Заява Виконавчої директорки ЮНІСЕФ Кетрін Рассел щодо атаки на школу в Луганській області

08 Травень 2022
logo
UNICEF

Нью-Йорк, 8 травня 2022 року - ЮНІСЕФ рішуче засуджує черговий напад на школу в Україні, де, за повідомленнями, у шкільному укритті шукали притулку цивільні, серед яких були діти.

Ми поки не знаємо, як багато дітей може бути серед загиблих та поранених під час цього бомбардування. Але ми боїмося, що через цей напад список із сотень дітей, які втратили життя на цій війні, щойно став ще більшим. Родини, які опинилися у центрі цього нападу, мали б святкувати День матері, а не оплакувати втрату своїх рідних.

Школи не повинні ніколи бути мішенню чи використовуватися для військових цілей. Атаки на цивільних та цивільні об'єкти, такі як школи, є порушенням міжнародного гуманітарного права. Цей напад - ще один із багатьох прикладів цієї війни, де ми бачимо кричущу зневагу до життя цивільних.

Контакти для медіа

Ніна Сорокопуд
Керівниця відділу комунікацій
ЮНІСЕФ в Україні
Електронна пошта: nsorokopud@unicef.org

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у  FacebookInstagram Twitter та TikTok.