ЮНІСЕФ разом БФ ПриватБанку продовжують доправляти кисневі концентратори до лікарень

28 Квітень 2021
image
UNICEF

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив та доправив чергову партію кисневого обладнання до 36 лікарень в  Україні.  Допомога стала можливою  за фінансової підтримки від Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!».

Цього тижня 141 кисневий концентратор разом з комплектами витратних матеріалів доправили до 9 областей України.   Це Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Житомирська, Закарпатська, Донецька, Луганська та Київська області, а також м. Київ та Вінниця.

Медичні заклади для передачі обладнання були обрані з урахуванням існуючої підтримки партнерів у регіонах та комплексу факторів, зокрема, кількості госпіталізованих через COVID-19 та забезпечення ліжко-місць киснем.

image

 

«Ми вдячні БФ ПриватБанку за їхній внесок та можливість підтримати лікарні найнеобхіднішим.  Кисень допомагає  людині пережити COVID у випадках, коли розвивається киснева недостатність.  І ця допомога неоцінена, особливо, коли майже кожен п’ятий госпіталізований має тяжкий перебіг хвороби та потребує кисневої  терапії,» - зауважила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Пані Сильвандер також нагадала, про важливість продовжувати носити маски, регулярно мити руки та дотримуватись фізичної дистанції, щоб обмежити поширення COVID-19.

«Дякуємо партнерам за чергову можливість долучитись до програми, яка рятує життя українців в час випробування COVID-19, - доповнила Анна Павлова, директор БФ ПриватБанку «Допомагати просто!». - Кожен  з наших меценатів своїм посильним внеском робить  вклад в подолання пандемії. Разом допомагати просто. Беремо і робимо!»

image

 

Від початку пандемії завдяки партнерам ЮНІСЕФ закупив та доправив до України 604 кисневі концентратори.

ЮНІСЕФ продовжує співпрацю з громадським та приватним секторами, щоб підтримати уряд України у його відповіді на пандемію та підготовці до вакцинації від COVID-19 у рамках міжнародної ініціативи COVAX.

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Мультимедійний контент

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  Facebook, Instagram Twitter та TikTok.