких тестів для діагностики коронавірусної інфекції на підтримку відповіді на пандемію COVID-19 в Україні. Надходження стало можливим за фінансової підтримки Світового банку у співпраці з Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України.

Швидкі тести на виявлення СOVID-19 вироблені компанією SD Biosensor Inc. у Республіці Корея. Тестові системи будуть передані  ДП «Укрвакцина» для подальшого розподілу у заклади охорони здоров'я у всіх областях України.

«Швидкі тести  - це додаткова можливість безкоштовно та швидко виявляти вірус. Доступ до ранньої діагностики коронавірусної інфекції дозволяє вчасно розпочати лікування та виявляти контактних осіб. Вдячний нашим постійним міжнародним партнерам за підтримку у боротьбі із пандемією », — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Збільшення кількості тестувань є критично важливим для контролю за поширенням вірусу у громадах. Попит на високоякісні тест-системи постійно високий. Розширення доступу до безкоштовних тестів, своєчасне виявлення контактних осіб та ізоляція, разом із прискореною вакцинацією, допоможуть перервати ланцюг передачі інфекції у громадах. Я закликаю кожного, особливо людей похилого віку, дотримуватися рекомендацій МОЗ та зробити бустерне щеплення.  Ці заходи допоможуть нам повернутися до нормального життя», — зауважив голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін. «Також можу запевнити Міністерство, що  ЮНІСЕФ разом із міжнародними партнерами продовжуватимуть боротьбу проти COVID-19 через посилення систем холодового ланцюга, надання вакцин та тест-систем, а також підтримку у проведенні інформаційних кампаній», — додав пан Шахін.

ЮНІСЕФ продовжує співпрацю з партнерами, щоб підтримати уряд України у відповіді на пандемію та продовженні національної кампанії вакцинації від COVID-19, у тому числі через доставку вакцин у рамках міжнародної ініціативи COVAX.

 

Контакти для медіа

Вікторія Решетнік
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: vreshetnik@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.