ЮНІСЕФ та Практикум вчитимуть мешканців Донбасу як стати лідером думок

24 червня 2020
image

Протягом липня та серпня 2020 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Практикум» проведуть безкоштовний навчальний тренінг «Як стати лідером думок в громаді». Тренінги проходять в рамках проекту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді” та мають на меті навчити активних мешканців розповідати про зміни в громаді і заохотити їх поширювати інформацію про соціальні послуги у своїй громаді.

Взяти участь у дводенній тренінговій програмі можуть представники 12 громад Луганської (Троїцька ОТГ, Новопсковська ОТГ, Біловодська ОТГ, Білокуракинська ОТГ і Чмирівська ОТГ) і Донецької областей (Бахмутська ОТГ, Дружківська ОТГ, Миколаївська ОТГ, Соледарська ОТГ, Сіверська ОТГ, Сартанська ОТГ, м. Маріуполь). 

Для всіх учасників організатори забезпечують проживання у готелі, харчування, проїзд до місця проведення тренінгу в одному з міст (Маріуполь, Сєвєродонецьк, Краматорськ) та назад. Для представників кожної громади, тренінги проходитимуть в окрему дату: для представників Бахмутської (6-7 серпня), Біловодської (17-18 серпня), Білокуракинської (26-27 серпня), Дружківської (31 липня - 1 серпня), Маріуполя (20 - 21 липня), Миколаївської (3 - 4 серпня), Новопсковської (20 - 21 серпня), Сартанської (23 - 27 липня), Сіверської (11 - 12 серпня), Соледарської (28-29 липня), Троїцької (29 - 30 серпня) та Чмирівської ОТГ (14 - 15 серпня).

Взяти участь у навчанні можуть як ті, хто вже є визнаними лідерами думок у громаді, так і ті, хто тільки планує стати амбасадором соціальних послуг, незалежно від віку чи посади.  Для участі у тренінгах необхідно заповнити реєстраційну форму 

https://forms.gle/evYN3LnvuGuVoJB96

Останній термін подачі заявок на участь - 7 липня 2020.

Організація та проведення тренінгів проходитиме із забезпеченням умов протиепідемічної безпеки: доступні санітайзери, індивідуальні набори з маскою та рукавичками для кожного учасника/ці, індивідуальні набори для кава-перерв, а також температурний скринінг, обробка спеціальними дезинфікуючими розчинами приміщень та поверхонь тощо.

Посилання на facebook-подію для представників громад Донецької та Луганської областей “Як стати лідером думок у громаді”

https://www.facebook.com/events/3062477480515601/

Проект СПІЛЬНО реалізовує ЮНІСЕФ за підтримки Німецького Уряду та Німецького банку розвитку (KfW). 

 

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Спеціалістка з комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Тел: +380503882951
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Підтримуйте ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook