Заява Представника ЮНІСЕФ в Україні Мурата Шахіна щодо атаки на залізничний вокзал у Краматорську

08 Квітень 2022
image
UNICEF

Львів, 8 квітня 2022 - "Ми засуджуємо сьогоднішній напад на залізничний вокзал у Краматорську, Україна.

Ми поки не знаємо, скільки дітей загинуло та поранено сьогодні під час нападу на залізничний вокзал у Краматорську, але боїмося найгіршого. Залізничний вокзал Краматорська був основним маршрутом для тисяч сімей, які евакуювалися до відносно безпечних районів України з Донецької області, що зазнала найбільших руйнувань під час війни.

Сьогодні вранці ЮНІСЕФ розвантажив у Краматорську медичні набори та предмети невідкладної допомоги для дітей. Протягом минулого тижня ЮНІСЕФ доставив до Краматорська близько 50 метричних тонн предметів першої необхідності, включаючи ліки, воду та гігієнічні набори, у відповідь  на стрімке погіршення гуманітарної ситуації на сході країни. На момент атаки команда ЮНІСЕФ доставляла гуманітарний вантаж до обласного управління охорони здоров’я, що за кілометр від залізничного вокзалу.

Цивільні особи, особливо діти, повинні бути захищені від атак. Вбивства дітей необхідно припинити негайно".

#####

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.